Kiemelt ajánlatok
Legfrissebbek

Eladó Téglalakás, Budapest, I. kerület, 85 m2, 3 Szoba
975 ezer €
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Kivételes lehetőség nyílik arra, hogy otthont találjon egy olyan lakásban, amely páratlan Dunára panorámás kilátással rendelkezik!
Az I. kerületben, a Dunaparton található ez a lenyűgöző ingatlan, amely rendkívül ritka a piacon.
Az ilyen exkluzív tulajdonságú lakásokat nehéz megtalálni, és ezáltal még különlegesebbé teszi ezt az ajánlatot.
Ez a gyönyörű 3 szobás lakás nemcsak egy lakás, hanem egy igazi életstílus és befektetési lehetőség is.
Az ingtalan, lifttel ellátott házban található, így kényelmes hozzáférést biztosít mind a lakóknak, mind a vendégeknek.
Az erkélyről lenyűgöző panoráma tárul elénk, amely a Duna folyóra nyújt csodálatos kilátást, élményt nyújtva minden pillanatban.
Ez a lakás modern és igényes kialakítással rendelkezik, ahol minden részlet a lakók kényelmét szolgálja.
A klímaberendezés gondoskodik a tökéletes hőmérsékletről minden évszakban.
A tágas szobák és az elrendezés pedig tökéletes otthont nyújt mindennapi életvitelhez és a vendégek fogadásához.
Ne hagyja ki ezt a különleges lehetőséget, hogy részese lehessen a Dunára néző páratlan kilátásnak és az exkluzív életstílusnak!
Vegye fel velünk a kapcsolatot még ma, hogy megnézhesse ezt az egyedi és lenyűgöző ingatlant!
ÜDVÖZLETTEL:
Kontra Adrián
+3630 815 2514
[email protected]
ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS - SALES ASSOCIATE
www.citycartel.hu
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Villa, kastély, kúria, Budapest, II. kerület, 420 m2, 7 Szoba
1250 millió Ft
Exkluzív, Panorámás, Luxus Családi Ház Medencével Eladó - Citycartel Luxury Real Estate Agency
Fedezze Fel Az Elegancia Új Szintjét!
Bemutatjuk ezt a káprázatos, 2023-ban épült modern villát, amely egy 816 nm-es telken található, a Ferenc-hegy természetvédelmi terület szomszédságában. Az újépítésű családi ház 420 nm-es, nappali + 6 hálószobás, 5 fürdőszobás, külső medencével és 4 állásos garázzsal eladó.
Tágas Életterek, Egyedi Design
A földszinten egy lenyűgöző, 6 méter belmagasságú galériás nappali tárul elénk, melyet amerikai konyha, étkező, egyedi design lépcső és hatalmas üvegfelületek egészítenek ki, így teremtve meg a tökéletes térhatást. A nappaliból és a konyhából kilépve a D-i tájolású, fedett teraszra érkezünk, ahol a fűthető medence vár minket. Ezen kívül ezen a szinten két különálló hálószobát és egy budoár jellegű rejtett fürdőszobát találunk.
Luxus Hálószobák
Az emeleten a szülői hálószoba saját gardróbbal, fürdőszobával és lélegzetelállító panorámával várja Önt. Két további hálószoba, egy ablakos fürdőszoba, és egy nyitott pihenősarok teszi teljessé ezt a szintet.
A Wellness Élményének Újradefiniálása
Fedezze fel a legfelső szinten elhelyezkedő wellness-fitness részleget: 6 személyes jacuzzi, 6 személyes infra és finn szauna, zuhanyzó, valamint egy közel 100 nm-es tetőterasz, ahonnan lenyűgöző kilátás nyílik a városra és a hegyekre.
Kényelem és Funkcionalitás
A legalsó szinten egy tágas, 4 állásos garázs, két tároló, gépészeti helyiség, és egy külön bejáratú, konyhával és fürdőszobával ellátott külön lakás található, tökéletesen megfelelve a vendégek, családtagok vagy a személyzet igényeinek.
Legmodernebb Technológia és Minőségi Anyagok
Az épületet a legmodernebb technológiákkal és a legkiválóbb anyagokkal építették, így biztosítva a legmagasabb szintű kényelmet és biztonságot: levegő hőszivattyús mennyezet hűtés-fűtés, padlófűtés, központi hővisszanyerős szellőztetés, okosotthon rendszer, napelemes rendszer, elektromos alumínium zsalúziák, grafitos hőszigetelés, a magas minőségű fa parketták, márvány és gránit burkolatok, Villeroy & Boch szaniterek, kristálylámpák, egyedi tervezésű és kivitelezésű konyhák és beépített bútorok, gránit pult a konyhában, MIELE gépek, fokozottan hőszigetelő üvegezésű 3 rétegű alumínium ablakok, tér- és nyitásérzékelős riasztórendszer, videó kaputelefon- és kapunyitórendszet, Legrand kapcsolók, Hörmann garázskapuk, mészkő burkolatok a külső homlokzaton stb.
Zöld Környezet és Könnyű Megközelíthetőség
A gondosan megtervezett kert és az automata öntözőrendszer egy igazi zöld oázist teremt a városi élet forgatagában. Az ingatlan kiváló helyen fekszik, közel a bevásárló központokhoz, szabadidős tevékenységekhez, valamint a város legjobb oktatási intézményeihez.
Ritka Lehetőség!
Ne szalassza el a II. kerület egyik legjobb ár-érték arányú, újépítésű családi házát, ahol a luxus és a kényelem egyedülálló kombinációját találja meg.
Ez az ingatlan nem csupán egy otthon – ez egy életstílus, ne maradjon le róla!
.

Eladó Téglalakás, Budapest, XII. kerület, 115 m2, 2 Szoba
1.23 millió €
Fedezze fel a kifinomult elegancia és modern luxus tökéletes harmóniáját Budapest szívében, a 12. kerület presztízs értékű lokációjában!
Új építésű, exkluzív lakások várnak Önre egy privát megközelítéssel rendelkező, zárt lakóparkban.
A magánúttal rendelkező, zárt lakóparkban található épületben 4 lakást alakítottak ki 3 szinten, amelyek akár egyben, akár külön-külön megvásárolhatóak.
Jelen lakás a második emeleten helyezkedik el, bruttó 115,3 nm-es (94,62 nm nettó lakóterület, 41,38 nm terasz) 88 nm saját kertrésszel.
A rendkívül világos lakás nappalival, 1 szobával, 1 fürdőszobával, mosókonyhával, gardróbbal rendelkezik.
Helyiséglista
Étkező, Konyha, Nappali: 46,42 nm
Szoba: 13,29 nm
Fürdő: 5,02 nm
Vendégmosdó: 2,72 nm
Mosókonyha: 3,16 nm
Gardrób: 4,42 nm
Előszoba: 10,26 nm
Közlekedő: 8,48 nm
Az ár tartalmazza két autóbeállási lehetőséget is a teremgarázsban (2x15,12 nm), valamint egy 10 négyzetméteres tárolót.
Minden lakás rendelkezik 2 parkolóhellyel a garázsban, amelyek közül az egyik elektromos autók gyors töltésére alkalmas töltővel van felszerelve, míg a további elektromos kapacitás bővítéséhez szükséges kiegészítő kábelezés előkészítésre kerül.
A magánúton, a gyalogos bejáratok mellett további 5 közös vendégparkoló hely kerül kialakításra.
A fűtés-hűtés rendszer alapja a Daikin víz-levegő hőszivattyús rendszere.
A lakások fűtése és hűtése távolról is irányítható. A redőnyök intelligensen, az időjárás-érzékelő állomás jelei alapján szabályozódnak.
A melegvíz-ellátás is része ennek a rendszernek, és környezettudatos módon, hőszivattyúval, megújuló energiák felhasználásával történik.
A lakásokban vízlágyító működik.
Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget, hogy megtekinthesse ezt a különleges és exkluzív ingatlant, ahol a luxus és a kényelem minden részletében megjelenik.
Vegye fel velünk a kapcsolatot még ma, tekintsük meg együtt!
dr. Vincellér Zsuzsa
+36 30 815 2510

Eladó Családi ház, Mogyoród, 200 m2, 5 Szoba
199 millió Ft
PORTASZOLGÁLATTAL ÉS SOROMPÓVAL ŐRZÖTT lakóparkban Mogyoródon, ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZ ELADÓ!
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
PORTASZOLGÁLATTAL ÉS SOROMPÓVAL ŐRZÖTT LAKÓPARKBAN ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZ ELADÓ!
Budapesttől 15 percre, két 24 órás portaszolgálattal őrzött, viakoloros álom lakópark, a Szentjakab Parkfalu önálló családi házát kínálom eladásra zárt lakókörnyezetben.
Ez a ház jelenleg az egyik legjobb adottságokkal rendelkező eladó ingatlan a Parkfaluban, ugyanis energetikai pályázaton nyert, amiknek keretében hamarosan HŐSZIVATTYÚ és NAPELEM kerültek beépítésre, amelyek már a vételár részét képezik! És csupán öt percre található a HÉV megállótól, így a közlekedése kiváló.
Teljesen zárt, intim kerttel rendelkezik amelyben egy halastó is kialakításra került, amelynek megnyugtató látványát a hatalmas teraszról élvezhetjük, ahol kényelmesen elfér az ülőgarnitúra, étkező asztal és a kerti grill is.
A teljes lakóterület 200 nm, amelyből az alsó szinten található egy nagyobb előtér és tároló, a szülői háló saját fürdőszobával valamint a nappali és a konyha összenyitva (igény esetén könnyen külön is választhatóak.)
A terasz déli és keleti irányba tájolt, az utcáról szinte nem látható így teljes elszeparálódást biztosít. Az emeleten egy tágas közös helyiségből három nagy alapterületű szoba és egy szintén nagyméretű fürdőszoba nyílik. A földszinti fürdőben tusoló, az emeletiben fürdőkád kapott helyet. Mindkét fürdőszoba világos, nagy ablakos.
A házhoz egy állásos GARÁZS plusz kocsibeálló tartozik, a telek nagysága 786 nm. A terasz mellett kerti sütögető hely is kialakításra került, az öntözést LOCSOLÓ RENDSZER biztosítja és a házban van RIASZTÓ is.
Mogyoródon jelenleg négy lakópark található, amelyek közül a Szentjakab Parkfalu épült legkorábban. Ez a park egy kiforrott és teljesen beépült zöld környezetet biztosít összetartó lakóközösséggel, ami egy igazi paradicsom a családosok számára. Itt már nincsenek építkezések és üres telkek, hanem csendes és nyugodt sétálóutcák között sétálhatunk, ahova kizárólag az jöhet be, aki itt lakik vagy vendégsébe jön.
A gyerekek a házak között tudnak játszani, biciklizni, a kerítések alacsonyak vagy egyáltalán nincsenek.
Minden környékbeli parkot személyesen ismerek és végig követtem a fejlődésüket az elmúlt tíz év alatt, mi is itt élünk. Ha segíthetek megtalálni az ingatlanukat, forduljon hozzám bizalommal, minden lakóparkban széles körű ismeretekkel rendelkezem és sokféle házat tudok mutatni.
Ingatlan szakjogászként tökéletesen ismerem mindnek a hátterét is, és készséggel állok rendelkezésre bármikor.
DR. LÁSZLÓ TÍMEA
INGATLANFORGALMI SZAKJOGÁSZ - INGATLANSZAKÉRTŐ
+36 30 815 2504
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Ikerház, Mogyoród, 133 m2, 5 Szoba
125 millió Ft
Tóra néző teraszos ikerházfél a LUXUS minőségű mogyoródi Sissy Villaparkban eladó!
Eladó ikerházfél TÓRA NÉZŐ terasszal a LUXUS minőségű mogyoródi Sissy Villaparkban!
A Sissy Villapark Budapesttől csupán 15 percre, az M3 autópálya második lehajtójánál, Szada mellett fekszik egy természetes tó köré épülve. Viakoloros utcákkal rendelkező zárt LUXUS lakópark egységes környezetet biztosít, magas nívójú minimál házakkal, amelyek közül ez az egyik legjobb fekvésű ingatlan.
Ennek az újépítésű ikerháznak a teraszáról egyenesen a buja, természetes tóra látni, két szinten összesen nappali + 4 hálószobája van, 2 fürdőszobája, 3 terasza és 350 nm telken foglal helyet, saját beállóval.
Az ingatlan a következő helyiségekből áll:
FÖLDSZINT
Előtér: 10,8 nm
Konyha / étkező: 10,38 nm
Nappali: 26,78 nm
Szoba: 12.76 nm
Fürdő: 2.85 nm
Wc: 1.35 nm
Kamra: 2,28 nm
Terasz: 14,69 nm
EMELET
Közlekedő: 7.6 nm
Szoba: 8.1 nm
Szoba: 13,44 nm
Szoba: 12,9 nm
Terasz:13,28 nm
Terasz: 5,7 nm
Fürdő: 6,9 nm
ÖSSZESEN
Hálószoba: 4 db
Fürdőszoba: 2 db
Telekrész: 350 nm
Lakás nettó: 116.14 nm
Teraszok: 33,67 nm
Lakás + terasz (1/2): 132,9 nm
Az újépítésű, energiatakarékos megoldásokkal felszerelt ingatlan fenntartása költséghatékony: 15 cm Dryvit hőszigetelés, hőszivattyús hűtés-fűtés, a szobákban és a közösségi terekben padlófűtés, a fürdőszobákban kiegészítésként fehér színben törülközőszárítós radiátor. 7 légkamrás műanyag nyílászárók szürke színben, beépített tokos redőnnyel.
Burkolatai és a szaniterek még választhatóak, a légcserélő rendszer előkészítése megtörtént.
A konyhabútort az ár nem tartalmazza.
A ház hatalmas üvegfelületekkel rendelkezik, a kilátás gyönyörű, a játszótér az utca végén található. A gyerekeket kiengedhetik az utcára játszani, a tó körül egy sétány került kialakításra, a parkot körbe ölelő erdőkben élmény kirándulni, kutyát sétáltatni,
Ez a prémium kategóriás Villapark minőségi életszínvonalat kínál a lakóinak hosszú távra.
A Sissy Villapark Mogyoródon, közvetlenül a Gödöllői dombság lábnál helyezkedik el, a Pusztaszentjakabi Tó körül, mely Erzsébet királyné egyik kedvenc helye volt Gödöllőn töltött hónapjai alatt. Amikor csak tehette kilátogatott a tó melletti vadászházba. Élvezte a tó szépségét, a tó körüli erdő hangját, illatát, nyugalmát.
Ezért is kapta a Sissy nevet a villapark.
Megközelíthetőség:
Autóval az M3-as autópályán: Mogyoród-Szadai kihajtó után pár perc
HÉV-vel: a Szentjakab-Tölgyes HÉV megállónál kell leszállni, innen rövid séta
Bevásárlási és szolgáltatási lehetőségek:
Dunakeszi, Szada, Mogyoród, Gödöllő közelsége miatt minden fontosabb létesítmény (óvoda, iskola, egészségügyi intézmény, üzletek) könnyen elérhető.
Részletes műszaki tartalommal, egyéb információkkal kapcsolatban készséggel állok rendelkezésre, minden környékbeli lakóparkot nagy alapossággal ismerek, ingatlanforgalmi szakjogászként jogi hátterükkel kapcsolatban is széleskörű ismeretekkel rendelkezem. Tíz évig én is ezek egyikében éltem, így személyes kapcsolatokkal rendelkezem a területen.
Ha szeretne első kézből tájékozódni a Sissy Villapark, Szentjakab Parkfalu, Szentjakab Lakópark, Lake Forest Villapark ingatlanaival és a környék más házaival és birtokaival kapcsolatban, forduljon hozzám bizalommal!
DR. LÁSZLÓ TÍMEA
INGATLANFORGALMI SZAKJOGÁSZ - INGATLANSZAKÉRTŐ
+36 30 815 2504
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Téglalakás, Budapest, V. kerület, 107 m2, 3 Szoba
319 millió Ft
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
V. kerületben, Bazilika közelében található ingatlan, rendkívül vonzó lehet azok számára, akik a város központjában szeretnének élni, egy igényes, modern, felújított Luxus otthonban.
A lakás 107 nm alapterületű, ami lehetővé teszi, hogy az új tulajdonosok kényelmesen és tágasan érezzék magukat. A nappali és a 2 hálószoba világos és szellős, egy kis erkélyről csodálatos kilátás nyílik a városra.
A két fürdőszoba nagy előnyt jelenthet azok számára, akik sokat tartózkodnak az ingatlanban, vagy gyakran fogadnak vendégeket.
A házközponti fűtés segítségével az ingatlan melegét hatékonyan és gazdaságosan lehet használni, padló és falfűtés különleges kényelmet nyújt.
Minden helyiségben távirányítóval vezérelt motoros redőny, légkondicionálás, és 5.1-es házimozi rendszer működik
A hangszigetelt falak lehetővé teszik, hogy az új tulajdonosok nyugodt és békés környezetben éljenek, a LED TV és a projektor még színesebbé teszi az otthoni szórakozást.
Ár: 319 millió Ft

Eladó Családi ház, Szentendre, 160 m2, 3 Szoba
318 millió Ft
MODERN ÁLOMOTTHON KÜLTÉRI MEDENCÉVEL ÉS ELVEHETETLEN
PANORÁMÁVAL SZENTENDRÉN
Szentendre közkedvelt részén, Pismányban, déli tájolású, 1.548 nm-es telken
kétszintes, brutto 160 nm-es, 3 szobás, hatalmas üvegfelületekkel, minimál stílusban épült,
LÉLEGZETELÁLLÍTÓ panorámás, MEDENCÉS, újszerű, hőszivattyús, napelem-rendszerrel felszerelt luxus családi ház melléképülettel együtt eladó!
A 2021-ben épült, nappali + 2 hálószobás, 2 fürdőszobás, kétszintes, 108 nm-es
nettó alapterületű ház egy 1.548 nm-es dupla telken fekszik, amely lenyűgöző
panorámát kínál a Dunára, a Gellért-hegyre és a Citadellára (kiváló színhely lehet a tűzijáték nézésére baráti társasággal).
A déli tájolásnak, a tágas, napfényes tereknek és a 114 nm-es nagy terasznak
köszönhetően minden reggel a természetben, nyugalomban kezdődhet.
A nagy üvegfelületek még inkább fokozzák a világos, nyitott érzést, miközben
folyamatos kapcsolatot biztosítanak a környező tájjal, csodás látvánnyal.
A kertszinten a tágas, világos, panorámás amerikai-konyhás-étkezős nappali
található (mely Miele gépekkel felszerelt), kis tárolóval, ahol a mosógép és a
gépészet is helyet kapott.
A tolóajtón keresztül jutunk ki a medencés teraszra és a
kültéri épített medencéhez (7x4 m-es, 150 cm mély, fűtőpatronos), ahonnan kis
lépcső vezet a kellemes, teraszos kialakítású kerthez.
E szinthez kapcsolódik egy lépcső alatti tároló, illetve egy mellékhelyiség
kézmosóval.
Az emeleten két lakrész lett kialakítva:
- az egyik hálószoba kádas, Wc-s fürdőszobával,
- a másik hálószoba zuhanyzós fürdőszobával és saját gardróbbal rendelkezik.
Mindkét szoba tágas, világos, erkélykapcsolatos és GYÖNYÖRŰ kilátással
rendelkezik a
környező tájra.
A kivételes minőségű kivitelezés és a prémium anyaghasználat minden részletében a
legmagasabb elvárásoknak felel meg, rendkívüli komfortot biztosít.
A kültéri medence és a tágas, panorámás terasz egy valódi oázist teremt, amely
tökéletes hátteret nyújt pihenéshez, családi programokhoz és exkluzív társasági
eseményekhez.
A ház minden részlete a kényelmet, eleganciát és a modern, fenntartható életvitelt
szolgálja.
JELLEMZŐK
Energiahatékonyság és intelligens technológia hőszivattyú – padlófűtés, mennyezeti
hűtés
13 db napelem inverterrel
Hővisszanyerős szellőztetés – friss, pormentes levegő minimális hőveszteséggel
3 rétegű Hofstadter nyílászárók
Riasztórendszer mozgás- és nyitásérzékelőkkel
Elektromos alumínium redőnyök minden helyiségben
Elektromos kapu
Térkövezett, 50 nm-es gépkocsibeálló két autó számára
Prémium belsőépítészet és anyaghasználat
Egyedi gyártású edzett üveg zuhanyajtók, Hofstadter beltéri üvegajtók
Prémium hideg- és melegburkolatok
Biztonsági bejárat
Automata öntözőrendszer
MELLÉKÉPÜLET
Kb 25 nm-es, kétszintes, erkélyes, felújítandó, jó adottságú ház
1 szoba + zuhanyzó + konyha + wc + pince/szoba
PISMÁNY VÁROSRÉSZ KÜLÖNLEGESSÉGEI
Panorámás elhelyezkedés: páratlan kilátás Szentendre városára és a Dunakanyarra
Csendes, családias környezet: ideális a nyugalmat keresők számára
Kiváló befektetési potenciál: hazai és külföldi vásárlók körében egyaránt
Ha a legmagasabb elvárásoknak megfelelő, igazán exkluzív és modern otthont
keres, amely minden apró részletében a luxust képviseli, akkor ez az ingatlan Önre vár!
