Kiemelt ajánlatok
Legfrissebbek

Eladó Ikerház, Balatonberény, 121 m2, 3 + 1 Szoba
128 millió Ft
PANORÁMÁS ÚJ ÉPÍTÉSŰ IKERHÁZ BALATONBERÉNYBEN
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Ki ne álmodna balatoni panorámáról egy modern környezetben. Ez a Balatonberényi új építésű belső két szintes ikerház fél valóra váltja ezt az álmot. Az ikerház belső kétszintes elrendezésű, mindkét szinthez terasz, hálószoba és fürdőszoba is tartozik.
Az ikerház a modern életvitelhez igazodva hőszivattyúval, legkorszerűbb technológiák beépítésével kerül megépítésre.
Balatonberény ideális az M7-es autópályán közlekedőknek, vagy akár Ausztria, Horváth ország felől utazó balaton szerelmeseinek.
A ház kielakításánál nagy figyelmet fordítottak a praktikus elrendezésre, a modern minimál designra és a kényelmes szobaméretekre. Ez az ikerház fél 3,5 hálószobával, 2 terasszal, 2 fürdőszobával várja első lakóját.
Átadás: 2023 I. negyedév.
A falak már állnak, ha felkeltette érdeklődését ez a kivételes új építésű ingatlan, kérem keressen bizalommal.
ÜDVÖZLETTEL:
REGŐS VERONIKA
LUXURY SPECIALIST
+3630-815-2528
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Villa, kastély, kúria, Budapest, XII. kerület, 400 m2, 7 + 2 Szoba
4.5 millió €
SVÁBHEGYI EXKLUZÍV VILLA !
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
XII. kerület exkluzív, csendes, friss levegőjű, zöldövezeti, svábhegyi részén 2000 nm-es, ősfás parkban található, 1881-ben épült, 2003-ban az eredeti tervrajzok alapján felújított, folyamatosan karbantartott, védett homlokzattal rendelkező különleges, gyönyörű 400 nm-es, 3 szintes, 8 szobás (ebből 5 hálószoba) villa, külön bejáratú épületrésszel!
A nagy belmagasságú (4,6 m) villában fakazettás mennyezetű nappali, ebédlő, hangulatos, boltíves borospince, 6 hálószoba és 4 fürdőszoba + 2 toalett került kialakításra.
A főbejárat szintjén található a 80 nm-es nappali étkezővel (ahonnan a 14 nm-es, panorámás terasz nyílik), a szeparált konyha, a szülői hálószoba saját fürdőszobával, valamint egy vendég toalett.
Az emeleten 4 hálószoba és fürdőszoba került kialakításra.
A kert szintjén egy 30 nm-es szoba, egy dolgozószoba, valamint a borospince található, mely akár 20-25 fő befogadására is alkalmas, valamint egy külön bejáratú vendéglakás. Ezen a szinten találjuk a mosókonyhát és a kazánházat is.
Az emeletről nagyon szép panoráma tárul elénk.
A tágas kertben óriás tölgyfák, fedett gépkocsibeálló 2 autó számára, argentin parrilla-grillsütő található.
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal.

Kiadó Téglalakás, Budapest, V. kerület, 90 m2, 2 + 1 Szoba
899 ezer Ft
Elegáns luxuslakás kiadó Budapest szívében!
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Elegáns luxuslakás kiadó Budapest szívében!
Kiadásra kínálunk egy exkluzív, 90 nm-es, teljesen bútorozott luxuslakás Budapest egyik legkeresettebb részén. A liftes házban található ingatlan modern kialakításával és prémium felszereltségével tökéletes választás azok számára, akik a belváros kényelmét és eleganciáját keresik.
Főbb jellemzők:
- Tágas, napfényes nappali modern berendezéssel és gyönyörű kilátással
- Két elegánsan berendezett hálószoba maximális kényelemmel
- Két fürdőszoba, egyik káddal, másik zuhanyzóval
- Prémium konyha beépített gépekkel (sütő, főzőlap, mosogatógép, hűtő)
- Liftes épület, igényes lakókörnyezet
Elhelyezkedés és környék:
A lakás Budapest egyik legpezsgőbb környékén található, ahol a legjobb éttermek, kávézók és kulturális intézmények mind könnyen elérhetők. Kiváló tömegközlekedési lehetőségek és infrastrukturális adottságok biztosítják a mindennapi kényelmet.
Bérleti feltételek:
- Bérleti díj: 899.000 Ft/hó + rezsi
- Kéthavi kaució szükséges
- Azonnal költözhető
Ára: 899.000 Ft. /Hó
Keressen bizalommal, és nézze meg ezt a különleges ingatlant személyesen!
Ha az ingatlan felkeltette érdeklődését, szeretettel várom megkeresését.
DR. BOZÓ JÁZON
Értékesítési munkatárs
Luxury Specialist
+36 30 815 2517
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Villa, kastély, kúria, Budapest, XII. kerület, 1 159 m2, 13 Szoba
2200 millió Ft
Exkluzív luxusvillák
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
XII. kerület közkedvelt, exkluzív részén, Svábhegyen 5261 nm-es telken 2 impozáns luxusvilla eladó teremgarázzsal, 2 kültéri medencével!
A főépületet az 1900-as évek elején építették, 2011-ben pedig az eredeti tervek felhasználásával luxus igényszinten teljes egészében felújították, újjáépítették. Részben alápincézett, földszint, emelet, tetőtér, padlás elosztású.
A földszinten nappali, dolgozószoba, konyha, étkező és kiszolgáló helyiségek találhatóak, az emeleten és a tetőtérben összesen 5, külön gardrób szobával és fürdőszobával ellátott lakóegységet alakítottak ki. A pincében tároló és kazánház található. A szinteket márvány burkolatú lépcső, valamint személyfelvonó köti össze.
A pihenőteraszról lépcsősoron keresztül jutunk az új, az eredeti formájában helyreállított, kisebb medencéhez. A nagyobb, melegített vizű medence a terasz felől, térkő burkolatú úton érhető el.
A másik villát 2011-ben adták át. A pinceszinten 2 állásos garázs, háztartási helyiség és kazánház került kialakításra. Az alagsori szinten 3 fürdőszobás lakóegység, illetve szaunával, pezsgőfürdővel ellátott konditerem található. A földszinten nappali, étkező, konyha valamint kiszolgáló helyiségek kerültek kialakításra.
A szinteket lépcsőház és személyfelvonó köti össze.
A főépület és a teremgarázs kétszárnyú kapun keresztül közelíthető meg autóval, a melléképület alatti garázshoz szeparáltan van behajtási lehetőség.
Az utca és a villaépület között 5 autó befogadására alkalmas, zöldtetős támfalgarázs épült, a főbejárati porta épületénél további 5, a telek felső kapujánál további 15 autó helyezhető el. A telken található még egy önálló életterű, összkomfortos gondnoki lakás is.
Az ingatlan jelenleg bérbe van adva határozatlan időre 90 napos felmondási idővel.
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal!
Irányár: 2,2 milliárd Ft + áfa
ÜDVÖZLETTEL:
DR VINCELLÉR ZSUZSA
ÜGYVEZETŐ, CEO, LUXURY SPECIALIST
+3630-815-2510
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Családi ház, Balatonföldvár, 184 m2, 2 + 2 Szoba
223 millió Ft
BALATONFÖLDVÁR KÖZPONTJÁBAN ÚJ ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
BALATONFÖLDVÁR KÖZPONTJÁBAN ÚJ ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Balatonföldvár központjában eladásra kínáljuk ezt a 184 nm-es, új építésű, kétgenerációs, de akár egybe is nyitható prémium családi házat.
A ház 2021-ben épült, 2 lakásból áll, melyekhez egyenként 2 hálószoba, fürdőszoba, amerikai konyhás nappali és terasz tartozik. A ház energiagazdaságosságáról a napelem gondoskodik.
A jelenlegi tulajdonosok gyönyörű parkosított kertet alakítottak ki, mindkét lakáshoz egyenként 19 négyzetméteres terasz tartozik.
A kert napos, a szomszédokhoz való átláthatást a növényzet akadályozza, a fűthető jacuzzi az őszi napok fénypontja, nyáron pedig kellemes hűsítési lehetőséget biztosít.
A ház kétgenerációs, de akár egybe is nyitható.
Ideális nyaralónak, családi háznak nagycsaládosoknak, vagy azoknak akik közel szeretnék tudni szüleiket.
Elhelyezkedését tekintve a városközpont, a Balatonföldvári strand 5 perces séta távolságra található.
Irányára: 223.000.000 HUF
Ha felkeltette érdeklődését ez a kíváló balatoni ingatlan, kérem keressen az alábbi elérhetőségeken és nézzük meg együtt.
ÜDVÖZLETTEL:
REGŐS VERONIKA
LUXURY SPECIALIST
+3630-815-2528
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Téglalakás, Budapest, II. kerület, 147 m2, 3 Szoba
410 millió Ft
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
--------------------------------------------------------------------------
A II. Kerület Legújabb Ékköve
Álmodozott már valaha arról, hogy egy olyan helyen éljen, ahol a természet szépsége és a modern világ kényelme tökéletes harmóniában van? Most pontosan egy ilyen ritka gyöngyszemet kínálunk eladásra!
Engedje meg, hogy bemutassam Önnek Budapest II. kerületének legújabb büszkeségét, a festői Apáthy-szikla lábánál, Rubik Ernő legendás Villájának a szomszédságában, egy lélegzetelállító természetvédelmi terület mellett, 4.500 nm-es ősfás parkban, egy újépítésű, 7 lakásos, 2 liftes társasház földszintjén, egy 147 nm-es, nappali + 2 hálószobás, duplakomfortos lakás, 34 nm-es terasszal és 308 nm-es kerttel eladó.
Élvezze a déli tájolást, a János-hegyi kilátóra néző panorámát, és a zöldövezeti nyugalmat.
Egyedülálló koncepciója és kivitelezési minősége révén ez a projekt a város legkívánatosabb lakóhelyévé válik, ahol a modern építészet, a kifinomult stílus és a természet harmonikus összhangja példátlan életminőséget kínál.
Prémium Minőség és Exkluzív Építészeti Megoldások
Ez a Luxus Társasház az I. osztályú anyaghasználat és a legmagasabb színvonalú kivitelezési és műszaki tartalom révén garantálja a prémium minőséget, ennek köszönhetően az Ön otthona nem csak esztétikailag lesz lenyűgöző, hanem tartós és hosszú távon is értékálló marad. A lakás belmagassága kb 3 méter.
Zöld Oázis a Város Szívében
Minden lakás saját, kizárólagos használatú, déli tájolású terasszal vagy kerttel rendelkezik, kilátással a János-hegyre, gondosan megtervezett növényzettel és modern öntözőrendszerrel kerülnek átadásra. A kertekben és a teraszokon található vízvételi helyek, valamint az öntözőrendszer gondoskodik növényei egészségéről és szépségéről.
Okosotthon
A lakások a legfejlettebb KNX alapú okosotthon rendszerrel vannak felszerelve, amely lehetővé teszi a fűtés, világítás, árnyékolás, biztonsági rendszerek, bejárati kapuk, video kapucsengő stb. távoli vezérlését egyszerűen, akár egy érintéssel a világ bármely pontjáról, így az élete még kényelmesebbé és energiatakarékosabbá válik. A fenntartható életvitel érdekében minden technológiai megoldás a legújabb trendeknek megfelelően került kiválasztásra.
A Legmodernebb Technológiai Megoldások
A kiemelkedően gazdaságos levegő-víz hőszivattyús rendszer biztosítja otthona fűtését és hűtését, míg a hővisszanyerős szellőztetőrendszer friss és tiszta levegőt garantál. A szaniterek a legmagasabb minőségi követelményeknek megfelelően kerültek kiválasztásra, biztosítva ezzel az otthoni wellness élményt minden nap. A 2 db 8 személyes liftnek köszönhetően a lakás megközelítése akadálymentes a garázsból.
Parkolás és Tárolás
A lakáshoz 1, 2 vagy 3 parkolóhely (összesen 16 db áll rendelkezésre) vásárolható a teremgarázsban, elektromos autó töltési lehetőséggel, így a környezettudatos életmód egyszerűen megvalósítható. Lakásonként 1 tároló helyiség is vásárolható, amelyben elektromos áram is kialakításra kerül. A legmodernebb technológiákkal felszerelt társasház - okostelefonról vezérelhető kapuk, videókaputelefon és 24 órás biztonsági rendszer - gondoskodik a lakók nyugalmáról és privát szférájáról.
Merüljön el a Prémium Életérzésben
Ne hagyja ki azt a ritka lehetőséget, hogy részese legyen egy olyan elit közösségnek, akik értékelik a legfejlettebb technológiai megoldásokat, a természet szépségét, valamint a modern világ stílusát és kényelmét. A déli tájolás, a János-hegyi panoráma és a zöldövezeti nyugalom mind hozzájárulnak ahhoz, hogy új otthona valóban a pihenés és a feltöltődés helyszíne legyen, amelyről mindig is álmodott.
Az Új Otthona Már Várja
Élje át azt az életérzést, amelyet csak a legmagasabb színvonalú otthonok nyújtanak! Lépjen be egy olyan világba, ahol minden nap inspirációt és nyugalmat talál és kezdjen el egy új és kényelmesebb életet.
Ára: 410.000.000 Ft
Ezen felül garázs vásárolható 12 millió Ft/db áron, valamint lehetőség van külön tároló megvásárlására is.
Üdvözlettel:
DR VINCELLÉR VALÉRIA
ÜGYVEZETŐ, CEO, LUXURY SPECIALIST
+3630-815-1999
[email protected]
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT
CITYCARTEL - International Luxury Real Estate Agency
A CITYCARTEL Magyarország legnagyobb luxus ingatlaniroda hálózata, több mint 23 éve foglalkozik professzionális ingatlanközvetítéssel belföldön és külföldön. A több ezres exkluzív portfólióban a belföldi és külföldi ingatlanpiac legjobb ingatlanjai találhatóak.
A CITYCARTEL ingatlanirodák szeretettel várják Önt is országszerte.

Csak nálunk
Kiadó Téglalakás, Budapest, II. kerület, 66 m2, 3 Szoba
529.9 ezer Ft
Kiadó 64 nm-es, 2 teraszos, prémium minimál lakás 11 lakásos házban teremgarázzsal!
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Kiadó modern lakás csendes, zöld környezetben a II. és III. kerület határán
Költözhető: június 1-től
Kiadó egy 64 m²-es, nappali + 2 hálószobás, 1. emeleti, kertre néző lakás egy 2023-ban épült, modern minimál stílusú, mindössze 11 lakásos társasházban 2 terasszal
A lakás extra csendes, minden helyisége – a nappali és a két háló is – a ház csendes, gondozott belső kertjére néz, hatalmas üvegfelületekkel, amelyek rengeteg természetes fényt engednek be.
Az ingatlan főbb jellemzői:
64 m² lakótér + 2 db, összesen 11 m² -es erkély
Gépesített, modern konyha
Fürdőszoba káddal
Külön vendég WC
Saját teremgarázs beállóhely (30.000 Ft/hó)
Videós kaputelefon és kamerarendszer a garázsban és folyosókon
Környezettudatos energetikai rendszer, háromrétegű üvegezés, fokozott hőszigetelés
Exkluzív környezet: A lakás egy különlegesen nagy, 700 m²-es közös kerttel rendelkező, barátságos lakóközösségű házban található. A természet szó szerint az ajtóig ér – ideális választás azoknak, akik a belváros közelségében, de mégis zöldövezetben keresnek otthont.
Elhelyezkedés: A Szemlőhegy lábánál, a II. és III. kerület határán, csendes, zöld környezetben, mégis pár percre a Belvárostól. A Margit-sziget, a Komjádi uszoda, és a híres Daubner cukrászda közelsége színes kikapcsolódási lehetőségeket kínál.
Ha szeretné megnézni a lakást, szeretettel várom hívását időpont egyeztetés végett.
DR. LÁSZLÓ TÍMEA
INGATLANFORGALMI SZAKJOGÁSZ - INGATLANSZAKÉRTŐ
+36 30 815 2504
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Téglalakás, Budapest, II. kerület, 202 m2, 4 Szoba
673.5 millió Ft
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
------------------------------------------------------------------------------
A II. Kerület Legújabb Ékköve
Álmodozott már valaha arról, hogy egy olyan helyen éljen, ahol a természet szépsége és a modern világ kényelme tökéletes harmóniában van? Most pontosan egy ilyen ritka gyöngyszemet kínálunk eladásra!
Engedje meg, hogy bemutassam Önnek Budapest II. kerületének legújabb büszkeségét, a festői Apáthy-szikla lábánál, Rubik Ernő legendás Villájának a szomszédságában, egy lélegzetelállító természetvédelmi terület mellett, 4.500 nm-es ősfás parkban, egy újépítésű, 7 lakásos, 2 liftes társasház 1. emeletén, egy 202 nm-es, nappali + 3 hálószobás, 3 fürdőszobás lakás, 45 nm-es terasszal eladó.
Élvezze a déli tájolást, a János-hegyi kilátóra néző panorámát, és a zöldövezeti nyugalmat.
Egyedülálló koncepciója és kivitelezési minősége révén ez a projekt a város legkívánatosabb lakóhelyévé válik, ahol a modern építészet, a kifinomult stílus és a természet harmonikus összhangja példátlan életminőséget kínál.
Prémium Minőség és Exkluzív Építészeti Megoldások
Ez a Luxus Társasház az I. osztályú anyaghasználat és a legmagasabb színvonalú kivitelezési és műszaki tartalom révén garantálja a prémium minőséget, ennek köszönhetően az Ön otthona nem csak esztétikailag lesz lenyűgöző, hanem tartós és hosszú távon is értékálló marad.
A lakás közel 3 méteres belmagassága rendkívüli eleganciát és térérzetet kölcsönöz az ingatlannak. A közel 100 négyzetméteres amerikai konyhás nappali mellett 3 hálószoba, 3 fürdőszoba, valamint egy vendég toalett gondoskodik a kényelemről. Mindegyik szoba közvetlen teraszkapcsolattal rendelkezik, így a természetes fény és a friss levegő zavartalanul árad be otthonába, miközben a lenyűgöző kilátás minden nap újra és újra elkápráztatja Önt.
Zöld Oázis a Város Szívében
Minden lakás saját, kizárólagos használatú, déli tájolású terasszal vagy kerttel rendelkezik, kilátással a János-hegyre, gondosan megtervezett növényzettel és modern öntözőrendszerrel kerülnek átadásra. A kertekben és a teraszokon található vízvételi helyek, valamint az öntözőrendszer gondoskodik növényei egészségéről és szépségéről.
Okosotthon
A lakások a legfejlettebb KNX alapú okosotthon rendszerrel vannak felszerelve, amely lehetővé teszi a fűtés, világítás, árnyékolás, biztonsági rendszerek, bejárati kapuk, video kapucsengő stb. távoli vezérlését egyszerűen, akár egy érintéssel a világ bármely pontjáról, így az élete még kényelmesebbé és energiatakarékosabbá válik. A fenntartható életvitel érdekében minden technológiai megoldás a legújabb trendeknek megfelelően került kiválasztásra.
A Legmodernebb Technológiai Megoldások
A kiemelkedően gazdaságos levegő-víz hőszivattyús rendszer biztosítja otthona fűtését és hűtését, míg a hővisszanyerős szellőztetőrendszer friss és tiszta levegőt garantál. A szaniterek a legmagasabb minőségi követelményeknek megfelelően kerültek kiválasztásra, biztosítva ezzel az otthoni wellness élményt minden nap. A 2 db 8 személyes liftnek köszönhetően a lakás megközelítése akadálymentes a garázsból.
Parkolás és Tárolás
A lakáshoz 1, 2 vagy 3 parkolóhely (összesen 16 db áll rendelkezésre) vásárolható a teremgarázsban, elektromos autó töltési lehetőséggel, így a környezettudatos életmód egyszerűen megvalósítható. Lakásonként 1 tároló helyiség is vásárolható, amelyben elektromos áram is kialakításra kerül. A legmodernebb technológiákkal felszerelt társasház - okostelefonról vezérelhető kapuk, videókaputelefon és 24 órás biztonsági rendszer - gondoskodik a lakók nyugalmáról és privát szférájáról.
Merüljön el a Prémium Életérzésben
Ne hagyja ki azt a ritka lehetőséget, hogy részese legyen egy olyan elit közösségnek, akik értékelik a legfejlettebb technológiai megoldásokat, a természet szépségét, valamint a modern világ stílusát és kényelmét. A déli tájolás, a János-hegyi panoráma és a zöldövezeti nyugalom mind hozzájárulnak ahhoz, hogy új otthona valóban a pihenés és a feltöltődés helyszíne legyen, amelyről mindig is álmodott.
Az Új Otthona Már Várja
Élje át azt az életérzést, amelyet csak a legmagasabb színvonalú otthonok nyújtanak! Lépjen be egy olyan világba, ahol minden nap inspirációt és nyugalmat talál és kezdjen el egy új és kényelmesebb életet.
Ára: 673.500.000 Ft
Ezen felül garázs vásárolható 12 millió Ft/db áron, valamint lehetőség van külön tároló megvásárlására is.
Üdvözlettel:
DR VINCELLÉR VALÉRIA
ÜGYVEZETŐ, CEO, LUXURY SPECIALIST
+3630-815-1999
[email protected]
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT
CITYCARTEL - International Luxury Real Estate Agency
A CITYCARTEL Magyarország legnagyobb luxus ingatlaniroda hálózata, több mint 23 éve foglalkozik professzionális ingatlanközvetítéssel belföldön és külföldön. A több ezres exkluzív portfólióban a belföldi és külföldi ingatlanpiac legjobb ingatlanjai találhatóak.
A CITYCARTEL ingatlanirodák szeretettel várják Önt is országszerte.

Kiadó Téglalakás, Budapest, IX. kerület, 146 m2, 4 Szoba
2.6 ezer €
KIADÓ DUNAI PANORÁMÁS LUXUSLAKÁS A IX. KERÜLET SZÍVÉBEN - KÖZVETLENÜL A DUNA-PARTON!
Exkluzív életérzés – modern design – kiváló lokáció
Egyedülálló lehetőség Budapest egyik legdinamikusabban fejlődő részén, a Rehabilitációs városrészben!
Ez a frissen felújított, 146 nm-es, 4 szobás luxuslakás nemcsak otthon, hanem életstílus is – teljes dunai és budai panorámával, dupla terasszal, és kifinomult eleganciával várja új bérlőjét!
A legfontosabb jellemzők:
146 nm-es lakótér + 15 nm-es és 13 nm-es panorámás terasz
Teljes dunai és budai panoráma
Nagy terekkel rendelkező, világos amerikai-konyhás étkezős nappali + 3 hálószoba, 1 nagy kádas, zuhanyzós fürdőszoba és 1 kisebb zuhanyzós fürdőszoba – ideális akár családnak, akár reprezentatív célra
Kiváló állapotú, frissen felújított, egyedi tervezésű belső tér
Fan-coil fűtés-hűtés rendszer a tökéletes klímáért minden évszakban
Elektromos, motorizált, távirányítható redőnyök – gondoskodnak a kényelemről, energiatakarékosságról és a zavartalan pihenésről
Beépített bútorok - elegáns gardróbok és gépiesített, modern konyhabútor
LED hangulatvilágítás – stílus és otthonosság minden helyiségben
Lift, zárt lépcsőház, biztonságos környezet
A lakópark szolgáltatásai:
24 órás recepció – akár levelek, csomagok átvételére is
Gondozott zöld, parkosított kert
Gyermekjátszótér
Medence, jakuzzi, szauna, edzőterem, squashpálya, biliárdszoba, könyvtárszoba - amelyek használata korlátlan, és díjmentes – kikapcsolódás otthon
Mélygarázsban elektromos autó töltés lehetőségével
Lokáció és közlekedés:
Kiváló infrastruktúra: tömegközlekedési csomópont a közelben
Belváros percek alatt elérhető – akár munkába, akár szórakozni indulna
Csendes, mégis élettel teli környék – ideális nyugalmat keresőknek
BKK járatok:
Villamos:2, 2B, 23, 24
Busz: 54, 55, 223E, 224, 224E, 255E
Éjszakai: 918, 923, 934, 979, 979A
Ez az ingatlan ideális választás azoknak, akik kompromisszumok nélkül keresnek otthont prémium lokációban és kialakításban.
Ne hagyja ki ezt az remek és ritka lehetőséget!
Keressen bizalommal, nézze meg e lehetőségekkel teli ingatlant személyesen is.
Szeretettel várom megkeresését.
BACSA BRIGITTA
INGATLANSZAKÉRTŐ - REALTY SPECIALIST
+3630-815-2512
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT
WWW.CITYCARTEL.HU

Eladó Ikerház, Balatonföldvár, 184 m2, 2 + 2 Szoba
223 millió Ft
BALATONFÖLDVÁR KÖZPONTJÁBAN ÚJ ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
BALATONFÖLDVÁR KÖZPONTJÁBAN ÚJ ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Balatonföldvár központjában eladásra kínáljuk ezt a 184 nm-es, új építésű, kétgenerációs, de akár egybe is nyitható prémium családi házat.
A ház 2021-ben épült, 2 lakásból áll, melyekhez egyenként 2 hálószoba, fürdőszoba, amerikai konyhás nappali és terasz tartozik. A ház energiagazdaságosságáról a beépített napelem gondoskodik.
A jelenlegi tulajdonosok gyönyörű parkosított kertet alakítottak ki, mindkét lakáshoz egyenként 19 négyzetméteres terasz tartozik.
A kert napos, a szomszédokhoz való átláthatást a növényzet akadályozza, a fűthető jacuzzi az őszi napok fénypontja, nyáron pedig kellemes hűsítési lehetőséget biztosít.
A ház kétgenerációs, de akár egybe is nyitható.
Ideális nyaralónak, családi háznak nagycsaládosoknak, vagy azoknak akik közel szeretnék tudni szüleiket.
Elhelyezkedését tekintve a városközpont, a Balatonföldvári strand 5 perces séta távolságra található.
Irányára: 223.000.000 HUF
Ha felkeltette érdeklődését ez a kíváló balatoni ingatlan, kérem keressen az alábbi elérhetőségeken és nézzük meg együtt.
ÜDVÖZLETTEL:
REGŐS VERONIKA
LUXURY SPECIALIST
+3630-815-2528
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Családi ház, Budapest, III. kerület, 361 m2, 7 Szoba
1.8 millió €
Szerelem első látásra!
Panorámás, medencés minimál ház eladó Aranyhegyen!
Fedezze fel a modern minimalizmus csúcsát Budapest III. kerületében, Aranyhegyen!
Nem álom többé, hogy minden reggel és este a saját teraszáról csodálja a mesés napfelkeltéket és naplementéket. A ház nettó 351 négyzetméteres, hozzá tartozik 150 négyzetméter kültéri burkolt felület és egy 1558 négyzetméteres gondozott kert. Az épület 2017-ben épült, déli tájolású, 7 szobás, 4 fürdőszobás.
Saját edzőterem a földszinten.
Az egyedi tervezésű ingatlan kiváló elhelyezkedéssel rendelkezik, zöldövezeti környezetben található, ugyanakkor könnyen megközelíthető a belváros is.
Lenyűgöző jellemzők:
- Nappali + 6 szoba - 4 a földszinten, 3 az emeleten, tágas és fényárban úszó terek.
- 4 fürdőszoba - 2 a földszinten, 2 az emeleten, minden luxus kényelmet biztosítva.
- Okos otthon rendszer- Világítás, fűtés, hűtés és kamera riasztórendszer távoli vezérlése.
- Geotermikus hűtés-fűtés - Hőszivattyú, mennyezeti hűtés-fűtés + padlófűtés
-20 cm szigetelés - alacsony rezsi
- 20 nm-es medence - Sós vizes fertőtlenítő rendszerrel a tökéletes kikapcsolódásért.
- 2 állásos garázs (4 db autó be tud állni a belső udvarra is) - Kényelmes és biztonságos parkolási lehetőség.
Exkluzív jellemzők:
- Magyarország legnevesebb építészei és belsőépítészei által tervezett épület - Óriási ablakfelületek, amelyek a természetes fényt biztosítják, Josko ablakok a kiváló hőszigetelésért és biztonságért.
- Luxus minőségű alapanyagok és burkolatok - Minden részlet egyedi tervezésű, a legmagasabb minőségű anyagok felhasználásával.
- Nagy medence és nyári konyha- Kényelmes pihenés és szórakozás a földszinti és emeleti teraszokon, 2 személyes jacuzzi az emeleten.
- Hajó parketta és luxus minőségű kerámialapok- Elegáns és tartós burkolatok, amelyek kiemelik az otthon egyedi stílusát.
Méretek:
Garázs, tároló: 51,3 m2
Földszint: 197,77 m2
Emelet: 94,38 m2
Teraszok: 21,8m2 (emelet) + 15,43m2 (földszint)
Kiváló elhelyezkedés és közlekedés:
- Panorámás kilátás - Mesés napfelkelték és naplementék minden nap.
- Zöldövezeti környezet - Nyugalom és természetközelség.
- Könnyű megközelíthetőség - A belváros gyorsan elérhető, buszmegálló mindössze 1 percre.
Kiváló infrastruktúra:
- Iskolák, óvodák, bevásárlási lehetőségek, éttermek - Minden, amire szüksége lehet, karnyújtásnyira.
- Játszótér és strand - Szórakozási és kikapcsolódási lehetőségek a közelben.
Az ingatlan tehermentes és azonnal költözhető.
Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget, és élvezze az életet a természet ölén, de mégis Budapest második legnagyobb kerületében!
Hívjon, foglaljon időpontot a megtekintésre, hogy le ne maradjon erről a fantasztikus ajánlatról!
Ára: 1.800.000 EUR
Lépjen kapcsolatba velünk és élvezze a luxus életérzést ebben a csodálatos, panorámás, egyedi designnal rendelkező otthonban!
Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget!
Vegye fel velünk a kapcsolatot még ma, hogy felfedezze Magyarország egyik legjobb ingatlanát!
Üdvözlettel:
DR. VINCELLÉR VALÉRIA
7-szeres „Év Értékesítője” díjas ingatlanszakértő.
CEO, Luxury Specialist, Ingatlanforgalmi szakjogász
+3630-815-1999
[email protected]
CITYCARTEL
International Luxury Real Estate Agency
1118 Budapest, Hegyalja út 54.
H-P: 09.00 - 17.00 | Tel.: +361-365-1450
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT, 1026 Budapest, Szilágyi Erzsébet fasor 121.
H-P: 10.00 - 19.00, SZ: 10.00 - 15.00 | Tel.: +361-200-5990
További elérhetőségek:
+3630-815-2500
+3630-815-2525
[email protected]
Tekintse meg exkluzív ingatlan kínálatunkat:
www.citycartel.hu
Nézze meg a gyönyörű ingatlan videóinkat:
www.youtube.com/@citycartel-realty-specialist
Kövessen minket:
www.facebook.com/citycartel
www.instagram.com/citycartelhungary
CITYCARTEL - International Luxury Real Estate Agency
Az elmúlt 25 év során a CITYCARTEL Magyarország legnagyobb luxus ingatlaniroda-hálózatává vált, professzionális ingatlanszakértőink és irodáink kemény munkájának köszönhetően, belföldön és külföldön egyaránt.
Exkluzív portfóliónk a magyar és a nemzetközi ingatlanpiac legjobb ingatlanjait mutatja be.
A nemzetközi szinten is egyedülálló, professzionális szolgáltatás csomagunkat úgy fejlesztettük ki, hogy az maximalizálja mind az eladók, mind a vevők érdekeit, garantálva ezzel mindkét fél elégedettségét.
Szolgáltatásaink közé tartozik például az ingatlanforgalmi szakjogászaink által nyújtott jogi segítség, a Magyarországon elsőként általunk bevezetett értékesítés-orientált home staging, a professzionális tartalomgyártás és marketing stratégia belföldön és külföldön (több, mint 120 országban, kiemelve), mely több milliós nézettséget generál az általunk kezelt ingatlanoknak, valamint a „pitbull” tárgyalástechnikánk stb.
Velünk garantáltan a legjobb kezekben van!
Az ingatlanvásárlás és értékesítés komoly lépés, ezért elengedhetetlen, hogy egy képzett és gyakorlott ingatlanszakértő álljon Ön mellett, aki a lehető legjobb eredményeket éri el az Ön számára.
Bízza profi ingatlanközvetítőinkre az érdekeinek a védelmét (és a nehéz feladatokat), hogy végül garantáltan a lehető legjobban járjon.
Így Ön zökkenőmentesen élvezheti az ingatlanvásárlás és értékesítés teljes folyamatát.

Eladó Téglalakás, Budapest, XII. kerület, 111 m2, 3 Szoba
585 millió Ft
PANORÁMÁS LUXUS VILLALAKÁS a XII. KERÜLET legpatinásabb részén ELADÓ!
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Panorámás Mártonhegyi LUXUS VILLALAKÁS eladó exkluzív zöld környezetben!
XII. kerület legpatinásabb részén, pár percre a BAH csomóponttól, ezt az exkluzív, legmodernebb adottságokkal rendelkező, panorámás luxus villalakást kínálom eladásra. Az ingatlan egyike Hegyvidék utolsó erdőközeli, zsákutcás telkeinek. Észak-déli fekvése és örökpanorámája a Duna felé teszi igazán különlegessé.
A belső 2 szintes, 3 szobás lakás alapterülete 111 nm, melyhez 112 nm-es fűthető terasz tartozik. Az ingatlan számos modern kényelmi és biztonsági funkcióval rendelkezik. Az elektromosan állítható zsalúziák és a mennyezet-hűtés, padló-fűtés gondoskodnak a kényelmes klímáról bármely időjárási körülmények között. A szellőztető rendszer friss levegőt biztosít, míg a fűthető nagyméretű faburkolatos teraszokon kellemes időtöltést nyújtanak akár a hűvösebb napokon is. A parkosított kert öntözőrendszerrel ellátva gondoskodik a zöld környezetről, melyet az épített tűzrakók egészítenek ki.
A fűtött mélygarázs és fűtött rámpa ideális megoldást jelentenek a járművek tárolására és könnyű hozzáférésére. Az e-autó töltés minden garázson belül biztosított, míg a videós kaputelefon és kamerarendszer, valamint a rendszámfelismerős kapunyitás maximális biztonságot nyújtanak az ingatlanban lakóknak.
Az otthon számos része hang- és okoseszközökről vezérelhető, így a hűtés-fűtés, árnyékolás, és garázskapu automatizálás könnyedén és rugalmasan állítható a lakók igényei szerint. Az ujjlenyomatolvasós és NFC alapú telefonnyitás lehetővé teszi a zárt környezet biztonságos használatát, míg a programozható, távvezérelhető világítás és okos konnektorok a komfortot és energiatakarékosságot szolgálják. A füst-, gáz-, CO-, vízfolyás-érzékelők és a riasztórendszerek pedig tovább növelik az otthon biztonságát és lakói nyugalmát.
Az ingatlan tervdokumentációval rendelkezik, és 10% előleggel már elérhető. Kriptovalutával való fizetés is lehetséges.
Ha a XII. kerület elegáns részén egy igazán exkluzív otthont keres, amely a luxus kényelmet és a legmodernebb technológiákat kínálja, ne habozzon! Vegye fel velem a kapcsolatot további információkért vagy megtekintésért!
Irányár: 585.000.000 Ft.
DR. BOZÓ JÁZON
Értékesítési munkatárs
LUXURY SPECIALIST
+36 30 815 2517
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT