Kiemelt ajánlatok
Legfrissebbek

Csak nálunk
Eladó Villa, kastély, kúria, Szombathely, 3 600 m2, 41 Szoba
30 millió €
Kastély lélegzetelállító környezetben
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Kizárólag irodánk kínálatában!
Az osztrák határ közelében, Magyarország egyik legszebben felújított, történelmi múlttal rendelkező, impozáns kastélya antik különlegességekkel és berendezésekkel!
A KASTÉLY RÖVID LEÍRÁSA
- A gyönyörű főépület 3.600 nm-es, 4 szintes (alsó- és földszint, első és második emelet, toronyszoba) 41 szobás, (amely további 12 szobával bővíthető), páratlan, 6 hektáros, körülkerített, parkosított (angolkert, francia kert, japánkert) és gondosan karbantartott környezetben található.
Az épület többször került átépítésre, jelenlegi állapotának kialakításakor 2004-ben a tulajdonos igyekezett hű maradni az 1800-as évek végén kialakított, eklektikus stílusú eredeti tervekhez.
- A kertben egy 128 nm-es, kétszintes gondnoki villa is található, külön épületben pedig 4 autó számára épített garázst, 6 ló befogadására alkalmas istálló karbantartó szoba és egy személyzeti szoba is kialakításra került. Ezen felül kialakítottak egy madárházat és egy ehhez tartozó bekerített udvart kifejezetten a pávák számára.
- A kastélyhoz több hektárnyi gondozott terület tartozik. A japánkert, franciakert és angolkert nyugalmat, békét sugároz. A parkban gyönyörű, történelmi múlttal rendelkező szobrok, különleges dísznövények, kb. ötezer díszfa és cserje, sok ezer virág és egyéb dísznövény került kiültetésre, több szökőkút és dísztó található.
- A kastély a teljes antik bútorzattal együtt eladó, mely a vételár részét képezi. A belső terek eleganciáját minőségi, antik bútorok, festmények emelik. Exkluzív megjelenés, tágas, világos belső terek jellemzik. Különleges a bálterem és a biliárdterem is.
A KASTÉLY TÖRTÉNETE
A kastély pontos építési éve nem ismert, az 1300-as években tesznek említést hasonló épületről a környéken, de az első biztos tulajdonos csak az 1600-as évekből olvasható. A mai kastély elődje feltehetően egy egyszintes középkori udvarház volt, amelynek a bővítése a korok változó építészeti megoldásai következtében is nyomon követhető.
Az eredetileg barokk stílusban kialakított kastély a 19. században szinte teljesen átépült: a kor egyik leghíresebb építésze, Meinig Artúr (nevéhez fűződik többek között a Wenckheim palota – ma Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár -, a Stefánia palota és a Adria hajóstársaság palotája) tervei alapján 1898-ra készült el az immár eklektikus, historizáló stílusú kastély.
A tulajdonosi család öröklés révén megszerezte a velencei Morosini-gyűjtemény egy részét, így jelentős képzőművészeti alkotások kerültek a kastély falai közé, melyekből néhány a mai napig itt található.
A kastélyban a 19–20. század fordulóján a magyar arisztokratákon kívül angol és német királyi hercegek, hercegnék, orosz nagyhercegek is megfordultak.
Az 1930-as években újra átépítésre került, a korábbi gazdag, jellegzetes historizáló architektúra megváltozott.
A kastély 2004-es újjáépítésének és felújításának fő célja az volt, hogy visszanyerje az 1898-as évekbeli, eredeti stílusát az eredeti, manzárd tetővel és a rézből készült toronnyal. Ekkor teljes mértékben helyreállításra került az épület és a kastélypark is.
A KASTÉLY ELRENDEZÉSE
- A legalsó szint külön bejáraton is megközelíthető. A kastély legrégebben épített részei egyes vélekedések szerint akár az 1300-as évekre is visszanyúlhatnak. Az eredeti épület egy hosszúkás udvarház lehetett. A jelenlegi kialakításban a szinten személyzeti, kiszolgáló- és közösségi helyiségek találhatóak: a tágas, közel 50 nm-es konyha 18 nm-es éléskamrával, impozáns, 64 nm-es hangulatos étterem/borozó, személyzeti lakrész fürdőszobával, személyzeti étkező és további négy, 20-27 nm-es, igény esetén vendégszobának is alkalmas tartózkodó. A szinten kapott helyett továbbá a gépészeti helyiség, a mosókonyha, vizes blokkok és egyéb raktárhelyiségek.
Erről a szintről indul kastély két lépcsősora és a lift is.
- A földszinten található az impozáns főbejárat 85 nm-es exkluzív előtérrel, a közel 70 nm-es, teraszkapcsolatos bálterem, 50 nm-es étkező és 50 nm-es, francia-parkra néző szalon, további négy 24-29 nm-es és egy 52 nm-es helyiség, portaszolgálat/őrszoba, vizes blokkok.
- Az emeleten külön bejáratú lakosztály 70 nm-es nappalival, 20 nm-es hálószobával és fürdőszobával, két kisebb lakosztály, közösségi tér és további hat helyiség, hálószoba, szalon kapott helyet.
- A második emeleten közösségi előtér és vendégszobák kerültek kialakításra saját vizesblokkal, illetve innen vezet fel lépcsősor a birtokra és a tájra egyaránt gyönyörű kilátást biztosító toronyba, ahol 26 nm-es toronyszobát is kialakítottak.
A szint másik, eddig kihasználatlan oldalán akár további 12 vendégszobát lehet kialakítani.
A szinteken a két lépcsősoron kívül személylift köti össze, és egy étel-lift is beépítésre került.
A KASTÉLY PARKJA
A területen angol-, francia-, japánkert található.
- Az angolpark területén kellemes méretű, füves teniszpálya került kialakításra.
- A franciakert, amelyben a különleges szobrok is találhatóak, az eredeti állapotához méltón állították helyre. Itt található az Apollo szökőkút delfinnel, szökőkút Lédával és a hattyúval feltehetően a 15. századból, egy márvány pavilon, a 4 évszak kompozíció és Apolló a háremhölgyeivel.
- A japánkertben a hangulatos, japán motívumokon kívül négy híd, szabályozott kis patak, barlang, kilátó, vízesés, zen kert található – az itteni sziklák Magyarországról, Olaszországból, Ausztriából és Szlovéniából érkeztek.
- A kastély és a park rekonstrukciójához az anyagokat Szíriából, Egyiptomból, Thaiföldről, Kínából, Brazíliából, Ausztriából, Olaszországból, Indiából, Szlovéniából, Németországból és Ukrajnából importálták.
- A több hektáros, több helyrajzi számon elhelyezkedő, 5 kapun megközelíthető területet kis patak szeli ketté, a patakot átívelő híd túloldalán ligetes tisztással, kerti tóval, fürdőzésre alkalmas, 3 m mély mesterséges tóval.
SZOBROK ÉS MŰKINCSEK
A kastély egyik korábbi tulajdonosa a világ legnagyobb műgyűjtője, Morosini után gyűjteménye 1/5-ét örökölte, melynek egyes, különleges darabjai a mai napig megtalálhatóak a kastélyban, egy része viszont sajnálatos módon eltűnt.
- A Léda szobor Magyarország egyik legértékesebb szobrának tekinthető, eredetileg a Velencei dózs palotájában volt, 2005-ben került felújításra.
- Az Apolló szobor pontos története nem ismert, de szintén a gyűjteményből származik.
- A francia-park többi szobrát a jelenlegi tulajdonos faragtatta.
- A kert egy részében kiállításra kerültek a földbe temetve megtalált, ismeretlen eredetű és történetű torzók.
EGYÉB KÜLÖNLEGESSÉGEK
- A Ming dinasztia legutolsó császárának nászéjszakára készített ágya az egyik hálószobában megtalálható.
- Gróf Széchenyi István könyves-szekrénye is fellelhető a kastélyban.
- A Chesterfield bivalybőr ülőgarnitúra egy közel 400 éves angol klubból származik.
- Olasz kabinetszekrény-különlegesség a 16. századból.
- A játékteremben található hatalmas biliárdasztal egy angol tiszti kaszinóból származik, közel 300 éves.
- Gróf Andrássy Gyula ágya.
- Napóleon lengyel szeretőjének hálószoba-bútorai a lengyel kastélyból.
- A kastélyban található eredeti lépcsők megsérültek, így az új lépcsőket eredeti és hiteles stílusban építették újra. A főbejáratnál található lépcső 1619-es, egy bécsi kolostorból származik.
- A belső tér és a hozzá tartozó bútor kollekció exkluzív és antik. A bútorok főrészt Oroszországból, Olaszországból, Kínából, Franciaországból, Angliából, Dániából, Ausztriából és Magyarországból származnak. A szőnyegek (kb. 80) elsősorban Kínából és a Közel-Keletről származnak. A festmények (kb. 400) Olaszországból, Spanyolországból, Hollandiából, Németországból, Dániából származnak, valamint a kastély Kínai és Japán kerámia gyűjteménye is egyedülálló.
- A japán és kínai porcelángyűjtemény is különleges.
- A homlokzatok nagyon díszítettek, pont úgy, mint 1898-ban voltak.
- Aradi Vértanúk emlékére és tiszteletére ültetett fák.
- Az ország vélhetően legidősebb Gingko Biloba fája.
- A japánkertben 8-10 millió éves sziklák találhatóak.
MŰSZAKI INFORMÁCIÓK
- Az épületben központi fűtés áll rendelkezésre - a fűtést 4 gázkazán biztosítja - amelyek automatikus rendszere szakaszosan is használható. Emellett a 26 antik, fával fűthető cserépkályha, kandalló is kiválóan működik.
- A kastély 5 kéménnyel rendelkezik.
- A fürdőszobákba külön beindítható bojlerek lettek felszerelve a szakaszos használhatóság érdekében.
- Beltéren mozgásérzékelő, tűzvédelmi rendszer került kialakításra.
- Minden ablakon törés álló fólia található.
- A park nagy részén automata öntözőrendszer működik.
- A területen 6 db fúrt kút található.
- Vízlágyító-rendszer működik.
- A terület a sárvárihoz hasonló gyógyvízzel rendelkezik. Ugyanolyan a gyógyvíz, mint Sárváron, csak ez 50 ˚C, míg a sárvári 46 ˚C. A termálkút vízjogi engedélyét 2021-ben megkapta a terület.
- További megvásárlás útján igény szerint akár bővíthető lehet a terület.
Kifejezetten alkalmas reprezentatív rezidenciának, magas minőségű idősek otthonának, de akár wellness szállodának is.
Ár: 30.000.000 Euró
Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, forduljon hozzám bizalommal.
ÜDVÖZLETTEL:
DR VINCELLÉR ZSUZSA
ÜGYVEZETŐ, CEO, LUXURY SPECIALIST
+3630-815-2510
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Csak nálunk
Eladó Ikerház, Budapest, XI. kerület, 203 m2, 4 Szoba
399 millió Ft
MEDENCÉS LUXUS OKOSOTTHON A XI. KERÜLET EXKLUZÍV RÉSZÉN, SASADON!
Napelemmel, hőszivattyúval, okosotthon-rendszerrel, elektromos autótöltővel, vendégapartmannal, szaunaházzal
Budapest XI. kerületének legjobb részén, Sasadon, a Botfalu utcában kínálunk eladásra egy exkluzív, 2021-ben teljes körűen és luxus szinten felújított, déli tájolású, bruttó 203 nm-es, nappali + 3 hálószobás, 2 fürdőszobás, kültéri úszómedencés, modern, energiatakarékos luxusotthont.
A prémium kivitelezésű, nagy belmagasságú ingatlan minden részlete a legmagasabb műszaki és esztétikai színvonalat képviseli, ötvözve a legújabb okosotthon-megoldásokat a fenntarthatósággal és kényelemmel.
Az ingatlanhoz külön szaunaház/vendégház, feszített víztükrű fűthető medence, napelemrendszer, hőszivattyú, elektromos autótöltő, rengeteg tároló, valamint garázs és 1-2 felszíni parkoló is tartozik.
Sasad: a XI. kerület legdrágább, legkeresettebb városrésze – egy ilyen ingatlant találni itt igazi ritkaság!
FŐBB PARAMÉTEREK
Lakótér: kb. 150 m²
Melléképület (szaunaház, tároló): kb. 30 m²
Teraszok összesen: kb. 45 m²
Kert: 390 m² parkosított kert automata öntözéssel
Alsó szint:
2 hálószoba
Fürdőszoba
Háztartási helyiség
Garázs szerelőaknával
Felső szint:
Amerikai konyhás nappali 2 terasszal és étkezővel
Szülői hálószoba
Gardrób
Fürdőszoba
EXKLUZÍV WELLNESS ÉLMÉNY: MEDENCE ÉS SZAUNAHÁZ
A feszített víztükrű, fűthető infinity medence hangulatvilágítással és automata vegyszeradagolóval igazi privát wellnessélményt nyújt – télen-nyáron használható, akár egy luxusszállodában!
INFINITY MEDENCE
Mérete:
2,75 m × 6,5 m
Feszített víztükör, fűthető hőszivattyúval
Teljesen automatizált gépészet
Homokszűrős víztisztítás
Állítható LED világítás (8 féle szín)
Biztonságos transzparens medenceredőny
Téli karbantartáshoz szükséges fagytestek és takarás
KÜLÖN SZAUNAHÁZ
(Vagy vendégház)
kb. 30 m²
6 fős, kombinált finn-infra szauna
Szoba + saját, zuhanyzós fürdőszoba + WC
Tágas pihenőtér, amely vendégszobaként, dolgozószobaként vagy edzőteremként is használható
Élvezze a spa élményt a saját otthonában!
EXKLUZÍV FELÚJÍTÁS ÉS ÚJJÁÉPÍTÉS (2021)
Külső falakig visszabontott ház, teljes körű építészeti és gépészeti modernizálás
20 cm grafitos EPS szigetelés a 35 cm-es falakon, 28 cm szigetelés a tetőn
6 légkamrás, 3 rétegű üvegezésű, alumínium nyílászárók
Elektromos redőnyök és motoros lamellás zsalúziák, szúnyoghálókkal
Padlófűtés + mennyezeti hűtés-fűtés, Panasonic hőszivattyúval
Szobánként érintőképernyős termosztátokkal, telefonról is vezérelhető
Hővisszanyerős szellőző (CAIROX géppel)
BWT vízlágyító rendszer és Technistone konyhapult
AEG beépített nagygépek (külön fagyasztóval és borhűtővel)
Prémium burkolatok: 3 rétegű svédpadló (halszálka mintában), 60×120 cm hidegburkolat
Eclisse tapétaajtók, Oikos Ottocento festés
Látványkandalló
OKOSOTTHON ÉS ENERGIATAKARÉKOSSÁG
A legmodernebb okosotthon-rendszer és a megújuló energiákat hasznosító gépészet nemcsak környezettudatos, de pénztárcabarát is.
NGBS okosotthon-rendszer: Minden automatizált, távoli vezérlés telefonról
10,56 kW napelemrendszer (Huawei inverter, szaldóelszámolás)
3×32A normál betáp + 3×20A H tarifa
Elektromos autótöltő
Livolo üveg érintőkapcsolók, Hikvision kamera- és riasztórendszer
Látnia kell ezt a kifinomult, prémium minőségű kialakítást!
KÉNYELEM ÉS PRAKTIKUM
A házhoz tartozó garázs egy autó számára biztosít fedett parkolót (ráadásul szerelőaknával), míg az udvaron további 1-2 autó is elfér. A terasz alatt kialakított tároló tökéletes helyet nyújt a kerti szerszámoknak, sportfelszereléseknek. Innen lehet megközelíteni a medence gépészetének (hőszivattyús fűtés) helyet adó pincét.
A beépített bútorok (előszoba, gyerekszoba, fürdők, gardrób, nappali, konyha) maximalizálják a teret és az esztétikumot.
A kertet holland pázsit és csepegtető öntözőrendszer teszi még kényelmesebbé.
Itt tényleg minden adott a tökéletes kikapcsolódáshoz!
KIVÁLÓ KÖZLEKEDÉS
A ház nyugodt, exkluzív környezetben, mégis kiváló közlekedési kapcsolatokkal rendelkezik.
Autóval: A M1/M7 autópálya pár perc alatt elérhető, így könnyen kijuthat Budapest határán túlra is.
Tömegközlekedéssel:
8E, 108E, 139, 153, 154, 940-es buszok – pár perces sétára a háztól, gyors eljutás a Móricz Zsigmond körtérre és a Széll Kálmán térre
Villamoskapcsolat: A 17-es és 41-es villamosokkal könnyen elérhető a belváros és Buda frekventált csomópontjai
Kelenföldi vasútállomás és M4 metrómegálló autóval vagy busszal 10 percen belül elérhető
Kerékpárral: A környék kiváló bicikliutakkal rendelkezik, így akár sportosan is közlekedhet!
BEVÁSÁRLÁSI LEHETŐSÉGEK
Pékség gyalog fél perc
Sasadi Market, Auguszt Pavilon cukrászda és kávézó, Príma pár percre gyalog
Eleven Center, Aldi, Lidl – csak pár percre
ETELE Pláza, Savoya Park, Auchan, IKEA, Decathlon, MediaMarkt – kb 10 perc autóval
Hegyvidék Bevásárlóközpont – exkluzív üzletek, kávézók és éttermek
ISKOLÁK, ÓVODÁK
A környék egyik kiemelkedő előnye, hogy minőségi oktatási intézmények találhatók a közelben, így a gyermekek biztonságos és magas színvonalú oktatásban részesülhetnek:
Napraforgó Óvoda
Farkasréti Rajziskola
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
Mechatronika Technikum
Angol nyelvű óvodák és nemzetközi iskolák (Britannica International School, Happy Kids International Kindergarten)
SPORTOLÁSI LEHETŐSÉGEK
A környék tele van sportolási lehetőségekkel:
Gazdagréti Sportközpont – fitness, futópálya, kosárlabdapálya, teniszpályák
Sport11 Sport- és Szabadidőközpont – uszoda, wellness, konditerem, jóga
Normafa – természetjárás, sífutás, szabadtéri edzés
Kelenföldi Uszoda és Sportközpont – fedett és kültéri medencék
SZÓRAKOZÁSI LEHETŐSÉGEK
ETELE Pláza Bevásárlóközpont – Cinema City mozi, éttermek, kávézók
Kopaszi-gát – exkluzív éttermek és kávézók a Duna partján
Bartók Béla út – művészeti galériák, kulturális központok, gasztroélmények
Hegyvidék exkluzív éttermek és borbárok – Laurel Étterem, Arany Kaviár Étterem
Budai Várnegyed és Gellért-hegy – történelmi és kulturális látnivalók
CSALÁDBARÁT KÖRNYEZET
Sasad környéke családbarát és biztonságos, így gyermekek számára is tökéletes választás:
Brassó-Komondor park és tanösvény
Eperke Játszótér
Tulipános Játszótér
Bohócos Játszótér
TörpErdő, SasKert
Hegyvidéki Kalandpark – természetközeli élmények gyerekeknek
Sas-hegy, Normafa és János-hegy – hétvégi családi kirándulásokhoz ideális helyszínek
TÖKÉLETES BEFEKTETÉS
Ez az ingatlan nem csupán egy luxusotthon, hanem egy életminőségbeli ugrás!
Minimális fenntartási költségek – hőszivattyús, napelemes, okosotthon-rendszer
Rendezett tulajdonviszonyok - ikerházfél használati megosztással
Magas műszaki tartalom – időtálló, biztonságos befektetés
Magas piaci érték – a kiemelkedő lokáció és a luxus színvonalú kivitelezés együttese garancia
Luxuskivitel medencével és szaunaházzal – teljes körű wellness otthon!
KIVÁLÓ LOKÁCIÓ
Sasad a XI. kerület legkeresettebb, legnívósabb környéke, ahol egy ilyen színvonalú ingatlan ritka kincs. Kiváló közlekedés, zöldövezet, nyugodt, exkluzív miliő – egy hely, ahol valóban jó élni és amely hosszú távon is értéktartó befektetés. Ez az ingatlan az egyedi műszaki megoldásaival, teljes körű wellness-élményével, modern gépészetével és energiahatékonyságával kiemelkedik a piacon. Luxus szintű kivitelezés, alacsony fenntartási költségek és a legkorszerűbb technológiai megoldások teszik ezt a házat kiváló befektetéssé.
NE MARADJON LE ERRŐL A RITKA LEHETŐSÉGRŐL!
Varázsolja el családját és barátait ezzel a zseniális, modern, időtálló ingatlannal!
Ne feledje: az ilyen színvonalú luxusotthonok rendkívül gyorsan gazdára találnak!
Ragadja meg ezt a páratlan lehetőséget és élvezze a gondtalan, fényűző mindennapokat Sasadon!
Üdvözlettel:
DR. VINCELLÉR VALÉRIA
7-szeres „Év Értékesítője” díjas ingatlanszakértő
CEO | LUXURY SPECIALIST
Ingatlanforgalmi szakjogász
+36 30 815 1999
[email protected]
Budapesti ingatlanirodák:
1118 Budapest, Hegyalja út 54.
Nyitvatartás: H–P: 09.00 – 17.00
Tel.: +36 1 365 1450
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT
1026 Budapest, Szilágyi Erzsébet fasor 121.
Nyitvatartás:
H–P: 10.00 – 19.00
Sz: 10.00 – 15.00
Tel.: +36 1 200 5990
EGYÉB ELÉRHETŐSÉGEK:
+36 30 815 2500
+36 30 815 2525
[email protected]
Tekintse meg exkluzív eladó és kiadó ingatlan kínálatunkat:
www.citycartel.hu
Gyönyörű ingatlan videókért látogasson el YouTube csatornánkra:
www.youtube.com/@citycartel-realty-specialist
Minőség, jogi biztonság, promizmus - válassza Ön is Magyarország legnagyobb luxus ingatlanközvetítő irodáját!

Eladó Családi ház, Mogyoród, 190 m2, 5 Szoba
199.9 millió Ft
LUXUS családi ház Mogyoródon alpesi stílusú faházzal egybe építve eladó!
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
LUXUS családi ház Mogyoródon alpesi stílusú faházzal egybeépítve eladó!
Különleges ingatlant kínálunk eladásra Mogyoród HÉV-megálló környékén, a M3 autópályától csupán két percre, de hatalmas méretű, 1641 nm területű csendes telken, ahol a ház az utcafronttól nagy távolságra helyezkedik el.
Az ingatlan első fele 2019-ben épült TÉGLA ház, tágas amerikai konyhás nappalival és 3 szobával és fürdővel (amiben kád, tusoló, WC és bidé is helyet kaptak). A háló és a gyerekszoba keleti fekvésűek.
A nappali üveg ajtaja egy hatalmas, 60 nm-es fedett és egyik oldalról zárható teraszra nyílik, ahol lounge kerti bútorok, étkező asztal és teljes körű kinti sütésre és főzésre alkalmas berendezések várják a vendégeket.
Sütögető, tűzhely és rengeteg tüzifa is elfér itt, a terasz folytatásában ugyanis egy alpesi hangulatot árasztó gyönyörű faház található, ami teljesen külön lakrész, akár több generáció összeköltözését is lehetővé teszi.
A faházban hangulatos kis nappaliba érkezünk ahol kandallóval fűthetünk be (de elektromos fűtés is van). Ezután egy hatalmas méretű finn szauna fogad minket, valamint egy tusoló, majd a háló rész következik, kilátással a gondozott kertre, illetve egy fürdőszoba.
A házban minden kiváló állapotú, tulajdonosai nagyon vigyáznak rá. Inverteres klíma biztosítja a kellemes hőfokot nyáron, és a fő ház nappalijában van egy elegáns kandalló is. A nyílászárók fahatású műanyag, többcellás ablakok szúnyoghálóval és elektromos redőnyökkel felszerelve.
A konyhabútor modern, fiatalos, mégis tökéletes összhangban van az egész ház mennyezetét díszítő fagerendákkal, ami összhangot teremt a fő ház, a fából épült terasz és a hátsó faház között.
Ez az ingatlan nem csak mindennapi életvitelre alkalmas, helyszíne lehet nagy társasági összejöveteleknek, vadászó társaságok hétvégi pihenésének is.
A nagy méretű garázsban kényelmesen elfér két nagyobb autó, de a telken belül 2 díszburkolatos kocsibeálló is van, és további legalább 4 autó számára elegendő beállási lehetőség. A garázsban van külön WC, mosdó, valamint egy nagy tároló helyiség. A bejáratnál azonban külön tároló épült a kukának és egyéb kerti szerszámoknak.
A kertet automata öntözőrendszer locsolja, a dísznövényeket rendszeresen kertész nyírja. A kapu elektromos, távirányítós, a házba videó-kaputelefon van bekötve. A fenntartási költségek kedvezőek még a jelenlegi áremelkedések mellett is.
Bővítési lehetőséget kínál a tetőtér beépíthetősége, amihez az előszobából építhető egy lépcső. Az ingatlan mögötti üres telek is az eladó tulajdona, ez a házzal egyben vagy külön is megvásárolható.
Amennyiben érdekli az ingatlan, forduljon hozzám bizalommal, kollégáimmal együtt készséggel állunk rendelkezésére.
DR. LÁSZLÓ TÍMEA
ingatlanforgalmi szakjogász - ingatlanszakértő
REALTY SPECIALIST
+36-30-815-2504
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT
WWW.CITYCARTEL.HU
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
Realty Specialist

Eladó Családi ház, Solymár, 388 m2, 5 Szoba
449 millió Ft
Medencés, modern luxus családi ház 3 állásos garázzsal eladó a II. kerület és Solymár határán csendes mellékutcában!
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
PRÉMIUM MINŐSÉGŰ MODERN LUXUS CSALÁDI HÁZ SOLYMÁRON!
Saját részre épült 2 szintes, nappali + 4 szobás ház 3 állásos garázzsal, medencével, kondi részleggel és boros pincével eladó egy erdő közeli csendes zsákutcában a II. kerület és Solymár határán.
Az elrendezés teljesen a mai igények magas szintű kiszolgálására lett kialakítva, a földszinten tágas nappali és abból nyíló világos konyha kapott helyett beépített AEG gépekkel felszerelve, a nappaliből széles terasz nyílik, az alsó szinten széles előszoba fogadja az érkezőket a bejárat és a garázs felől is. Az alsó szinten található egy külön dolgozószoba, fürdőszoba és mosókonyha.
Szintén lent helezkedik el a kondi-vagy hobby szoba, amelyből üvegfallal elválasztva a medencéhez jutunk. A medence tér a házon belül kapott helyet hatalmas üvegfelületekkel és nyitható nagy teraszajtókkal, így nyáron a külső terasszal és a kerttel egybenyitva használhatjuk a medencét. Itt a wellnes részen található még egy szauna és tusoló is.
Az emelet elegáns és teljesen privát szférájában lettek kialakítva a családtagok saját szobái: egy nagy méretű szülői háló, amelyből az egyik irányba extra méretű gardrób szoba, a másik irányba pedig egy hatalamas méretű és napfényben úszó fürdőszoba került. Ebben a fürdőben kád és épített tusoló valamint szennyes ledobó is kialakításra kerültek.
Az emeleten van még további 2 gyerekszoba, mindkét gyerekszoba saját fürdőszobával (az egyik tusolóval, a másik káddal) rendelkezik és mindkettő magas minőségű beépített bútorokkal felszerelt.
Az emeleti szobákat öszekötő felső kis térben modern beépített konyvespolc és olvasósarok kapott helyet.
A ház terasza és a medencetér teljesen privát, a hátsó kert felé tájolt, az utcáról semmi nem látszik beőle. A hatalmas terasz tökéletesen alkalmas kerti sütögetésre, vendéglátásra és még egy kinti konyhapult és mosogató is kialakításra került itt.
A ház extrája még a tágas és jól pakolható garázs valamint a garázs alatt kaialkított egyedi francia borospince, ahova egy csigalépcsőn keresztül jutunk le, borkedvelőknek igazi kincs ez a helyiség!
A lokáció előnye a csednes mellékutcán túl az Amerika és a Francia Iskolák közelsége, de a buszmegáló is csak néhán perc sétára található.
Ha az ingatlan felkeltette érdeklődését, forduljon hozzám bizalommal, készséggel állok rendelkezésre.
DR. LÁSZLÓ TÍMEA
INGATLANFORGALMI SZAKJOGÁSZ - INGATLANSZAKÉRTŐ
+36 30 815 2504
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Családi ház, Budapest, III. kerület, 361 m2, 7 Szoba
1.8 millió €
Szerelem első látásra!
Panorámás, medencés minimál ház eladó Aranyhegyen!
Fedezze fel a modern minimalizmus csúcsát Budapest III. kerületében, Aranyhegyen!
Nem álom többé, hogy minden reggel és este a saját teraszáról csodálja a mesés napfelkeltéket és naplementéket. A ház nettó 351 négyzetméteres, hozzá tartozik 150 négyzetméter kültéri burkolt felület és egy 1558 négyzetméteres gondozott kert. Az épület 2017-ben épült, déli tájolású, 7 szobás, 4 fürdőszobás.
Saját edzőterem a földszinten.
Az egyedi tervezésű ingatlan kiváló elhelyezkedéssel rendelkezik, zöldövezeti környezetben található, ugyanakkor könnyen megközelíthető a belváros is.
Lenyűgöző jellemzők:
- Nappali + 6 szoba - 4 a földszinten, 3 az emeleten, tágas és fényárban úszó terek.
- 4 fürdőszoba - 2 a földszinten, 2 az emeleten, minden luxus kényelmet biztosítva.
- Okos otthon rendszer- Világítás, fűtés, hűtés és kamera riasztórendszer távoli vezérlése.
- Geotermikus hűtés-fűtés - Hőszivattyú, mennyezeti hűtés-fűtés + padlófűtés
-20 cm szigetelés - alacsony rezsi
- 20 nm-es medence - Sós vizes fertőtlenítő rendszerrel a tökéletes kikapcsolódásért.
- 2 állásos garázs (4 db autó be tud állni a belső udvarra is) - Kényelmes és biztonságos parkolási lehetőség.
Exkluzív jellemzők:
- Magyarország legnevesebb építészei és belsőépítészei által tervezett épület - Óriási ablakfelületek, amelyek a természetes fényt biztosítják, Josko ablakok a kiváló hőszigetelésért és biztonságért.
- Luxus minőségű alapanyagok és burkolatok - Minden részlet egyedi tervezésű, a legmagasabb minőségű anyagok felhasználásával.
- Nagy medence és nyári konyha- Kényelmes pihenés és szórakozás a földszinti és emeleti teraszokon, 2 személyes jacuzzi az emeleten.
- Hajó parketta és luxus minőségű kerámialapok- Elegáns és tartós burkolatok, amelyek kiemelik az otthon egyedi stílusát.
Méretek:
Garázs, tároló: 51,3 m2
Földszint: 197,77 m2
Emelet: 94,38 m2
Teraszok: 21,8m2 (emelet) + 15,43m2 (földszint)
Kiváló elhelyezkedés és közlekedés:
- Panorámás kilátás - Mesés napfelkelték és naplementék minden nap.
- Zöldövezeti környezet - Nyugalom és természetközelség.
- Könnyű megközelíthetőség - A belváros gyorsan elérhető, buszmegálló mindössze 1 percre.
Kiváló infrastruktúra:
- Iskolák, óvodák, bevásárlási lehetőségek, éttermek - Minden, amire szüksége lehet, karnyújtásnyira.
- Játszótér és strand - Szórakozási és kikapcsolódási lehetőségek a közelben.
Az ingatlan tehermentes és azonnal költözhető.
Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget, és élvezze az életet a természet ölén, de mégis Budapest második legnagyobb kerületében!
Hívjon, foglaljon időpontot a megtekintésre, hogy le ne maradjon erről a fantasztikus ajánlatról!
Ára: 1.800.000 EUR
Lépjen kapcsolatba velünk és élvezze a luxus életérzést ebben a csodálatos, panorámás, egyedi designnal rendelkező otthonban!
Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget!
Vegye fel velünk a kapcsolatot még ma, hogy felfedezze Magyarország egyik legjobb ingatlanát!
Üdvözlettel:
DR. VINCELLÉR VALÉRIA
7-szeres „Év Értékesítője” díjas ingatlanszakértő.
CEO, Luxury Specialist, Ingatlanforgalmi szakjogász
+3630-815-1999
[email protected]
CITYCARTEL
International Luxury Real Estate Agency
1118 Budapest, Hegyalja út 54.
H-P: 09.00 - 17.00 | Tel.: +361-365-1450
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT, 1026 Budapest, Szilágyi Erzsébet fasor 121.
H-P: 10.00 - 19.00, SZ: 10.00 - 15.00 | Tel.: +361-200-5990
További elérhetőségek:
+3630-815-2500
+3630-815-2525
[email protected]
Tekintse meg exkluzív ingatlan kínálatunkat:
www.citycartel.hu
Nézze meg a gyönyörű ingatlan videóinkat:
www.youtube.com/@citycartel-realty-specialist
Kövessen minket:
www.facebook.com/citycartel
www.instagram.com/citycartelhungary
CITYCARTEL - International Luxury Real Estate Agency
Az elmúlt 25 év során a CITYCARTEL Magyarország legnagyobb luxus ingatlaniroda-hálózatává vált, professzionális ingatlanszakértőink és irodáink kemény munkájának köszönhetően, belföldön és külföldön egyaránt.
Exkluzív portfóliónk a magyar és a nemzetközi ingatlanpiac legjobb ingatlanjait mutatja be.
A nemzetközi szinten is egyedülálló, professzionális szolgáltatás csomagunkat úgy fejlesztettük ki, hogy az maximalizálja mind az eladók, mind a vevők érdekeit, garantálva ezzel mindkét fél elégedettségét.
Szolgáltatásaink közé tartozik például az ingatlanforgalmi szakjogászaink által nyújtott jogi segítség, a Magyarországon elsőként általunk bevezetett értékesítés-orientált home staging, a professzionális tartalomgyártás és marketing stratégia belföldön és külföldön (több, mint 120 országban, kiemelve), mely több milliós nézettséget generál az általunk kezelt ingatlanoknak, valamint a „pitbull” tárgyalástechnikánk stb.
Velünk garantáltan a legjobb kezekben van!
Az ingatlanvásárlás és értékesítés komoly lépés, ezért elengedhetetlen, hogy egy képzett és gyakorlott ingatlanszakértő álljon Ön mellett, aki a lehető legjobb eredményeket éri el az Ön számára.
Bízza profi ingatlanközvetítőinkre az érdekeinek a védelmét (és a nehéz feladatokat), hogy végül garantáltan a lehető legjobban járjon.
Így Ön zökkenőmentesen élvezheti az ingatlanvásárlás és értékesítés teljes folyamatát.

Kiadó Téglalakás, Budapest, V. kerület, 105 m2, 2 Szoba
3.49 ezer €
5. kerületben KIADÓ Parlamentnél, frekventált helyen egy erkéllyel rendelkező, BERENDEZETT, 2 szobás DESIGNE lakás
105 nm-es ingatlan elosztása: előszoba, wc, konyha, étkező, nappali, háló, fürdő.
Klimatizált, designe bútorokkal berendezett, kandallós, okos rendszerrel felszerelt.
Az ingatlanhoz 20 nm-es saját terasz tartozik.
Bérleti díj: 3 490 eur+rezsi/ hó, kaució szükséges

Eladó Téglalakás, Budapest, XII. kerület, 123 m2, 3 Szoba
625 millió Ft
PANORÁMÁS LUXUS VILLALAKÁS a XII. KERÜLET legpatinásabb részén ELADÓ!
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Panorámás Mártonhegyi LUXUS VILLALAKÁS eladó exkluzív zöld környezetben!
XII. kerület legpatinásabb részén, pár percre a BAH csomóponttól, ezt az exkluzív, legmodernebb adottságokkal rendelkező, panorámás luxus villalakást kínálom eladásra. Az ingatlan egyike Hegyvidék utolsó erdőközeli, zsákutcás telkeinek. Észak-déli fekvése és örökpanorámája a Duna felé teszi igazán különlegessé.
A belső 2 szintes, 3 szobás lakás alapterülete 123 nm, melyhez 88 nm-es fűthető terasz, és 253 nm parkosított kert tartozik. Az ingatlan számos modern kényelmi és biztonsági funkcióval rendelkezik. Az elektromosan állítható zsalúziák és a mennyezet-hűtés, padló-fűtés gondoskodnak a kényelmes klímáról bármely időjárási körülmények között. A szellőztető rendszer friss levegőt biztosít, míg a fűthető nagyméretű faburkolatos teraszokon kellemes időtöltést nyújtanak akár a hűvösebb napokon is. A parkosított kert öntözőrendszerrel ellátva gondoskodik a zöld környezetről, melyet az épített tűzrakók egészítenek ki.
A fűtött mélygarázs és fűtött rámpa ideális megoldást jelentenek a járművek tárolására és könnyű hozzáférésére. Az e-autó töltés minden garázson belül biztosított, míg a videós kaputelefon és kamerarendszer, valamint a rendszámfelismerős kapunyitás maximális biztonságot nyújtanak az ingatlanban lakóknak.
Az otthon számos része hang- és okoseszközökről vezérelhető, így a hűtés-fűtés, árnyékolás, kert és garázskapu automatizálás könnyedén és rugalmasan állítható a lakók igényei szerint. Az ujjlenyomatolvasós és NFC alapú telefonnyitás lehetővé teszi a zárt környezet biztonságos használatát, míg a programozható, távvezérelhető világítás és okos konnektorok a komfortot és energiatakarékosságot szolgálják. A füst-, gáz-, CO-, vízfolyás-érzékelők és a riasztórendszerek pedig tovább növelik az otthon biztonságát és lakói nyugalmát.
Az ingatlan tervdokumentációval rendelkezik, és 10% előleggel már elérhető. Kriptovalutával való fizetés is lehetséges.
Ha a XII. kerület elegáns részén egy igazán exkluzív otthont keres, amely a luxus kényelmet és a legmodernebb technológiákat kínálja, ne habozzon! Vegye fel velem a kapcsolatot további információkért vagy megtekintésért!
Irányár: 625.000.000 Ft.
DR. BOZÓ JÁZON
Értékesítési munkatárs
LUXURY SPECIALIST
+36 30 815 2517
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Szálloda, panzió, Visegrád, 750 m2, 22 Szoba
3.95 millió €
Elegáns hotel
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
VISEGRÁDON, a Dunaparton eladásra kínálunk egy 22 szobás, múlt században épült hotelt.
A szálloda abszolút kuriózum, a Dunakanyar legszebb részén.
Az épület három szintes: alagsor, földszint, emelet. Hozzátartozik még 3 borospince, wellness részleg belső medencével, csodálatos teraszok, privát parkoló, konyha, és mosoda.
Az árban a beépített bútorok is benne vannak, a többi bútor megvásárolható.
Tökéletes befektetés, örök érték!
Az ingatlan céggel együtt vásárolható meg (nincs áfa).
Ár: 3,95 millió Euro
Amennyiben érdekli az ingatlan, hívjon az alábbi elérhetőségen:
dr. Vincellér Zsuzsa
06 30 815 2510

Csak nálunk
Eladó Családi ház, Budapest, II. kerület, 800 m2, 7 Szoba
3.3 millió €
KIZÁRÓLAGOS MEGBÍZÁS
ÉLJEN ÚGY, MINT EGY HOLLYWOOD-I SZUPERSZTÁR!
RUBIK VILLA
Budapest II. kerületében, a varázslatos Apáthy-szikla mellett, egy lenyűgöző, 4.827 nm-es óriási telken található ez a 2000-ben épült, 2019-ben felújított, déli tájolású, panorámás, 800 nm-es, nappali + 6 szobás, 6 fürdőszobás, belső medencés villa.
EXTRÁK
Okos otthon rendszer, hőszivattyú, légtechnika, klimatizált szobák, kétszintes melléképület (üvegház), moziszoba, konditerem, széfszoba, kártyaszoba, szauna, 5 hálószoba saját fürdőszobával, ősfás kert, privát kamerarendszer, kandalló, motoros zsalúzia, hatalmas háztartási helyiség, 3 gardróbszoba, beépítetlen tetőtéri rész (+1 szobának), 8 wc, hatalmas kerti sütögető, konyhakert, 3 állásos garázs + 4-5 parkoló.
RUBIK ERNŐ ÉPÍTETTE
Ezt a rendkívüli villát Rubik Ernő, a világhírű Rubik-kocka feltalálója tervezte és építette 2000-ben, majd 19 évig volt itt az otthona. A villa minden részlete Rubik Ernő zsenialitását tükrözi. Az átrium közepén felállított kültéri kockaszobor Rubik Ernő tiszteletére készült.
FELÚJÍTÁS
2019-ben az új tulajdonosa az alsó három szintet teljeskörűen felújította, beleértve a légtechnikát, klimatizálást, szigetelést, új nyílászárókat, burkolatokat, konyhát, szanitereket, medencét, motoros zsalúziát stb. – mindezeket telefonról vezérelhetően. A legfelső szintet viszont eredeti állapotában meghagyta, ahogyan Rubik Ernő használta, beleértve a híres toronyszobát is, amely csodálatos kilátást nyújt a János-hegyi kilátóra. A torony egyedi formáját három egymásra helyezett kocka ihlette.
MELLÉKÉPÜLET
A kertben található egy kétszintes, fűthető üvegház mosdóval, teakonyhával, gázkazánnal és fatüzelésű kazánnal. Az épület tárolásra, növénytermesztésre vagy akár vendégházként is használható.
STRATÉGIAI ELHELYEZKEDÉS
A villa Budapest II. kerületében, a Pasaréti tér vonzáskörzetében, az Apáthy-szikla mellett, a budai hegyvidék egyik legexkluzívabb részén, természetvédelmi övezet szomszédságában található.
FEJLESZTÉSI LEHETŐSÉGEK
Az ingatlan különleges adottságai lehetővé teszik további fejlesztések megvalósítását is. A tetőtérben további szobák kialakítása lehetséges, a kertben található üvegház pedig vendégházként is használható. A telek mérete sportpályák kialakítására is lehetőséget nyújt, tovább növelve az ingatlan értékét és vonzerejét.
KÖZLEKEDÉS
A Villa ideális közlekedési kapcsolatokkal rendelkezik, amelyek biztosítják a belváros könnyű és gyors elérését. A közelben található villamosmegálló és rendszeres autóbuszjáratok biztosítják a kényelmes közlekedést, míg az autóval néhány perc alatt elérhetők a főbb közlekedési csomópontok. A közelben található: 56A és 61-es villamos megálló (3 perc gyalog), 29-es buszmegálló (6 perc gyalog).
BEVÁSÁRLÁS
A környéken minden szükséges infrastruktúra adott a mindennapi élet kényelméhez. Közeli szolgáltatások: kávézó, pékség, étterem, rendelő (4 perc gyalog), CBA, éttermek, virágbolt, kórház (2 perc autóval).
SPORTOLÁS
Pár perces sétára találhatók sportlétesítmények, mint strandröplabda pályák, teniszpályák, fitneszközpont és síiskola, amelyek biztosítják az aktív életmódot. Emellett a villa közvetlen környezete tökéletes helyszínt nyújt futáshoz, kerékpározáshoz és túrázáshoz.
ÓVODÁK, ISKOLÁK
A Villa közelében számos kiváló állami és magán óvoda, iskola található, köztük a Völgy utcai Óvoda, a SEK nemzetközi iskola, a Közép-budai Waldorf Iskola, a Pasaréti Szabó Lőrinc magyar-angol kéttannyelvű iskola, a Budenz József általános iskola és gimnázium. Ezek az intézmények a legmagasabb színvonalú oktatást biztosítják, így gyermekei számára a legjobb lehetőségeket nyújtják.
LÁTNIVALÓK A KÖRNYÉKEN
A Villa közvetlen szomszédságában található az Ördög-árok völgye felett magasodó, 30 méter magas dolomitszirt, az Apáthy-szikla, amely a panoráma és a természet kedvelőinek egyaránt kihagyhatatlan úti cél. A dolomitképződmény látványos tájképi értéket képvisel. A terület 1977 óta helyi természetvédelmi terület, 26 védett növényfaj és 7 védett futrinkafaj található. Olyan növényritkaságok, mint a Szent István-szegfű, a budai nyúlfarkfű és a magyar gurgolya. Az erdőkben négy különleges orchideafaj is él, mint a fehér és piros madársisak, a széleslevelű nőszőfű és a madárfészek békakonty. A szikla körül kialakított tanösvény 7 állomáson keresztül mutatja be a terület gazdag természeti és történelmi kincseit.
TÖRTÉNELEM
A Villa környezete gazdag történelmi múlttal rendelkezik, amely csak tovább növeli az ingatlan értékét és vonzerejét. A középkorban ezen a területen királyi vadászkastély és vadaskert volt, ahol előszeretettel tartózkodott Mátyás király. A vadaskert egzotikus állatoknak – például tevéknek és oroszlánoknak – is otthont adott. A feljegyzések szerint Mátyás király 1490-es halála napján az egyik oroszlánja is elpusztult. A környéken még Szulejmán szultán is vadászott egy gepárddal. Az Ördög-árok patakja biztosította az állatok számára az ivóvizet, míg a környező erdők élelmet nyújtottak.
A vadászkastélytól a sziklához vezető gyalogút valahol éppen a szikla mellett szelhette át az Ördög-árkot, amely most már csak időszakos patak.
A XIX. század derekára a hely már kedvelt kirándulóhellyé vált, amit nagyban elősegített az Apáthy család vendégfogadója az Ördög-árok szép kőhídjánál, a szikla a nevét is az Apáthy családról kapta.
Mindezek tükrében nem meglepő, hogy 2000-ben Magyarország leghíresebb feltalálója, Rubik Ernő éppen ezt a kivételes helyet választotta családi otthona megépítésére, amelynek egyik legkülönlegesebb eleme a három Rubik-kockát szimbolizáló, panorámás torony.
TUDTA-E?
Rubik Ernő, a világ egyik legismertebb magyar feltalálója nemrég ünnepelte 80. életévét. 50 évvel ezelőtt alkotta meg az ikonikus Rubik Kockát, amely mára a gondolkodás és a problémamegoldás jelképe lett. Rubik Ernő élete és munkássága generációk számára jelent inspirációt, a kreativitása, valamint az innováció iránti szenvedélye minden egyes alkotásában, így a Rubik Villában is megmutatkozik.
MIÉRT EZ AZ INGATLAN A LEGJOBB VÁLASZTÁS?
Ez az ingatlan nemcsak Rubik Ernő kezeinek a nyomát hordozza, hanem lehetőséget nyújt a személyes és üzleti ambíciók kiteljesítésére is. A hatalmas kert és a négyszintes villa belső elrendezése egyedülálló kényelmet és privát szférát biztosít Önnek és családjának vagy akár vállalkozásának. Ez az ingatlan nem csupán egy ház, hanem egy státuszszimbólum és egy hosszú távú befektetés is egyben.
Ez a Villa a budai hegyek egyik legkülönlegesebb ékköve, tökéletes választás azok számára, akik szeretnének egy privát, luxus magánbirtokon élni a II. kerület belső részén.
NE HAGYJA KI EZT A LEHETŐSÉGET
Itt az idő, hogy valóra váltsa álmait, hogy maradandó értéket teremtsen, egy olyan örökséget, amely generációkon át fennmarad!
Legyen része a történelemnek! Nincs még egy ilyen ingatlan! Ne hagyja ki ezt a fantasztikus lehetőséget!
4.900.000 EUR helyett: 3.300.000 EUR
ÜDVÖZLETTEL:
DR. VINCELLÉR VALÉRIA
CEO, Lead Agent
Ingatlanforgalmi szakjogász7-szeres „Év Értékesítője” Luxury Specialist Hungary’s Best Real Estate Coach
+36-30-815-1999
[email protected]
ELÉRHETŐSÉGEK:
1118 Budapest, Hegyalja út 54.H-P: 09.00 - 17.00 Tel.: +361-365-1450
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT1026 Budapest, Szilágyi Erzsébet fasor 121.H-P: 10.00 - 19.00, SZ: 10.00 - 15.00 Tel.: +361-200-5990
TOVÁBBI ELÉRHETŐSÉGEK:
+3630-815-2500 | +3630-815-2525 [email protected]
TEKINTSE MEG EXKLUZÍV INGATLAN KÍNÁLATUNKAT:
www.citycartel.hu
NÉZZE MEG GYÖNYÖRŰ INGATLAN VIDEÓINKAT:
www.youtube.com/@citycartel-realty-specialist
KÖVESSEN MINKET:
www.facebook.com/citycartelwww.instagram.com/citycartelhungary
CITYCARTELInternational Luxury Real Estate Agency

Eladó Téglalakás, Budapest, XIII. kerület, 92 m2, 3 Szoba
179.9 millió Ft
Luxus penthouse a XIII. kerületben 100 nm panorámás tetőterasszal eladó!
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Eladó luxus penthouse lenyűgöző panorámával és privát jacuzzival
Ha egy igazán különleges otthont keresel, amely ötvözi a luxust, a modern kialakítást és a páratlan panorámát, akkor ezt a 2023-ban épült, vadonatúj állapotú penthouse lakást nem érdemes kihagyni.
92 nm-es otthon + 150 nm-es, három irányba panorámás privát terasz
6 millió forint értékű, vadonatúj Wellis jacuzzi a teraszon
Nincsenek közvetlen szomszédok – teljes nyugalom a város felett
Tágas és világos nappali + 2 hálószoba + praktikus tároló a konyha mellett
2 fürdőszoba: egy elegáns épített zuhannyal, a másik mosókonyhaként is funkcionál
Korszerű, gazdaságos hőszivattyús fűtés és extra klímák
Gépesített, prémium minőségű konyha
Modern, szigetelt épület, tágas és elegáns lift
A privát terasz nemcsak hatalmas, hanem zöldterülettel és elképesztő kilátással rendelkezik, így tökéletes helyszíne a pihenésnek vagy exkluzív vendéglátásnak.
Extrák:
6 nm-es saját tároló – ára: 6 millió forint
Teremgarázs hely – ára: 7 millió forint
Extra lehetőség: akár hat garázsbeálló is vásárolható a lakással együtt
A lokáció kiváló, a Duna Pláza karnyújtásnyira található, remek közlekedési kapcsolatokkal.
Ez nem csupán egy lakás, hanem egy életérzés. Képzeld el, ahogy a város felett, egyedülálló nyugalomban élvezed a napfelkeltét vagy a pezsgő esti fényeket saját teraszodon.
Ne hagyd ki ezt a ritka lehetőséget. Hívj most, és egyeztessünk egy megtekintést.
Ha az ingatlan felkeltette érdeklődését, szeretettel várom megkeresését bármikor, a lakás 1/1-tulajdonban van és tehermentes.
DR. LÁSZLÓ TÍMEA
INGATLANFORGALMI SZAKJOGÁSZ - INGATLANSZAKÉRTŐ
+36 30 815 2504
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Téglalakás, Budapest, V. kerület, 160 m2, 4 Szoba
1.05 millió €
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
V. kerületben MEGVÉTELRE kínálok a híres Palazzo Dorottya Luxus Palotában egy magasemeleti, belső kétszintes, bruttó 160 nm - nettó 128,9 nm alapterületű, nappali + 3 hálószobás kialakítású, duplakomfortos, klimatizált luxuslakást bútorozva, vagy bútorozatlanul.
Az ingatlanok hőmérsékletét egyedileg mért falfűtés szabályozza, felső emeleteken extra beltéri klímaegységekkel.
Az épület szolgáltatásai : 24 órás személyzeti recepció, portaszolgálat, gondnoki szolgálat, fitneszterem és szanuna.
Rendelkezésre áll parkoló és tárolóhelyiség a társasház mélygarázsában.
Parkoló eladási ára 45.000 euró, a tároló ára 10.000 euró.
Közös költség:760 Ft/nm, minden fogyasztás egyedi mérésű.
Ár: 1 050 000 eur

Kiadó Téglalakás, Budapest, V. kerület, 122 m2, 3 Szoba
4.2 ezer €
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
3 szobás luxuslakás közvetlenül a József Nádor téren
Budapest V. abszolút prémium helyen, a József Nádor térre panorámás kilátással kínáljuk ezt a lenyűgöző lakást.
Az elrendezés egyszerűen tökéletes. 19. századi, szépen felújított épület 2. emeletén összesen 122 négyzetméteren terül el egy előszoba egy hozzá tartozó nyitott konyhával, 3 nagy világos szoba, egy fürdőszoba és egy külön WC. A két nagyobb szoba a gyönyörű, felújított térre néz.
A lakás felújítása most fejeződött be. Csak a legjobb minőségű anyagokat használtuk. Ezek közé tartozik a kézzel készített stukkó, az intarziás masszív tölgy parketta, az olasz dizájner világítások és bútorok (B&B Italia, Calligaris, Luceplan, Ditre Italia…), a teljesen felszerelt csúcskonyha SMEG készülékekkel, a Smart Home funkciók, mint az intelligens üveg, klíma, riasztó…
Üzletek, éttermek, tömegközlekedés és mélygarázs közvetlenül a küszöbön található. A fő sétálóövezet, a következő Vörösmarty téri metróállomás, a világhírű Café Gerbeaud, a Four Seasons Hotel, a Lánchíd és a Duna mindössze 2 perces sétával elérhető.
Budapesten eddig semmi hasonlót nem talál.
Bérleti díj: 4.200 EUR/hó
incl. bútorok plusz közös költség (26.910 Ft) és rezsi
min. 18 hónap, 3 havi kaució