Élvezze a panorámát, a medencét, a luxust és a kivételes kényelmet!
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal.
Hívását szeretettel várom.
Irányár: 318 M Ft
ÜDVÖZLETTEL:
BACSA BRIGITTA
INGATLANSZAKÉRTŐ - REALTY SPECIALIST
+3630-815-2512
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT
WWW.CITYCARTEL.HU

Eladó Családi ház, Ócsa, 1 250 m2, 13 Szoba
888 millió Ft
Luxus birtok Budapest közelében
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Budapest határától kb. 12 km-re főútról aszfalt úton megközelíthető 15.5 hektáros (155 271 m2) területtel rendelkező kúria.
Ócsán, Felsőbabádon kínálunk egy 15,5 hektáros önfenntartó birtokot, melyet az Ócsai Tájvédelmi körzet vesz körül.
A terület három részből áll:
1. a főépület és a közvetlen környezete parkosítva, kerítéssel és halastóval határolva. Területe: 1,5 hektár
Az önfenntartó halastó 70 X 30 m méretű.
A tulajdonos által tervezett, belsőépítészetileg egyedi luxus 1250 nm-es főépület (melynek a
használatbavételi engedélye 2010-es) három szintből áll.
A földszint nagy részét földfeltöltés veszi körbe, mely egyrészt hővédelmet nyújt, másrészt az épület
jobban illeszkedik a tájba.
A földszinti részt virágtartók százai tarkítják. A hatalmas, 144 nm-es terasz jó kilátást nyújt a tájra. Jól látható
a halastó, a kerti sütő, a wellness, a tetőn elhelyezett napkollektor.
A négy, de akár hat gépjárműnek is helyet adó garázs ajtói távvezérelhetők. Itt található még a hőközpont, a
bor- és italtároló, raktár, a konditerem, biliárd-szoba, a mosó és vasaló helyiség, a medence gépészete és
a feljárat az 1. emeletre.
Az 1. emeleten található: a központi folyosó, a hatalmas nappali, átjáró a wellnessbe és az ebédlőhöz,
az ebédlő, konyha, dolgozószoba, vendégszoba, gardrób, fürdőszoba, és még egy nagy méretű
lakosztály saját fürdőszobával, az átjáróból nyíló wellness, jakuzzi, finn és infraszauna, zuhanyzó és WC,
mélyülő füthető medence ellenáramoltatóval, világítással. Komoly páraelszívóval, gépészettel, solar
technológiával,valamint a lépcsőfeljáró a második emeletre.
A 2. emeleten található a központi folyosó, fürdőszoba, nappali, konyha, ebédlő és 5 db. hálószoba: kék
vendégszoba, zöld vendégszoba, emeleti lakosztály: vendégszoba, vendégfürdőszoba,
gardrób, olvasó szoba, masszázs szoba.
A melegvizet a tetőn lévő napkollektorok adják. A használati meleg vizet 10 darab napkollektor biztosítja. Saját vízellátás saját kútból. Saját szennyvíztisztító van.
A birtok saját vízművel és szennyvíztisztító technológiával rendelkezik. A fűtés geotermikus energiával történik hőszivattyú segítségével. Nemrég elkészült a 122 panelből álló napelempark, ezért az egész birtok fenntartási költsége nagyon alacsony. Az épület rendelkezik vezetékes gázzal és gázkazánnal, valamint vegyes tüzelésű kazánnal is. Az épület hűtését padló-, fal- és mennyezet hűtésével energiatakarékos passzív hűtőrendszer végzi.
A gazdasági épületegyüttesben helyezkedik el egy szolgálati lakás, számos tároló helyiség, 6 boxos istálló, gépek és eszközök tárolására alkalmas gépszín.
A tóban ponty, kárász található.
2. a belső területet öleli körbe a 13, 8 hektár erdő, valamint
3. a gazdasági épületeknek és udvaroknak helyet adó terület
Valamennyi épület új, és magas technológiát tartalmaz. A berendezési tárgyak kézzel faragott bútorokat, művészeti alkotásokat, és a legmodernebb gépészeti berendezéseket foglalja magába.
ÜDVÖZLETTEL:
DR VINCELLÉR ZSUZSA
ÜGYVEZETŐ, CEO, LUXURY SPECIALIST
+36 30-815-2510
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT
Térkép
由于布达佩斯的边界从一条主路的15 km涂柏油15.5公顷区域在路可以接近的豪宅。 Kiskunsági Természetvédelmi Terület接受圆的财产。
1250 M2大厦包括三个水平。 土地充电采取底层的大部分在正确的回合的,一方面提供热保护,另一方面适合入这个风景。 拥有供水系统和污水处理技术于安排财产的。 热化发生在一个热泵的帮助有太阳能集热器地热energy.10片断的保险用途温暖的水。 架线的气体和气体锅炉于安排这个大厦的和与与混杂的生火的一个锅炉。 大厦地板的冷藏,一个节能被动冷却系统做它与墙壁和天花板的冷藏。
财产包括三部分:
环境主楼和直接一个环境了美化,毗邻与篱芭和养鱼塘。
这个森林接受内在区域回合,和
经济一个是主持大厦和围场的区域。
基层零件花架一百个面具它。 巨大的大阳台提供这个风景的一个好看法。 能被看见这个养鱼塘,庭院烤箱,健康,在屋顶安置的太阳能集热器。
四,但是主持甚而六机动车távvezérelhetők的车库的门。 这里可以找到热中枢、酒和饮料容器、健身房、弹子房和方式,在这个1.地板上。
在这个1.地板上能找到:
中央走廊和客厅,段落到健康里和对餐厅,
餐厅、厨房、工作室、客房、衣橱、卫生间然后一个随员有相同大小的,
从段落开头健康、极可意浴缸、蒸汽浴、阵雨和WC,水池与工程学的内衣空间,太阳与技术。
并且在二楼上的台阶。
可以找到在2.地板上中央走廊,卫生间,客厅,厨房,蓝色客房,绿色客房,在楼上随员: 客房,餐厅,客厅,客人卫生间,衣橱,阅览室,按摩室。
服务舱内甲板,几个容器在经济大厦区安定现场, 6 boxos适用于槽枥、机器和设备车库的存贮。
一些大厦暗示新和高技术。 形成家具的装置雕刻用手,艺术性那个,和合并在他自己的最现代的工程学设备。

Csak nálunk
Eladó Családi ház, Budaörs, 243 m2, 4 + 2 Szoba
369 millió Ft
Páratlan panoráma, exkluzív fő- és vendégház, vagy két különálló design luxusotthon – letisztult elegancia, épített jacuzzi, friss levegő, csend, nyugalom és a természet ölelése
A természetközeli életstílus és a modern luxus tökéletes harmóniáját kínálja ez a páratlan adottságokkal rendelkező ingatlan Budaörs egyik legkedveltebb részén, a Frankhegy–Tűzkőhegy találkozásánál.
Az 1017 nm-es telken két, különálló, igényesen kialakított épület kapott helyet, valamint egy panorámás épített jacuzzi, hangulatos kültéri sütögetőrész és egy tágas, kétállásos garázs.
A csendes, átmenő forgalomtól mentes zsákutcában fekvő ingatlan közvetlenül az erdőszegély mellett helyezkedik el – mindössze néhány percre Budapest határától, mégis teljes nyugalomban.
Az építkezés jelenlegi fázisa lehetővé teszi, hogy a végső kialakításba a vevő még beleszólhasson.
Az ingatlanról
Főépület: háromszintes kialakítású, összesen 139 nm lakóterülettel, melyhez egy 44 nm-es terasz és egy 8 nm-es erkély is tartozik. Az ingatlan 3+1 szobás elrendezésű, praktikus és tágas belső térrel.
- A kertszinten két szoba és egy zuhanyzós fürdőszoba került kialakításra, közvetlen kertkapcsolattal és egy 20 nm-es terasszal. Erről a szintről is csodás kilátás nyílik, ami különlegessé teszi az ingatlant – hiszen még a kertből is panoráma tárul elénk. Ezen a kertrészen akár egy kisebb medence is kialakítható, tovább fokozva a megélhető nyugalmat és luxust.
- A középső szinten található a főbejárat, ahonnan a tágas nappali-étkezővel egybenyitott konyha, egy vendégmosdó, gardrób, valamint a gépészeti helyiség érhető el. A szinthez két terasz (8 nm és 16 nm), illetve egy 8 nm-es erkély is kapcsolódik.
A főbejárat gépkocsival is akadálymentesen megközelíthető, ami tovább növeli a mindennapi kényelmet.
- A felső szinten egy kádas fürdőszoba, valamint egy galériás, jelenleg nyitott, de igény esetén könnyedén zárttá alakítható 34 nm-es szoba kapott helyet.
Kisebb ház (vendégház): az 50 nm-es, 1+1 szobás, galériás kialakítású kisebb épülethez egy 24 nm-es terasz, egy külön 24 nm-es grillterasz, valamint egy 6,5 nm-es erkély is tartozik.
- A földszinten előtér, kis konyharész, zuhanyzós fürdőszoba, valamint egy fával fűthető szauna kapott helyet, amelyet úgy alakítottak ki, hogy az onnan áradó meleg levegő az egész épület fűtésére is alkalmas legyen – tudatosan megtervezett, különleges és otthonos megoldásként.
A szaunázás élményét pedig tovább fokozza, hogy a biztonsági ablakon keresztül gyönyörködhetünk a panorámában, így testünk és lelkünk is feltöltődhet a megnyugtató látvány által.
- Az emeleten egy napfényes, panorámás közösségi tér kapott helyet, erkélykapcsolattal, ahonnan egy lépcsőn keresztül közelíthető meg a galéria, amely igény esetén zárt szobává is alakítható.
A fotódokumentációban a vendégházról készült fényképek és látványtervek találhatóak meg.
Garázs: tágas, 35 nm-es kialakítású, két autó számára is kényelmes beállást biztosít. A hozzá tartozó lépcsőház 5 nm-es, a praktikus tároló pedig 3 nm alapterületű.
Kültér:
A kertben épített jacuzzi kapott helyet, amely fával vagy elektromosan is fűthető – mindehhez csodálatos panoráma társul.
Több gépjármű számára kényelmes udvari beállás biztosított.
A telek hátsó részén igény szerint közvetlen kijárat is kialakítható az erdő felé, tovább erősítve a természet közelségét.
Műszaki tartalom, komfort
- Víz és villany telken belül
- Bio-ülepítő, hőszivattyú, központi szellőztető rendszer
- A főépületben mennyezethűtés és padlófűtés
- A vendégházban mindkét szinten hűtő-fűtő klíma
- Nagy ablakfelületek, világos terek, praktikus térkiosztás
- Prémium anyaghasználat, igényes kivitelezés
- Az épületek harmonikusan illeszkednek a természeti környezetbe, a kertben cserjékkel, zöld növényzettel való vizuális átmenet kerül kialakításra
Lokáció és környezet
- Budaörs egyik legkeresettebb, páratlan kilátással rendelkező területe
- Zsákutca, nyugodt, csendes lakókörnyezet, csak célforgalommal
- Természetvédelmi övezet szomszédsága, közvetlen erdei kapcsolat lehetősége
- MOM Park bevásárlóközpont kb. 10 perc autóval
- Budapest közelsége miatt ideális mindazoknak, akik a zöldövezet nyugalmáról nem mondanának le, ugyanakkor fontos számukra a városi kapcsolódás kényelme és gyors elérhetősége
Hasznosítási lehetőségek
Különleges adottságai következtében több célra is ideális:
Családok számára: szeparált lakrészek, természetközeli elhelyezkedés, tágas terek, zavartalan nyugalom.
Többgenerációs otthonként: a vendégház különálló egységként használható.
Befektetésként: a kis ház lehet vendégszállás, alkotóműhely, wellness részleg, dolgozó vagy pihenőhely, akár felnövő gyermekek külön élettere is.
Állapot és birtokbavétel
A vendégház szinte teljesen elkészült
A főépület belső kialakítása folyamatban van, helyiségek szerkezeti elrendezése megtörtént
A vásárlástól számított kb. 3 hónapon belül költözhető
Az ár a teljesen befejezett állapotra vonatkozik, a főépületben a konyhabútor kivételével
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, forduljon hozzám bizalommal.
Tekintsük meg együtt - engedje, hogy személyesen ragadja magával a hely különleges varázsa.

Eladó Téglalakás, Budapest, XII. kerület, 111 m2, 3 Szoba
585 millió Ft
PANORÁMÁS LUXUS VILLALAKÁS a XII. KERÜLET legpatinásabb részén ELADÓ!
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Panorámás Mártonhegyi LUXUS VILLALAKÁS eladó exkluzív zöld környezetben!
XII. kerület legpatinásabb részén, pár percre a BAH csomóponttól, ezt az exkluzív, legmodernebb adottságokkal rendelkező, panorámás luxus villalakást kínálom eladásra. Az ingatlan egyike Hegyvidék utolsó erdőközeli, zsákutcás telkeinek. Észak-déli fekvése és örökpanorámája a Duna felé teszi igazán különlegessé.
A belső 2 szintes, 3 szobás lakás alapterülete 111 nm, melyhez 112 nm-es fűthető terasz tartozik. Az ingatlan számos modern kényelmi és biztonsági funkcióval rendelkezik. Az elektromosan állítható zsalúziák és a mennyezet-hűtés, padló-fűtés gondoskodnak a kényelmes klímáról bármely időjárási körülmények között. A szellőztető rendszer friss levegőt biztosít, míg a fűthető nagyméretű faburkolatos teraszokon kellemes időtöltést nyújtanak akár a hűvösebb napokon is. A parkosított kert öntözőrendszerrel ellátva gondoskodik a zöld környezetről, melyet az épített tűzrakók egészítenek ki.
A fűtött mélygarázs és fűtött rámpa ideális megoldást jelentenek a járművek tárolására és könnyű hozzáférésére. Az e-autó töltés minden garázson belül biztosított, míg a videós kaputelefon és kamerarendszer, valamint a rendszámfelismerős kapunyitás maximális biztonságot nyújtanak az ingatlanban lakóknak.
Az otthon számos része hang- és okoseszközökről vezérelhető, így a hűtés-fűtés, árnyékolás, és garázskapu automatizálás könnyedén és rugalmasan állítható a lakók igényei szerint. Az ujjlenyomatolvasós és NFC alapú telefonnyitás lehetővé teszi a zárt környezet biztonságos használatát, míg a programozható, távvezérelhető világítás és okos konnektorok a komfortot és energiatakarékosságot szolgálják. A füst-, gáz-, CO-, vízfolyás-érzékelők és a riasztórendszerek pedig tovább növelik az otthon biztonságát és lakói nyugalmát.
Az ingatlan tervdokumentációval rendelkezik, és 10% előleggel már elérhető. Kriptovalutával való fizetés is lehetséges.
Ha a XII. kerület elegáns részén egy igazán exkluzív otthont keres, amely a luxus kényelmet és a legmodernebb technológiákat kínálja, ne habozzon! Vegye fel velem a kapcsolatot további információkért vagy megtekintésért!
Irányár: 585.000.000 Ft.
DR. BOZÓ JÁZON
Értékesítési munkatárs
LUXURY SPECIALIST
+36 30 815 2517
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Birtok, Monoszló, 1 615 m2, 9 Szoba
4.9 millió €
Balatoni Luxus Birtok eladó!
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
FESTŐI környezetben, a Balatonhoz közel kínálok eladásra egy francia Chateaux stílusban megépített, eklektikus, CSODÁLATOS panorámás, 1615 nm alapterületű, FELÚJÍTOTT, 3 szintes, 9 szobás BORBIRTOKOT a hozzá tartozó 10 hektárnyi szőlőtermő területtel!
A "Magyarország legszebb szőlőbirtoka" címet elnyert birtok pincéje kb. 300 éves, 2012-ben épült újjá.
A magyar Toscana területén a 2000-es évek legelején vásárolt 10 ha szőlőültetvényt újra telepítették, amely az első szőlőtermést 2004-ben adta és a tulajdonos azóta is kiváló minőségű, világhírű, díjnyertes vörösborokat állít elő.
A főépület lakóterülete 1615 nm, melyben 9 egyedien, különlegesen berendezett, a Káli-medencére és a teljes birtokra panorámás EXKLUZÍV szoba és 12 fürdőszoba található. A szobákhoz „KONE” típusú lifttel is el lehet jutni.
A középső szinten egy elegáns, kulináris élményeket nyújtó nagy teraszos étterem és konyha, valamint tágas, otthonos fogadótér található hatalmas kandallóval. Innen a panorámás teraszra léphetünk ki. Ezen a szinten helyezkedik el egy iroda, 25 fő befogadására alkalmas tárgyalóterem, egy Delux szoba és egy lakosztály.
Az emeleten 1 lakosztály és 7 Delux szoba található.
A legalsó szinten Wellness részleget alakítottak ki: a hangulatos belső medence és a hozzá tartozó 15 nm-es szauna a 3 nm-es hideg merülő medencével kellemes kikapcsolódást nyújt.
Ezen a szinten található külön a borászat és a borpince (a leszüretelt szőlő szinte 200 m-en belül bekerül a pincébe).
Az ingatlan különlegessége a hozzá tartozó közel 300 éves, teljesen restaurált borospince, melynek nevéhez több nívós díj tapad. Világhírű borai arany, ezüst, bronz éremmel rendelkeznek. Jegyzetten az ország legértékesebb szőlődűlője (2017.).
A kültéri medencéből (6,5 m x 17,5 m) is gyönyörű kilátás nyílik a birtokra.
Az épületet több mint 17 távvezérlésű kamera felügyeli. Szélessávú internet rendelkezésre áll a közösségi térben.
Fűtése: faelgázosítós, számítógép által vezérelt pellet kazán + napkollektor.
Az épület magas színvonalon kivitelezett, több funkció ellátására alkalmas, további emeletekkel és tagépületekkel bővíthető.
Az ár magában foglalja a teljes berendezést és bútorzatot, a birtok karbantartásához szükséges eszközöket és gépeket, valamint a márkanév használatának jogát, illetve a készleten lévő borokat is.
A birtok körül nagy vadászterület van.
Kifejezetten alkalmas turisztikai célokra, de akár modern családi birtoknak is ideális!
Megközelítése lehetséges gépkocsival, de saját helikopterleszállóval is rendelkezik.
A közkedvelt, exkluzív szálláslehetőséget biztosító ingatlan bor és kulináris élvezeteket nyújtó családi, baráti, céges rendezvényeknek, bortúráknak, borkostolóknak, esküvőknek a helyszíne.
Ára: 4 900 000EUR
Tervek: 5 csillagos S Gourmet Hotel kialakítására, melynek fejlesztési költsége: Kb. 18,5 M EURO. Befektetési megtérülés kb. 13-15 év ( 20 éves futamidejű hitelfelvétel és pályázati lehetőségek vannak).
A bővítés során figyelembe vehető teleknagyság 6500 nm (a bővítésre teljes tervdokumentáció áll rendelkezésre). A jelenlegi tulajdonos akár levezetné a fejlesztést.
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, hívását szeretettel várom!
Dr. Vincellér Zsuzsa
+36 30 815 2510
[email protected]

Kiadó Téglalakás, Budapest, V. kerület, 90 m2, 2 + 1 Szoba
899 ezer Ft
Elegáns luxuslakás kiadó Budapest szívében!
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Elegáns luxuslakás kiadó Budapest szívében!
Kiadásra kínálunk egy exkluzív, 90 nm-es, teljesen bútorozott luxuslakás Budapest egyik legkeresettebb részén. A liftes házban található ingatlan modern kialakításával és prémium felszereltségével tökéletes választás azok számára, akik a belváros kényelmét és eleganciáját keresik.
Főbb jellemzők:
- Tágas, napfényes nappali modern berendezéssel és gyönyörű kilátással
- Két elegánsan berendezett hálószoba maximális kényelemmel
- Két fürdőszoba, egyik káddal, másik zuhanyzóval
- Prémium konyha beépített gépekkel (sütő, főzőlap, mosogatógép, hűtő)
- Liftes épület, igényes lakókörnyezet
Elhelyezkedés és környék:
A lakás Budapest egyik legpezsgőbb környékén található, ahol a legjobb éttermek, kávézók és kulturális intézmények mind könnyen elérhetők. Kiváló tömegközlekedési lehetőségek és infrastrukturális adottságok biztosítják a mindennapi kényelmet.
Bérleti feltételek:
- Bérleti díj: 899.000 Ft/hó + rezsi
- Kéthavi kaució szükséges
- Azonnal költözhető
Ára: 899.000 Ft. /Hó
Keressen bizalommal, és nézze meg ezt a különleges ingatlant személyesen!
Ha az ingatlan felkeltette érdeklődését, szeretettel várom megkeresését.
DR. BOZÓ JÁZON
Értékesítési munkatárs
Luxury Specialist
+36 30 815 2517
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT