Kiemelt ajánlatok
Legfrissebbek

Eladó Családi ház, Érd, 690 m2, 8 + 3 Szoba
680 millió Ft
Amerikai luxus
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
2012-ben épült 2 szintes, amerikai (kaliforniai) stílusú családi luxusvillát kínálunk Érdligeten.
A fedett terasszal 840 nm-es villa több mint 2000 nm-es telken található. A közel 7 méteres belmagasságú elegáns fogadótérből a gyönyörű kertbe is kijuthatunk, innen nyílik sportszoba, szauna, gőzkabin zuhanyzóval, billiárdszoba, szivarszoba.
De innen nyílik az étkező, a konyhaszigettel rendelkező tágas konyha és a hatalmas nappali.
A földszinten található a tágas szülői háló gardrobbal és fürdőszobával.
Ezen a szinten található a háztartási helyiség is. Valamint a 4 állásos nagy autók tárolására is alkalmas garázs, amelynek a felső részén nagy tárolási lehetőségek vannak. A garázsból átadóablakon lehet a megvásárolt termékeket közvetlenül a kamrába tenni.
Az emeleten 2 lakosztály található, nappalival, hálószobával, gardrobbal és fürdőszobával, teraszokkal.De még van egy vendégszoba is fürdőszobával.
A pálmafás, örökzöldekkel rendelkező gyönyörű kertben 150 nm-es, nagyrészt fedett terasz található, fűtött külső úszómedencével.
A hátsó terasz előtt halastó és kinti konyha található
A ház különleges világítástechnikával rendelkezik, mely kiemeli a legszebb részeket.
Fűtése cirkóval.
A bútorzat külön megvásárolható. Nincs benne az alábbi árban.
Irányár: 1.700.000.- Euro
Dr. Vincellér Zsuzsa
06 30-815 2510

Eladó Téglalakás, Budapest, I. kerület, 85 m2, 3 Szoba
975 ezer €
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Kivételes lehetőség nyílik arra, hogy otthont találjon egy olyan lakásban, amely páratlan Dunára panorámás kilátással rendelkezik!
Az I. kerületben, a Dunaparton található ez a lenyűgöző ingatlan, amely rendkívül ritka a piacon.
Az ilyen exkluzív tulajdonságú lakásokat nehéz megtalálni, és ezáltal még különlegesebbé teszi ezt az ajánlatot.
Ez a gyönyörű 3 szobás lakás nemcsak egy lakás, hanem egy igazi életstílus és befektetési lehetőség is.
Az ingtalan, lifttel ellátott házban található, így kényelmes hozzáférést biztosít mind a lakóknak, mind a vendégeknek.
Az erkélyről lenyűgöző panoráma tárul elénk, amely a Duna folyóra nyújt csodálatos kilátást, élményt nyújtva minden pillanatban.
Ez a lakás modern és igényes kialakítással rendelkezik, ahol minden részlet a lakók kényelmét szolgálja.
A klímaberendezés gondoskodik a tökéletes hőmérsékletről minden évszakban.
A tágas szobák és az elrendezés pedig tökéletes otthont nyújt mindennapi életvitelhez és a vendégek fogadásához.
Ne hagyja ki ezt a különleges lehetőséget, hogy részese lehessen a Dunára néző páratlan kilátásnak és az exkluzív életstílusnak!
Vegye fel velünk a kapcsolatot még ma, hogy megnézhesse ezt az egyedi és lenyűgöző ingatlant!
ÜDVÖZLETTEL:
Kontra Adrián
+3630 815 2514
[email protected]
ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS - SALES ASSOCIATE
www.citycartel.hu
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Téglalakás, Budapest, VI. kerület, 117 m2, 4 Szoba
329 millió Ft
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
VI. kerületben, Moulin Rouge mellett található ingatlan, rendkívül vonzó lehet azok számára, akik a város központjában szeretnének élni, egy igényes, modern, felújított Luxus otthonban.
A lakás 117 nm alapterületű , ami lehetővé teszi, hogy az új tulajdonosok kényelmesen és tágasan érezzék magukat. A nappali és a 3 hálószoba világos és szellős,a NAGY KÖRERKÉLYről élvezhetjük a nyugalmat.
A három fürdőszoba nagy előnyt jelenthet azok számára, akik sokat tartózkodnak az ingatlanban, vagy gyakran fogadnak vendégeket.
Az ingatlan melegét hatékonyan és gazdaságosan lehet használni, padló és falfűtés különleges kényelmet nyújt.
Minden helyiségben távirányítóval vezérelt motoros redőny, légkondicionálás, és 5.1-es házimozi rendszer működik
A hangszigetelt falak lehetővé teszik, hogy az új tulajdonosok nyugodt és békés környezetben éljenek, a LED TV és a projektor még színesebbé teszi az otthoni szórakozást.
Ár: 329 millió Ft

Eladó Téglalakás, Budapest, II. kerület, 214 m2, 4 Szoba
1027.25 millió Ft
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
------------------------------------------------------------------------------
A II. Kerület Legújabb Ékköve
Álmodozott már valaha arról, hogy egy olyan helyen éljen, ahol a természet szépsége és a modern világ kényelme tökéletes harmóniában van? Most pontosan egy ilyen ritka gyöngyszemet kínálunk eladásra!
Engedje meg, hogy bemutassam Önnek Budapest II. kerületének legújabb büszkeségét, a festői Apáthy-szikla lábánál, Rubik Ernő legendás Villájának a szomszédságában, egy lélegzetelállító természetvédelmi terület mellett, 4.500 nm-es ősfás parkban, egy újépítésű, 7 lakásos, 2 liftes társasház legfelső szintjén, egy 214 nm-es, belső kétszintes, nappali + 3 hálószobás, 3 fürdőszobás penthouse lakás, összesen 234 nm-es terasszal eladó.
Élvezze a déli tájolást, a János-hegyi kilátóra néző panorámát, és a zöldövezeti nyugalmat.
Egyedülálló koncepciója és kivitelezési minősége révén ez a projekt a város legkívánatosabb lakóhelyévé válik, ahol a modern építészet, a kifinomult stílus és a természet harmonikus összhangja példátlan életminőséget kínál.
Prémium Minőség és Exkluzív Építészeti Megoldások
Ez a Luxus Társasház az I. osztályú anyaghasználat és a legmagasabb színvonalú kivitelezési és műszaki tartalom révén garantálja a prémium minőséget, ennek köszönhetően az Ön otthona nem csak esztétikailag lesz lenyűgöző, hanem tartós és hosszú távon is értékálló marad.
A lakás közel 3 méteres belmagassága rendkívüli eleganciát és térérzetet kölcsönöz az ingatlannak. A 104 négyzetméteres amerikai konyhás nappali mellett 3 hálószoba, 3 fürdőszoba, valamint egy vendég toalett gondoskodik a kényelemről. Mindegyik szoba közvetlen teraszkapcsolattal rendelkezik, a legfelső szinten pedig egy 190 nm-es tetőterasz várja, ahonnan a lenyűgöző kilátás minden nap újra és újra elkápráztatja Önt.
Zöld Oázis a Város Szívében
Minden lakás saját, kizárólagos használatú, déli tájolású terasszal vagy kerttel rendelkezik, kilátással a János-hegyre, gondosan megtervezett növényzettel és modern öntözőrendszerrel kerülnek átadásra. A kertekben és a teraszokon található vízvételi helyek, valamint az öntözőrendszer gondoskodik növényei egészségéről és szépségéről.
Okosotthon
A lakások a legfejlettebb KNX alapú okosotthon rendszerrel vannak felszerelve, amely lehetővé teszi a fűtés, világítás, árnyékolás, biztonsági rendszerek, bejárati kapuk, video kapucsengő stb. távoli vezérlését egyszerűen, akár egy érintéssel a világ bármely pontjáról, így az élete még kényelmesebbé és energiatakarékosabbá válik. A fenntartható életvitel érdekében minden technológiai megoldás a legújabb trendeknek megfelelően került kiválasztásra.
A Legmodernebb Technológiai Megoldások
A kiemelkedően gazdaságos levegő-víz hőszivattyús rendszer biztosítja otthona fűtését és hűtését, míg a hővisszanyerős szellőztetőrendszer friss és tiszta levegőt garantál. A szaniterek a legmagasabb minőségi követelményeknek megfelelően kerültek kiválasztásra, biztosítva ezzel az otthoni wellness élményt minden nap. A 2 db 8 személyes liftnek köszönhetően a lakás megközelítése akadálymentes a garázsból.
Parkolás és Tárolás
A lakáshoz 1, 2 vagy 3 parkolóhely (összesen 16 db áll rendelkezésre) vásárolható a teremgarázsban, elektromos autó töltési lehetőséggel, így a környezettudatos életmód egyszerűen megvalósítható. Lakásonként 1 tároló helyiség is vásárolható, amelyben elektromos áram is kialakításra kerül. A legmodernebb technológiákkal felszerelt társasház - okostelefonról vezérelhető kapuk, videókaputelefon és 24 órás biztonsági rendszer - gondoskodik a lakók nyugalmáról és privát szférájáról.
Merüljön el a Prémium Életérzésben
Ne hagyja ki azt a ritka lehetőséget, hogy részese legyen egy olyan elit közösségnek, akik értékelik a legfejlettebb technológiai megoldásokat, a természet szépségét, valamint a modern világ stílusát és kényelmét. A déli tájolás, a János-hegyi panoráma és a zöldövezeti nyugalom mind hozzájárulnak ahhoz, hogy új otthona valóban a pihenés és a feltöltődés helyszíne legyen, amelyről mindig is álmodott.
Az Új Otthona Már Várja
Élje át azt az életérzést, amelyet csak a legmagasabb színvonalú otthonok nyújtanak! Lépjen be egy olyan világba, ahol minden nap inspirációt és nyugalmat talál és kezdjen el egy új és kényelmesebb életet.
Ára: 1.027.250.000 Ft
Ezen felül garázs vásárolható 12 millió Ft/db áron, valamint lehetőség van külön tároló megvásárlására is.
Üdvözlettel:
DR VINCELLÉR VALÉRIA
ÜGYVEZETŐ, CEO, LUXURY SPECIALIST
+3630-815-1999
[email protected]
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT
CITYCARTEL - International Luxury Real Estate Agency
A CITYCARTEL Magyarország legnagyobb luxus ingatlaniroda hálózata, több mint 23 éve foglalkozik professzionális ingatlanközvetítéssel belföldön és külföldön. A több ezres exkluzív portfólióban a belföldi és külföldi ingatlanpiac legjobb ingatlanjai találhatóak.
A CITYCARTEL ingatlanirodák szeretettel várják Önt is országszerte.

Eladó Téglalakás, Szentendre, 155 m2, 6 Szoba
185 millió Ft
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Szentendrén, a Duna-parton, egyedülálló lehetőség nyílik most egy üdülőövezeti területen, ahol eladó egy bruttó 263 nm, nettó 155 nm, új családi ház, kulcsrakészen!
Az ingatlan a Budapest-Szentendre kerékpárút vonalán helyezkedik el, közvetlenül az első sorban, a folyó mellett, így akár saját hajóval is könnyen megközelíthető, sőt télen akár parkolásra is alkalmas.
Az ingatlan különlegessége az elrendezésében rejlik, hiszen az alsó szint kialakítása lehetővé teszi hajó tárolását, azonban ha valaki nem rendelkezik hajóval, vagy más módon szeretné használni ezt a területet, fantasztikus hangulatú, fél-fedett teraszt alakíthat ki, ideális helyszínt teremtve családi vacsorákhoz és esti borozgatásokhoz, akár esős időben is.
Az épület maga a helyi szabályozásoknak megfelelően enyhén emelt, mivel árterületen fekszik, azonban a Duna kiöntése már nem jellemző, mivel az árvízvédelem érdekében számos intézkedést hoztak a környéken. Az ingatlant néhány hete egy nagyobb árvíz érintette, azonban a ház sértetlen maradt, csupán a kert szenvedett károkat, mivel még nem került vissza az eredeti szintjére. Amint a kert is befejezésre kerül, minden tekintetben tökéletes lesz.
Az alsó szinten belépve először egy előszobába érkezünk, ahonnan balra egy tusolós fürdőszoba található toalettel, jobbra pedig egy tároló helyiség kapott helyet a lépcső alatt. Ugyanezen a szinten még két vendégszoba található, melyekhez saját privát terasz is tartozik.
Az emeleten két hálószoba, egy fürdőszoba, egy gépészeti helyiség/mosókonyha, valamint egy hatalmas amerikai konyhás étkezős nappali található, mely a Duna felé néz, és nyáron teljesen szétnyitható az ablaka, így olyan érzésünk lehet, mintha közvetlenül a parton ülnénk.
Az igazi különlegesség a tetőterasz, mely felérve erre a szintre, még egy tusolós fürdőszobát is magában foglal, ideális megoldásnak számítva azok számára, akik kint szaunázni vagy napozni szeretnének. A terasz alkalmas lehet tetőkert kialakítására, de akár jacuzzi és szauna is elhelyezhető itt. A kilátás páratlan, a vizet és a hegyeket egyaránt láthatjuk, mindeközben teljesen privát területről van szó, így kellemesen eltölthetjük itt az időt családunkkal.
Az ingatlan részletei:
Földszint:
- Előtér: 9.92 nm
- Szoba: 8.75 nm
- Szoba: 8.37 nm
- Garázs: 41.41 nm
Emelet:
- Közlekedő: 10.73 nm
- Nappali: 44.40 nm
- Konyha/hálószoba: 11.48 nm
- Szoba: 15.82 nm
- Fürdőszoba: 8.37 nm
- Gépészeti helyiség/mosókonyha: 3.04 nm
Összesen: 162.29 nm
Tetőterasz: 108 nm
A kert tágas és nagy, akár három-négy autó parkolására is alkalmas térkövezett területtel, de lehetőség van medence, virágok, pálmafák elhelyezésére is, így az új tulajdonos saját elképzelése szerint alakíthatja ki.
Az ingatlan ára bruttó 185 millió forint a leírtak szerint, jelenlegi állapotában, már rendelkezik használatbavételi engedéllyel.
Műszaki adatok:
Rendkívül energiatakarékos!
- Hőszivattyú
- 15 cm vastag grafitos külső hőszigetelés
- Lehetőség OKOS-otthon vezérlésre fűtés-hűtés/világítás terén, helyiségenkénti hőmérsékletszabályozással
- Árnyékolás
- Mennyezet hűtés-fűtés és padlófűtés
- 3 rétegű üveg, 6/7 légkamrás nyílászárók antracit színben
- Saját kert durva tereprendezéssel
A környék:
Szentendre Magyarország egyik kiemelt és turisztikai szempontból fontos városa. Az óváros hangulatos kis utcácskáival és templomaival mindenki számára vonzó. A Duna-korzón sétálni kellemes program, de a kör
nyéken hatalmas sétákat vagy kerékpártúrákat is lehet tenni mind a Dunakanyarban, mind pedig a közeli hegyekben és városokban.
A vízi sportok kedvelői hajózhatnak, kajakozhatnak és kenuzhatnak is, vagy akár horgászként is eltölthetik szabadidejüket. A környéken található kis patak mentén fantasztikus tanösvények haladnak végig.
Az éttermek és kávézók híresek és hangulatosak, és számos kulturális esemény és művészeti fesztivál helyszíne. Bevásárlási lehetőségek is számosak, és Budapest is könnyen elérhető közelségben található.
ÜDVÖZLETTEL:
Kontra Adrián
+3630 815 2514
[email protected]
ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS - SALES ASSOCIATE
www.citycartel.hu
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Családi ház, Mogyoród, 200 m2, 5 Szoba
199 millió Ft
PORTASZOLGÁLATTAL ÉS SOROMPÓVAL ŐRZÖTT lakóparkban Mogyoródon, ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZ ELADÓ!
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
PORTASZOLGÁLATTAL ÉS SOROMPÓVAL ŐRZÖTT LAKÓPARKBAN ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZ ELADÓ!
Budapesttől 15 percre, két 24 órás portaszolgálattal őrzött, viakoloros álom lakópark, a Szentjakab Parkfalu önálló családi házát kínálom eladásra zárt lakókörnyezetben.
Ez a ház jelenleg az egyik legjobb adottságokkal rendelkező eladó ingatlan a Parkfaluban, ugyanis energetikai pályázaton nyert, amiknek keretében hamarosan HŐSZIVATTYÚ és NAPELEM kerültek beépítésre, amelyek már a vételár részét képezik! És csupán öt percre található a HÉV megállótól, így a közlekedése kiváló.
Teljesen zárt, intim kerttel rendelkezik amelyben egy halastó is kialakításra került, amelynek megnyugtató látványát a hatalmas teraszról élvezhetjük, ahol kényelmesen elfér az ülőgarnitúra, étkező asztal és a kerti grill is.
A teljes lakóterület 200 nm, amelyből az alsó szinten található egy nagyobb előtér és tároló, a szülői háló saját fürdőszobával valamint a nappali és a konyha összenyitva (igény esetén könnyen külön is választhatóak.)
A terasz déli és keleti irányba tájolt, az utcáról szinte nem látható így teljes elszeparálódást biztosít. Az emeleten egy tágas közös helyiségből három nagy alapterületű szoba és egy szintén nagyméretű fürdőszoba nyílik. A földszinti fürdőben tusoló, az emeletiben fürdőkád kapott helyet. Mindkét fürdőszoba világos, nagy ablakos.
A házhoz egy állásos GARÁZS plusz kocsibeálló tartozik, a telek nagysága 786 nm. A terasz mellett kerti sütögető hely is kialakításra került, az öntözést LOCSOLÓ RENDSZER biztosítja és a házban van RIASZTÓ is.
Mogyoródon jelenleg négy lakópark található, amelyek közül a Szentjakab Parkfalu épült legkorábban. Ez a park egy kiforrott és teljesen beépült zöld környezetet biztosít összetartó lakóközösséggel, ami egy igazi paradicsom a családosok számára. Itt már nincsenek építkezések és üres telkek, hanem csendes és nyugodt sétálóutcák között sétálhatunk, ahova kizárólag az jöhet be, aki itt lakik vagy vendégsébe jön.
A gyerekek a házak között tudnak játszani, biciklizni, a kerítések alacsonyak vagy egyáltalán nincsenek.
Minden környékbeli parkot személyesen ismerek és végig követtem a fejlődésüket az elmúlt tíz év alatt, mi is itt élünk. Ha segíthetek megtalálni az ingatlanukat, forduljon hozzám bizalommal, minden lakóparkban széles körű ismeretekkel rendelkezem és sokféle házat tudok mutatni.
Ingatlan szakjogászként tökéletesen ismerem mindnek a hátterét is, és készséggel állok rendelkezésre bármikor.
DR. LÁSZLÓ TÍMEA
INGATLANFORGALMI SZAKJOGÁSZ - INGATLANSZAKÉRTŐ
+36 30 815 2504
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Kiadó Üzlethelyiség, Budapest, III. kerület, 335 m2,
3.02 ezer €
Utcai üzlethelyiség Bevásárlóközpontban
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Budapest, forgalmas közlekedési csomópontjánál, kellemes hangulatú üzletközpontban KIADÓ üzlethelyiség, irodának, bemutató teremnek, melegkonyhás étteremnek.
- 335 nm
- Alap bérleti díj közös költséggel: 9 euro/nm + áfa az 1-2. évben
- 2 havi kaució
saját villanyóra, vízóra
fűtés-hűtés külön fizetendő
- Utcafronti portál, duplaszárnyas fotocellás ajtó
- Saját vendégmosdó helyiséggel (férfi/női) wc-vel
- Saját 4 db álmennyezeti fan-coil légkondi
- Alkalmazotti mosdó, öltözővel és zuhannyal
- 4 db raktárhelyiség
- Üzletközpontra nyíló 3 db ajtó
- Utcára nyíló kirakatablakok
Közlekedés kíváló, a város minden irányába pár perc alatt el lehet jutni.
- mélygarázs (350 férőhely teremgarázsban)
ÜDVÖZLETTEL:
DR VINCELLÉR ZSUZSA
ÜGYVEZETŐ, CEO, LUXURY SPECIALIST
+3630-815-2510
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT
WWW.CITYCARTEL.HU

Csak nálunk
Eladó Családi ház, Budapest, II. kerület, 800 m2, 7 Szoba
3.3 millió €
KIZÁRÓLAGOS MEGBÍZÁS
ÉLJEN ÚGY, MINT EGY HOLLYWOOD-I SZUPERSZTÁR!
RUBIK VILLA
Budapest II. kerületében, a varázslatos Apáthy-szikla mellett, egy lenyűgöző, 4.827 nm-es óriási telken található ez a 2000-ben épült, 2019-ben felújított, déli tájolású, panorámás, 800 nm-es, nappali + 6 szobás, 6 fürdőszobás, belső medencés villa.
EXTRÁK
Okos otthon rendszer, hőszivattyú, légtechnika, klimatizált szobák, kétszintes melléképület (üvegház), moziszoba, konditerem, széfszoba, kártyaszoba, szauna, 5 hálószoba saját fürdőszobával, ősfás kert, privát kamerarendszer, kandalló, motoros zsalúzia, hatalmas háztartási helyiség, 3 gardróbszoba, beépítetlen tetőtéri rész (+1 szobának), 8 wc, hatalmas kerti sütögető, konyhakert, 3 állásos garázs + 4-5 parkoló.
RUBIK ERNŐ ÉPÍTETTE
Ezt a rendkívüli villát Rubik Ernő, a világhírű Rubik-kocka feltalálója tervezte és építette 2000-ben, majd 19 évig volt itt az otthona. A villa minden részlete Rubik Ernő zsenialitását tükrözi. Az átrium közepén felállított kültéri kockaszobor Rubik Ernő tiszteletére készült.
FELÚJÍTÁS
2019-ben az új tulajdonosa az alsó három szintet teljeskörűen felújította, beleértve a légtechnikát, klimatizálást, szigetelést, új nyílászárókat, burkolatokat, konyhát, szanitereket, medencét, motoros zsalúziát stb. – mindezeket telefonról vezérelhetően. A legfelső szintet viszont eredeti állapotában meghagyta, ahogyan Rubik Ernő használta, beleértve a híres toronyszobát is, amely csodálatos kilátást nyújt a János-hegyi kilátóra. A torony egyedi formáját három egymásra helyezett kocka ihlette.
MELLÉKÉPÜLET
A kertben található egy kétszintes, fűthető üvegház mosdóval, teakonyhával, gázkazánnal és fatüzelésű kazánnal. Az épület tárolásra, növénytermesztésre vagy akár vendégházként is használható.
STRATÉGIAI ELHELYEZKEDÉS
A villa Budapest II. kerületében, a Pasaréti tér vonzáskörzetében, az Apáthy-szikla mellett, a budai hegyvidék egyik legexkluzívabb részén, természetvédelmi övezet szomszédságában található.
FEJLESZTÉSI LEHETŐSÉGEK
Az ingatlan különleges adottságai lehetővé teszik további fejlesztések megvalósítását is. A tetőtérben további szobák kialakítása lehetséges, a kertben található üvegház pedig vendégházként is használható. A telek mérete sportpályák kialakítására is lehetőséget nyújt, tovább növelve az ingatlan értékét és vonzerejét.
KÖZLEKEDÉS
A Villa ideális közlekedési kapcsolatokkal rendelkezik, amelyek biztosítják a belváros könnyű és gyors elérését. A közelben található villamosmegálló és rendszeres autóbuszjáratok biztosítják a kényelmes közlekedést, míg az autóval néhány perc alatt elérhetők a főbb közlekedési csomópontok. A közelben található: 56A és 61-es villamos megálló (3 perc gyalog), 29-es buszmegálló (6 perc gyalog).
BEVÁSÁRLÁS
A környéken minden szükséges infrastruktúra adott a mindennapi élet kényelméhez. Közeli szolgáltatások: kávézó, pékség, étterem, rendelő (4 perc gyalog), CBA, éttermek, virágbolt, kórház (2 perc autóval).
SPORTOLÁS
Pár perces sétára találhatók sportlétesítmények, mint strandröplabda pályák, teniszpályák, fitneszközpont és síiskola, amelyek biztosítják az aktív életmódot. Emellett a villa közvetlen környezete tökéletes helyszínt nyújt futáshoz, kerékpározáshoz és túrázáshoz.
ÓVODÁK, ISKOLÁK
A Villa közelében számos kiváló állami és magán óvoda, iskola található, köztük a Völgy utcai Óvoda, a SEK nemzetközi iskola, a Közép-budai Waldorf Iskola, a Pasaréti Szabó Lőrinc magyar-angol kéttannyelvű iskola, a Budenz József általános iskola és gimnázium. Ezek az intézmények a legmagasabb színvonalú oktatást biztosítják, így gyermekei számára a legjobb lehetőségeket nyújtják.
LÁTNIVALÓK A KÖRNYÉKEN
A Villa közvetlen szomszédságában található az Ördög-árok völgye felett magasodó, 30 méter magas dolomitszirt, az Apáthy-szikla, amely a panoráma és a természet kedvelőinek egyaránt kihagyhatatlan úti cél. A dolomitképződmény látványos tájképi értéket képvisel. A terület 1977 óta helyi természetvédelmi terület, 26 védett növényfaj és 7 védett futrinkafaj található. Olyan növényritkaságok, mint a Szent István-szegfű, a budai nyúlfarkfű és a magyar gurgolya. Az erdőkben négy különleges orchideafaj is él, mint a fehér és piros madársisak, a széleslevelű nőszőfű és a madárfészek békakonty. A szikla körül kialakított tanösvény 7 állomáson keresztül mutatja be a terület gazdag természeti és történelmi kincseit.
TÖRTÉNELEM
A Villa környezete gazdag történelmi múlttal rendelkezik, amely csak tovább növeli az ingatlan értékét és vonzerejét. A középkorban ezen a területen királyi vadászkastély és vadaskert volt, ahol előszeretettel tartózkodott Mátyás király. A vadaskert egzotikus állatoknak – például tevéknek és oroszlánoknak – is otthont adott. A feljegyzések szerint Mátyás király 1490-es halála napján az egyik oroszlánja is elpusztult. A környéken még Szulejmán szultán is vadászott egy gepárddal. Az Ördög-árok patakja biztosította az állatok számára az ivóvizet, míg a környező erdők élelmet nyújtottak.
A vadászkastélytól a sziklához vezető gyalogút valahol éppen a szikla mellett szelhette át az Ördög-árkot, amely most már csak időszakos patak.
A XIX. század derekára a hely már kedvelt kirándulóhellyé vált, amit nagyban elősegített az Apáthy család vendégfogadója az Ördög-árok szép kőhídjánál, a szikla a nevét is az Apáthy családról kapta.
Mindezek tükrében nem meglepő, hogy 2000-ben Magyarország leghíresebb feltalálója, Rubik Ernő éppen ezt a kivételes helyet választotta családi otthona megépítésére, amelynek egyik legkülönlegesebb eleme a három Rubik-kockát szimbolizáló, panorámás torony.
TUDTA-E?
Rubik Ernő, a világ egyik legismertebb magyar feltalálója nemrég ünnepelte 80. életévét. 50 évvel ezelőtt alkotta meg az ikonikus Rubik Kockát, amely mára a gondolkodás és a problémamegoldás jelképe lett. Rubik Ernő élete és munkássága generációk számára jelent inspirációt, a kreativitása, valamint az innováció iránti szenvedélye minden egyes alkotásában, így a Rubik Villában is megmutatkozik.
MIÉRT EZ AZ INGATLAN A LEGJOBB VÁLASZTÁS?
Ez az ingatlan nemcsak Rubik Ernő kezeinek a nyomát hordozza, hanem lehetőséget nyújt a személyes és üzleti ambíciók kiteljesítésére is. A hatalmas kert és a négyszintes villa belső elrendezése egyedülálló kényelmet és privát szférát biztosít Önnek és családjának vagy akár vállalkozásának. Ez az ingatlan nem csupán egy ház, hanem egy státuszszimbólum és egy hosszú távú befektetés is egyben.
Ez a Villa a budai hegyek egyik legkülönlegesebb ékköve, tökéletes választás azok számára, akik szeretnének egy privát, luxus magánbirtokon élni a II. kerület belső részén.
NE HAGYJA KI EZT A LEHETŐSÉGET
Itt az idő, hogy valóra váltsa álmait, hogy maradandó értéket teremtsen, egy olyan örökséget, amely generációkon át fennmarad!
Legyen része a történelemnek! Nincs még egy ilyen ingatlan! Ne hagyja ki ezt a fantasztikus lehetőséget!
4.900.000 EUR helyett: 3.300.000 EUR
ÜDVÖZLETTEL:
DR. VINCELLÉR VALÉRIA
CEO, Lead Agent
Ingatlanforgalmi szakjogász7-szeres „Év Értékesítője” Luxury Specialist Hungary’s Best Real Estate Coach
+36-30-815-1999
[email protected]
ELÉRHETŐSÉGEK:
1118 Budapest, Hegyalja út 54.H-P: 09.00 - 17.00 Tel.: +361-365-1450
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT1026 Budapest, Szilágyi Erzsébet fasor 121.H-P: 10.00 - 19.00, SZ: 10.00 - 15.00 Tel.: +361-200-5990
TOVÁBBI ELÉRHETŐSÉGEK:
+3630-815-2500 | +3630-815-2525 [email protected]
TEKINTSE MEG EXKLUZÍV INGATLAN KÍNÁLATUNKAT:
www.citycartel.hu
NÉZZE MEG GYÖNYÖRŰ INGATLAN VIDEÓINKAT:
www.youtube.com/@citycartel-realty-specialist
KÖVESSEN MINKET:
www.facebook.com/citycartelwww.instagram.com/citycartelhungary
CITYCARTELInternational Luxury Real Estate Agency

Eladó Téglalakás, Budapest, II. kerület, 233 m2, 6 Szoba
637.5 millió Ft
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
------------------------------------------------------------------------------
A II. Kerület Legújabb Ékköve
Álmodozott már valaha arról, hogy egy olyan helyen éljen, ahol a természet szépsége és a modern világ kényelme tökéletes harmóniában van? Most pontosan egy ilyen ritka gyöngyszemet kínálunk eladásra!
Engedje meg, hogy bemutassam Önnek Budapest II. kerületének legújabb büszkeségét, a festői Apáthy-szikla lábánál, Rubik Ernő legendás Villájának a szomszédságában, egy lélegzetelállító természetvédelmi terület mellett, 4.500 nm-es ősfás parkban, egy újépítésű, 7 lakásos, 2 liftes társasház földszintjén, egy 233 nm-es, nappali + 5 hálószobás, 4 fürdőszobás lakás, 22 nm-es terasszal és 438 nm-es kerttel eladó.
Élvezze a déli tájolást, a János-hegyi kilátóra néző panorámát, és a zöldövezeti nyugalmat.
Egyedülálló koncepciója és kivitelezési minősége révén ez a projekt a város legkívánatosabb lakóhelyévé válik, ahol a modern építészet, a kifinomult stílus és a természet harmonikus összhangja példátlan életminőséget kínál.
Prémium Minőség és Exkluzív Építészeti Megoldások
Ez a Luxus Társasház az I. osztályú anyaghasználat és a legmagasabb színvonalú kivitelezési és műszaki tartalom révén garantálja a prémium minőséget, ennek köszönhetően az Ön otthona nem csak esztétikailag lesz lenyűgöző, hanem tartós és hosszú távon is értékálló marad. A lakás belmagassága kb 3 méter.
Zöld Oázis a Város Szívében
Minden lakás saját, kizárólagos használatú, déli tájolású terasszal vagy kerttel rendelkezik, kilátással a János-hegyre, gondosan megtervezett növényzettel és modern öntözőrendszerrel kerülnek átadásra. A kertekben és a teraszokon található vízvételi helyek, valamint az öntözőrendszer gondoskodik növényei egészségéről és szépségéről.
Okosotthon
A lakások a legfejlettebb KNX alapú okosotthon rendszerrel vannak felszerelve, amely lehetővé teszi a fűtés, világítás, árnyékolás, biztonsági rendszerek, bejárati kapuk, video kapucsengő stb. távoli vezérlését egyszerűen, akár egy érintéssel a világ bármely pontjáról, így az élete még kényelmesebbé és energiatakarékosabbá válik. A fenntartható életvitel érdekében minden technológiai megoldás a legújabb trendeknek megfelelően került kiválasztásra.
A Legmodernebb Technológiai Megoldások
A kiemelkedően gazdaságos levegő-víz hőszivattyús rendszer biztosítja otthona fűtését és hűtését, míg a hővisszanyerős szellőztetőrendszer friss és tiszta levegőt garantál. A szaniterek a legmagasabb minőségi követelményeknek megfelelően kerültek kiválasztásra, biztosítva ezzel az otthoni wellness élményt minden nap. A 2 db 8 személyes liftnek köszönhetően a lakás megközelítése akadálymentes a garázsból.
Parkolás és Tárolás
A lakáshoz 1, 2 vagy 3 parkolóhely (összesen 16 db áll rendelkezésre) vásárolható a teremgarázsban, elektromos autó töltési lehetőséggel, így a környezettudatos életmód egyszerűen megvalósítható. Lakásonként 1 tároló helyiség is vásárolható, amelyben elektromos áram is kialakításra kerül. A legmodernebb technológiákkal felszerelt társasház - okostelefonról vezérelhető kapuk, videókaputelefon és 24 órás biztonsági rendszer - gondoskodik a lakók nyugalmáról és privát szférájáról.
Merüljön el a Prémium Életérzésben
Ne hagyja ki azt a ritka lehetőséget, hogy részese legyen egy olyan elit közösségnek, akik értékelik a legfejlettebb technológiai megoldásokat, a természet szépségét, valamint a modern világ stílusát és kényelmét. A déli tájolás, a János-hegyi panoráma és a zöldövezeti nyugalom mind hozzájárulnak ahhoz, hogy új otthona valóban a pihenés és a feltöltődés helyszíne legyen, amelyről mindig is álmodott.
Az Új Otthona Már Várja
Élje át azt az életérzést, amelyet csak a legmagasabb színvonalú otthonok nyújtanak! Lépjen be egy olyan világba, ahol minden nap inspirációt és nyugalmat talál és kezdjen el egy új és kényelmesebb életet.
Ára: 637.500.000 Ft
Ezen felül garázs vásárolható 12 millió Ft/db áron, valamint lehetőség van külön tároló megvásárlására is.
Üdvözlettel:
DR VINCELLÉR VALÉRIA
ÜGYVEZETŐ, CEO, LUXURY SPECIALIST
+3630-815-1999
[email protected]
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT
CITYCARTEL - International Luxury Real Estate Agency
A CITYCARTEL Magyarország legnagyobb luxus ingatlaniroda hálózata, több mint 23 éve foglalkozik professzionális ingatlanközvetítéssel belföldön és külföldön. A több ezres exkluzív portfólióban a belföldi és külföldi ingatlanpiac legjobb ingatlanjai találhatóak.
A CITYCARTEL ingatlanirodák szeretettel várják Önt is országszerte.

Eladó Családi ház, Budapest, XVII. kerület, 257 m2, 5 Szoba
333 millió Ft
Luxus családi ház a XVII. kerület csendes részén
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Luxus családi ház a XVII. kerület csendes részén!
Ha egy tágas, modern és szinte rezsimentes luxus otthont keres, amely minden igényt kielégít, akkor ne keressen tovább! Ez a 217 nm-es családi ház 29 nm-es terasszal és kiváló elrendezéssel várja új tulajdonosát. Az ingatlan 90%-ban kész, így még van lehetőség az utolsó simítások személyre szabására!
Prémium elosztás és tágas terek
- 66 nm-es nappali-étkező-konyha, ahol a családi és baráti összejövetelek garantáltan különleges hangulatban telnek.
- Hálószoba lakosztály: egy tágas hálószoba, saját gardróbszoba és egy nagyméretű fürdőszoba.
- Három további szoba, mindegyik saját zuhanyzós fürdőszobával, melyek könnyedén átalakíthatók wellness részleggé, vendégszobává vagy akár tárgyalóvá.
- Praktikus helyiségek: mosókonyha, kazánház, tároló, kamra és közlekedő.
- Dupla garázs + térkövezett kocsibeálló további három autó számára.
Korszerű technológia és extrák
- AA++ energetikai besorolás, napelemek, 3 fázisú H tarifa.
- Panasonic hőszivattyú, energiavisszanyerős szellőztető rendszer, padlófűtés és mennyezethűtés – a maximális kényelemért.
- Okosotthon rendszer és riasztó a biztonság és kényelem érdekében.
- Motoros kapuk és redőnyök a modern életvitelhez igazítva.
- A telek rendezett, körbekerített és parkosításra előkészített.
Ajándék konyhabútor a látványterv alapján!
Ez az ingatlan egyedi lehetőséget kínál azok számára, akik a minőséget, a kényelmet és a privát életteret keresik. A befejezés még Önre vár – formálja álmai otthonává!
Ára: 333.000.000 Ft.
Keressen bizalommal, és nézze meg ezt a különleges ingatlant személyesen!
Ha az ingatlan felkeltette érdeklődését, szeretettel várom megkeresését.
DR. BOZÓ JÁZON
Értékesítési munkatárs
Luxury Agent
+36 30 815 2517
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Villa, kastély, kúria, Budapest, II. kerület, 420 m2, 7 Szoba
1250 millió Ft
Exkluzív, Panorámás, Luxus Családi Ház Medencével Eladó - Citycartel Luxury Real Estate Agency
Fedezze Fel Az Elegancia Új Szintjét!
Bemutatjuk ezt a káprázatos, 2023-ban épült modern villát, amely egy 816 nm-es telken található, a Ferenc-hegy természetvédelmi terület szomszédságában. Az újépítésű családi ház 420 nm-es, nappali + 6 hálószobás, 5 fürdőszobás, külső medencével és 4 állásos garázzsal eladó.
Tágas Életterek, Egyedi Design
A földszinten egy lenyűgöző, 6 méter belmagasságú galériás nappali tárul elénk, melyet amerikai konyha, étkező, egyedi design lépcső és hatalmas üvegfelületek egészítenek ki, így teremtve meg a tökéletes térhatást. A nappaliból és a konyhából kilépve a D-i tájolású, fedett teraszra érkezünk, ahol a fűthető medence vár minket. Ezen kívül ezen a szinten két különálló hálószobát és egy budoár jellegű rejtett fürdőszobát találunk.
Luxus Hálószobák
Az emeleten a szülői hálószoba saját gardróbbal, fürdőszobával és lélegzetelállító panorámával várja Önt. Két további hálószoba, egy ablakos fürdőszoba, és egy nyitott pihenősarok teszi teljessé ezt a szintet.
A Wellness Élményének Újradefiniálása
Fedezze fel a legfelső szinten elhelyezkedő wellness-fitness részleget: 6 személyes jacuzzi, 6 személyes infra és finn szauna, zuhanyzó, valamint egy közel 100 nm-es tetőterasz, ahonnan lenyűgöző kilátás nyílik a városra és a hegyekre.
Kényelem és Funkcionalitás
A legalsó szinten egy tágas, 4 állásos garázs, két tároló, gépészeti helyiség, és egy külön bejáratú, konyhával és fürdőszobával ellátott külön lakás található, tökéletesen megfelelve a vendégek, családtagok vagy a személyzet igényeinek.
Legmodernebb Technológia és Minőségi Anyagok
Az épületet a legmodernebb technológiákkal és a legkiválóbb anyagokkal építették, így biztosítva a legmagasabb szintű kényelmet és biztonságot: levegő hőszivattyús mennyezet hűtés-fűtés, padlófűtés, központi hővisszanyerős szellőztetés, okosotthon rendszer, napelemes rendszer, elektromos alumínium zsalúziák, grafitos hőszigetelés, a magas minőségű fa parketták, márvány és gránit burkolatok, Villeroy & Boch szaniterek, kristálylámpák, egyedi tervezésű és kivitelezésű konyhák és beépített bútorok, gránit pult a konyhában, MIELE gépek, fokozottan hőszigetelő üvegezésű 3 rétegű alumínium ablakok, tér- és nyitásérzékelős riasztórendszer, videó kaputelefon- és kapunyitórendszet, Legrand kapcsolók, Hörmann garázskapuk, mészkő burkolatok a külső homlokzaton stb.
Zöld Környezet és Könnyű Megközelíthetőség
A gondosan megtervezett kert és az automata öntözőrendszer egy igazi zöld oázist teremt a városi élet forgatagában. Az ingatlan kiváló helyen fekszik, közel a bevásárló központokhoz, szabadidős tevékenységekhez, valamint a város legjobb oktatási intézményeihez.
Ritka Lehetőség!
Ne szalassza el a II. kerület egyik legjobb ár-érték arányú, újépítésű családi házát, ahol a luxus és a kényelem egyedülálló kombinációját találja meg.
Ez az ingatlan nem csupán egy otthon – ez egy életstílus, ne maradjon le róla!
.

Eladó Téglalakás, Budapest, XII. kerület, 102 m2, 4 Szoba
199.79 millió Ft
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
XII. kerületben, a MOM park szomszédságában, a fákkal övezett, egy irányú KISS JÁNOS ALTÁBORNAGY utcában, a múlt század elején épült, felújított homlokzatú polgári társasház első emeletén, UTCÁRA és KERTRE néző, lakberendező által tervezett, reprezentatív terekkel rendelkező, ÚJSZERŰ, amerikai konyhás nappali-étkező + három különálló hálószobás, 2 fürdőszobás (háztartási helyiség funkcióval), dolgozós, belső intim fedett udvarral rendelkező 102+3nm-es (tulajdoni lapon 97 nm-es), 3 irányba tájolt, nyugodt, rendkívül tágas elegáns lakás eladó, rengeteg beépített tárolóbútorral és kényelmi funkciókkal.
A LAKÁSRÓL
A lakás azonnal költözhető és élvezhető, TÖKÉLETES állapotban van, lakberendezői tervek alapján IGÉNYESEN berendezett, kivitelezett és felújított: vadonatúj, rengeteg tárolóhellyel ellátott konyhabútor, beépített prémium minőségű pezsgő színű konyhagépekkel (légkeveréses sütő, indukciós főzőlap, mikrohullámú sütő, kivezetett páraelszívó, beépített mosogatógép, beépített hűtő) áll az új tulajdonos rendelkezésére. Az egyik megújult ablakos fürdőszoba zuhanyzós, wc-vel ellátott, rejtett háztartási helyiség funkcióval (a mennyezetig érő tárolóbútorban helyet kapott egy nagy méretű mosogató, a mosógép helye, és az összes háztartási eszköz tárolása is biztosított). A másik, szintén ablakos fürdőszobában kád és dupla mosdó segíti a reggeli készülődést. Ebben a fürdőszobában található a kíváncsi tekintetek elől elrejtve a belső melegvíztárolóval felszerelt kazán, így állandó vízhőmérséklet fokozza a kényelmet. Az új csaptelepek is termosztátosak. A hidegburkolattal készült helyiségekben a kellemes melegről PADLÓFŰTÉS gondoskodik, míg a TÖLGYFA parkettával burkolt szobákban radiátor található. A víz- és villanyhálózat is felújított.
Egyéb extrák:
-A lakás helyiségei hűtő-fűtő KLÍMÁKKAL rendelkeznek.
-A kiépített RIASZTÓrendszer gondoskodik a biztonságról.
-Az ablakok 3 rétegű, HŐSZIGETELT FA nyílászárók, távirányítós, elektromos alumínium redőnnyel és szúnyoghálóval.
-A vadonatúj beltéri fa polgári ajtók és ajtóbélések illeszkednek a lakás klasszikus stílusához.
-A hálószobák mindegyikében és az előszobában mennyezetig érő hatalmas gardróbok rejtik el az itt lakók személyes tárgyait.
-A szomszéd lakás felé szigeteltek a falak.
Itt valóban minden készen áll arra, hogy az új lakó azonnal birtokba vehesse és az ÁLMAIBAN SZEREPLŐ OTTHONÁRA leljen vagy a BEFEKTETÉSének tökéletes ingatlanát megtalálja!
A lakás elosztása kivételes: hatalmas fogadótérbe lépvén találjuk az előszoba funkciót mennyezetig érő gardróbszekrénnyel. Ebből a térből nyílnak a további helyiségek, és itt kapott helyet a külön dolgozórész is. Innen tudjuk megközelíteni a belső, fedett kis intim teraszunkat, ami ideális beszélgetésre, meghitt vacsorák elfogyasztására, nyári esték nyugodt eltöltésére.
A fogadótérből a reprezentatív, délkeleti fekvésű, fás utcára néző, tágas étkezős nappaliba jutunk, amely teret enged a kikapcsolódásnak és az összejöveteleknek is. A hidegebb estéken a bioethanol kandalló melegére is számíthatunk amellett, hogy a valódi tűz látványában is gyönyörködhetünk.
A három hálószoba három külön egységet alkot. A nappaliból közelíthető meg az elegáns főhálószoba, ami szintén a hangulatos, zöld utcára néz, így megnyugtató oázisként pompás pihenést biztosít. A fogadótérből nyíló másik két hálószoba a belső, nyugodt kertre néz. Ezek kiválóan megfelelnek második hálószobának, gyerekszobának, dolgozószobának, vagy akár vendégszobának is.
Kedvezőek a lakás FENNTARTÁSI KÖLTSÉGEI: a közös költség: 25.000 Ft. A víz-, gáz- és a villanyfogyasztás egyedi mérés alapján kerül fizetésre.
A TÁRSASHÁZRÓL
A lakás egy csendes, nyugodt, pénzügyileg is rendezett, folyamatosan karbantartott, múlt század elején épült polgári társasházban található az első emeleten. A ház külső homlokzatát tavaly újították fel. A lakás bejárata előtt található belső kert a melegebb hónapokban zöld oázissá alakul át.
A szeméttárolás az utcáról nyíló, külön tárolóhelyiségben megoldott. A házba belépve az előtérben új vezetékek kerültek behúzásra, a falak javítására és a ház előtérének felújítására a melegebb idő megérkezésével kerül sor.
A KÖRNYÉKRŐL
Nyugodt, fás utca és a szerethető belbudai miliő párosa ez a lokáció maximális kényelmet kínálva!
A lakás kiemelten ellátott környékén az infrastruktúra páratlan, mely rendkívül vonzóvá teszi. A MOM PARK, a környező irodaházak, a MOM Sport, a MOM Kulturális Központ, a Gesztenyés kert és a Kongresszusi központ lépésekre található, valamint tömegközlekedése éjjel-nappal páratlan. A kirándulási és sportolási lehetőségek is karnyújtásnyira vannak.
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY