Kiemelt ajánlatok
Legfrissebbek

Eladó Téglalakás, Budapest, XII. kerület, 102 m2, 4 Szoba
199.79 millió Ft
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
XII. kerületben, a MOM park szomszédságában, a fákkal övezett, egy irányú KISS JÁNOS ALTÁBORNAGY utcában, a múlt század elején épült, felújított homlokzatú polgári társasház első emeletén, UTCÁRA és KERTRE néző, lakberendező által tervezett, reprezentatív terekkel rendelkező, ÚJSZERŰ, amerikai konyhás nappali-étkező + három különálló hálószobás, 2 fürdőszobás (háztartási helyiség funkcióval), dolgozós, belső intim fedett udvarral rendelkező 102+3nm-es (tulajdoni lapon 97 nm-es), 3 irányba tájolt, nyugodt, rendkívül tágas elegáns lakás eladó, rengeteg beépített tárolóbútorral és kényelmi funkciókkal.
A LAKÁSRÓL
A lakás azonnal költözhető és élvezhető, TÖKÉLETES állapotban van, lakberendezői tervek alapján IGÉNYESEN berendezett, kivitelezett és felújított: vadonatúj, rengeteg tárolóhellyel ellátott konyhabútor, beépített prémium minőségű pezsgő színű konyhagépekkel (légkeveréses sütő, indukciós főzőlap, mikrohullámú sütő, kivezetett páraelszívó, beépített mosogatógép, beépített hűtő) áll az új tulajdonos rendelkezésére. Az egyik megújult ablakos fürdőszoba zuhanyzós, wc-vel ellátott, rejtett háztartási helyiség funkcióval (a mennyezetig érő tárolóbútorban helyet kapott egy nagy méretű mosogató, a mosógép helye, és az összes háztartási eszköz tárolása is biztosított). A másik, szintén ablakos fürdőszobában kád és dupla mosdó segíti a reggeli készülődést. Ebben a fürdőszobában található a kíváncsi tekintetek elől elrejtve a belső melegvíztárolóval felszerelt kazán, így állandó vízhőmérséklet fokozza a kényelmet. Az új csaptelepek is termosztátosak. A hidegburkolattal készült helyiségekben a kellemes melegről PADLÓFŰTÉS gondoskodik, míg a TÖLGYFA parkettával burkolt szobákban radiátor található. A víz- és villanyhálózat is felújított.
Egyéb extrák:
-A lakás helyiségei hűtő-fűtő KLÍMÁKKAL rendelkeznek.
-A kiépített RIASZTÓrendszer gondoskodik a biztonságról.
-Az ablakok 3 rétegű, HŐSZIGETELT FA nyílászárók, távirányítós, elektromos alumínium redőnnyel és szúnyoghálóval.
-A vadonatúj beltéri fa polgári ajtók és ajtóbélések illeszkednek a lakás klasszikus stílusához.
-A hálószobák mindegyikében és az előszobában mennyezetig érő hatalmas gardróbok rejtik el az itt lakók személyes tárgyait.
-A szomszéd lakás felé szigeteltek a falak.
Itt valóban minden készen áll arra, hogy az új lakó azonnal birtokba vehesse és az ÁLMAIBAN SZEREPLŐ OTTHONÁRA leljen vagy a BEFEKTETÉSének tökéletes ingatlanát megtalálja!
A lakás elosztása kivételes: hatalmas fogadótérbe lépvén találjuk az előszoba funkciót mennyezetig érő gardróbszekrénnyel. Ebből a térből nyílnak a további helyiségek, és itt kapott helyet a külön dolgozórész is. Innen tudjuk megközelíteni a belső, fedett kis intim teraszunkat, ami ideális beszélgetésre, meghitt vacsorák elfogyasztására, nyári esték nyugodt eltöltésére.
A fogadótérből a reprezentatív, délkeleti fekvésű, fás utcára néző, tágas étkezős nappaliba jutunk, amely teret enged a kikapcsolódásnak és az összejöveteleknek is. A hidegebb estéken a bioethanol kandalló melegére is számíthatunk amellett, hogy a valódi tűz látványában is gyönyörködhetünk.
A három hálószoba három külön egységet alkot. A nappaliból közelíthető meg az elegáns főhálószoba, ami szintén a hangulatos, zöld utcára néz, így megnyugtató oázisként pompás pihenést biztosít. A fogadótérből nyíló másik két hálószoba a belső, nyugodt kertre néz. Ezek kiválóan megfelelnek második hálószobának, gyerekszobának, dolgozószobának, vagy akár vendégszobának is.
Kedvezőek a lakás FENNTARTÁSI KÖLTSÉGEI: a közös költség: 25.000 Ft. A víz-, gáz- és a villanyfogyasztás egyedi mérés alapján kerül fizetésre.
A TÁRSASHÁZRÓL
A lakás egy csendes, nyugodt, pénzügyileg is rendezett, folyamatosan karbantartott, múlt század elején épült polgári társasházban található az első emeleten. A ház külső homlokzatát tavaly újították fel. A lakás bejárata előtt található belső kert a melegebb hónapokban zöld oázissá alakul át.
A szeméttárolás az utcáról nyíló, külön tárolóhelyiségben megoldott. A házba belépve az előtérben új vezetékek kerültek behúzásra, a falak javítására és a ház előtérének felújítására a melegebb idő megérkezésével kerül sor.
A KÖRNYÉKRŐL
Nyugodt, fás utca és a szerethető belbudai miliő párosa ez a lokáció maximális kényelmet kínálva!
A lakás kiemelten ellátott környékén az infrastruktúra páratlan, mely rendkívül vonzóvá teszi. A MOM PARK, a környező irodaházak, a MOM Sport, a MOM Kulturális Központ, a Gesztenyés kert és a Kongresszusi központ lépésekre található, valamint tömegközlekedése éjjel-nappal páratlan. A kirándulási és sportolási lehetőségek is karnyújtásnyira vannak.
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY

Csak nálunk
Eladó Ikerház, Budapest, XI. kerület, 203 m2, 4 Szoba
399 millió Ft
MEDENCÉS LUXUS OKOSOTTHON A XI. KERÜLET EXKLUZÍV RÉSZÉN, SASADON!
Napelemmel, hőszivattyúval, okosotthon-rendszerrel, elektromos autótöltővel, vendégapartmannal, szaunaházzal
Budapest XI. kerületének legjobb részén, Sasadon, a Botfalu utcában kínálunk eladásra egy exkluzív, 2021-ben teljes körűen és luxus szinten felújított, déli tájolású, bruttó 203 nm-es, nappali + 3 hálószobás, 2 fürdőszobás, kültéri úszómedencés, modern, A+++ energiatakarékos luxusotthont.
A prémium kivitelezésű, nagy belmagasságú ingatlan minden részlete a legmagasabb műszaki és esztétikai színvonalat képviseli, ötvözve a legújabb okosotthon-megoldásokat a fenntarthatósággal és kényelemmel.
Az ingatlanhoz külön szaunaház/vendégház, feszített víztükrű fűthető medence, napelemrendszer, hőszivattyú, elektromos autótöltő, rengeteg tároló, valamint garázs és 1-2 felszíni parkoló is tartozik.
Sasad: a XI. kerület legdrágább, legkeresettebb városrésze – egy ilyen ingatlant találni itt igazi ritkaság!
FŐBB PARAMÉTEREK
Lakótér: kb. 150 m²
Melléképület (szaunaház, tároló): kb. 30 m²
Teraszok összesen: kb. 45 m²
Kert: 390 m² parkosított kert automata öntözéssel
Energetikai tanúsítvány: A+++
Ez az egyik legjobb lehetséges energetikai besorolás, amit egy magyarországi lakóépület elérhet. Az ingatlan aktívan "negatív CO₂ kibocsátású" és "pozitív energiamérlegű", tehát több energiát termel, mint amennyit fogyaszt.
Alsó szint:
2 hálószoba
Fürdőszoba
Háztartási helyiség
Garázs szerelőaknával
Felső szint:
Amerikai konyhás nappali 2 terasszal és étkezővel
Szülői hálószoba
Gardrób
Fürdőszoba
EXKLUZÍV WELLNESS ÉLMÉNY: MEDENCE ÉS SZAUNAHÁZ
A feszített víztükrű, fűthető infinity medence hangulatvilágítással és automata vegyszeradagolóval igazi privát wellnessélményt nyújt – télen-nyáron használható, akár egy luxusszállodában!
INFINITY MEDENCE
Mérete:
2,75 m × 6,5 m
Feszített víztükör, fűthető hőszivattyúval
Teljesen automatizált gépészet
Homokszűrős víztisztítás
Állítható LED világítás (8 féle szín)
Biztonságos transzparens medenceredőny
Téli karbantartáshoz szükséges fagytestek és takarás
KÜLÖN SZAUNAHÁZ
(Vagy vendégház)
kb. 30 m²
6 fős, kombinált finn-infra szauna
Szoba + saját, zuhanyzós fürdőszoba + WC
Tágas pihenőtér, amely vendégszobaként, dolgozószobaként vagy edzőteremként is használható
Élvezze a spa élményt a saját otthonában!
EXKLUZÍV FELÚJÍTÁS ÉS ÚJJÁÉPÍTÉS (2021)
Külső falakig visszabontott ház, teljes körű építészeti és gépészeti modernizálás
20 cm grafitos EPS szigetelés a 38 cm-es falakon, 28 cm szigetelés a tetőn
6 légkamrás, 3 rétegű üvegezésű, alumínium nyílászárók
Elektromos redőnyök és motoros lamellás zsalúziák, szúnyoghálókkal
Padlófűtés + mennyezeti hűtés-fűtés, Panasonic hőszivattyúval
Szobánként érintőképernyős termosztátokkal, telefonról is vezérelhető
Hővisszanyerős szellőző (CAIROX géppel)
BWT vízlágyító rendszer és Technistone konyhapult
AEG beépített nagygépek (külön fagyasztóval és borhűtővel)
Prémium burkolatok: 3 rétegű svédpadló (halszálka mintában), 60×120 cm hidegburkolat
Eclisse tapétaajtók, Oikos Ottocento festés
Látványkandalló
OKOSOTTHON ÉS ENERGIATAKARÉKOSSÁG
A legmodernebb okosotthon-rendszer és a megújuló energiákat hasznosító gépészet nemcsak környezettudatos, de pénztárcabarát is.
NGBS okosotthon-rendszer: Minden automatizált, távoli vezérlés telefonról
10,56 kW napelemrendszer (Huawei inverter, szaldóelszámolás)
3×32A normál betáp + 3×20A H tarifa
Elektromos autótöltő
Livolo üveg érintőkapcsolók, Hikvision kamera- és riasztórendszer
Látnia kell ezt a kifinomult, prémium minőségű kialakítást!
KÉNYELEM ÉS PRAKTIKUM
A házhoz tartozó garázs egy autó számára biztosít fedett parkolót (ráadásul szerelőaknával), míg az udvaron további 1-2 autó is elfér. A terasz alatt kialakított tároló tökéletes helyet nyújt a kerti szerszámoknak, sportfelszereléseknek. Innen lehet megközelíteni a medence gépészetének (hőszivattyús fűtés) helyet adó pincét.
A beépített bútorok (előszoba, gyerekszoba, fürdők, gardrób, nappali, konyha) maximalizálják a teret és az esztétikumot.
A kertet holland pázsit és csepegtető öntözőrendszer teszi még kényelmesebbé.
Itt tényleg minden adott a tökéletes kikapcsolódáshoz!
KIVÁLÓ KÖZLEKEDÉS
A ház nyugodt, exkluzív környezetben, mégis kiváló közlekedési kapcsolatokkal rendelkezik.
Autóval: A M1/M7 autópálya pár perc alatt elérhető, így könnyen kijuthat Budapest határán túlra is.
Tömegközlekedéssel:
8E, 108E, 139, 153, 154, 940-es buszok – pár perces sétára a háztól, gyors eljutás a Móricz Zsigmond körtérre és a Széll Kálmán térre
Villamoskapcsolat: A 17-es és 41-es villamosokkal könnyen elérhető a belváros és Buda frekventált csomópontjai
Kelenföldi vasútállomás és M4 metrómegálló autóval vagy busszal 10 percen belül elérhető
Kerékpárral: A környék kiváló bicikliutakkal rendelkezik, így akár sportosan is közlekedhet!
BEVÁSÁRLÁSI LEHETŐSÉGEK
Pékség gyalog fél perc
Sasadi Market, Auguszt Pavilon cukrászda és kávézó, Príma pár percre gyalog
Eleven Center, Aldi, Lidl – csak pár percre
ETELE Pláza, Savoya Park, Auchan, IKEA, Decathlon, MediaMarkt – kb 10 perc autóval
Hegyvidék Bevásárlóközpont – exkluzív üzletek, kávézók és éttermek
ISKOLÁK, ÓVODÁK
A környék egyik kiemelkedő előnye, hogy minőségi oktatási intézmények találhatók a közelben, így a gyermekek biztonságos és magas színvonalú oktatásban részesülhetnek:
Napraforgó Óvoda
Farkasréti Rajziskola
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
Mechatronika Technikum
Angol nyelvű óvodák és nemzetközi iskolák (Britannica International School, Happy Kids International Kindergarten)
SPORTOLÁSI LEHETŐSÉGEK
A környék tele van sportolási lehetőségekkel:
Gazdagréti Sportközpont – fitness, futópálya, kosárlabdapálya, teniszpályák
Sport11 Sport- és Szabadidőközpont – uszoda, wellness, konditerem, jóga
Normafa – természetjárás, sífutás, szabadtéri edzés
Kelenföldi Uszoda és Sportközpont – fedett és kültéri medencék
SZÓRAKOZÁSI LEHETŐSÉGEK
ETELE Pláza Bevásárlóközpont – Cinema City mozi, éttermek, kávézók
Kopaszi-gát – exkluzív éttermek és kávézók a Duna partján
Bartók Béla út – művészeti galériák, kulturális központok, gasztroélmények
Hegyvidék exkluzív éttermek és borbárok – Laurel Étterem, Arany Kaviár Étterem
Budai Várnegyed és Gellért-hegy – történelmi és kulturális látnivalók
CSALÁDBARÁT KÖRNYEZET
Sasad környéke családbarát és biztonságos, így gyermekek számára is tökéletes választás:
Brassó-Komondor park és tanösvény
Eperke Játszótér
Tulipános Játszótér
Bohócos Játszótér
TörpErdő, SasKert
Hegyvidéki Kalandpark – természetközeli élmények gyerekeknek
Sas-hegy, Normafa és János-hegy – hétvégi családi kirándulásokhoz ideális helyszínek
TÖKÉLETES BEFEKTETÉS
Ez az ingatlan nem csupán egy luxusotthon, hanem egy életminőségbeli ugrás!
Minimális fenntartási költségek – hőszivattyús, napelemes, okosotthon-rendszer
Rendezett tulajdonviszonyok - ikerházfél használati megosztással
Magas műszaki tartalom – időtálló, biztonságos befektetés
Magas piaci érték – a kiemelkedő lokáció és a luxus színvonalú kivitelezés együttese garancia
Luxuskivitel medencével és szaunaházzal – teljes körű wellness otthon!
KIVÁLÓ LOKÁCIÓ
Sasad a XI. kerület legkeresettebb, legnívósabb környéke, ahol egy ilyen színvonalú ingatlan ritka kincs. Kiváló közlekedés, zöldövezet, nyugodt, exkluzív miliő – egy hely, ahol valóban jó élni és amely hosszú távon is értéktartó befektetés. Ez az ingatlan az egyedi műszaki megoldásaival, teljes körű wellness-élményével, modern gépészetével és energiahatékonyságával kiemelkedik a piacon. Luxus szintű kivitelezés, alacsony fenntartási költségek és a legkorszerűbb technológiai megoldások teszik ezt a házat kiváló befektetéssé.
NE MARADJON LE ERRŐL A RITKA LEHETŐSÉGRŐL!
Varázsolja el családját és barátait ezzel a zseniális, modern, időtálló ingatlannal!
Ne feledje: az ilyen színvonalú luxusotthonok rendkívül gyorsan gazdára találnak!
Ragadja meg ezt a páratlan lehetőséget és élvezze a gondtalan, fényűző mindennapokat Sasadon!
Üdvözlettel:
DR. VINCELLÉR VALÉRIA
7-szeres „Év Értékesítője” díjas ingatlanszakértő
CEO | LUXURY SPECIALIST
Ingatlanforgalmi szakjogász
+36 30 815 1999
[email protected]
Budapesti ingatlanirodák:
1118 Budapest, Hegyalja út 54.
Nyitvatartás: H–P: 09.00 – 17.00
Tel.: +36 1 365 1450
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT
1026 Budapest, Szilágyi Erzsébet fasor 121.
Nyitvatartás:
H–P: 10.00 – 19.00
Sz: 10.00 – 15.00
Tel.: +36 1 200 5990
EGYÉB ELÉRHETŐSÉGEK:
+36 30 815 2500
+36 30 815 2525
[email protected]
Tekintse meg exkluzív eladó és kiadó ingatlan kínálatunkat:
www.citycartel.hu
Gyönyörű ingatlan videókért látogasson el YouTube csatornánkra:
www.youtube.com/@citycartel-realty-specialist
Minőség, jogi biztonság, promizmus - válassza Ön is Magyarország legnagyobb luxus ingatlanközvetítő irodáját!

Eladó Ikerház, Budapest, II. kerület, 202 m2, 5 Szoba
339.9 millió Ft
Panorámás, új építésű luxus ikerház eladó a II. kerület exkluzív kis utcájában!
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
ÚJÉPÍTÉSŰ, extra panorámás PRÉMIUM MINIMÁL IKERHÁZ ELADÓ a II. kerületben!
Milliárdos ingatlanok utcájában, ahova csupán néhány ingatlan épül, elvehetetlen panorámával, várja ez a luxus otthon, amiből akár mindkét ikerfél megvásárolható egyszerre. A ház zsákutca végén helyezkedik el, semmi átmenő forgalom nincs, ide kizárólag az jön, aki itt lakik.
A II. kerület egyik örök panorámás utcájában, a gyönyörű Máriaremetei részen idei építésű luxus ikerházat kínálok eladásra a legmodernebb követelményeknek megfelelően kivitelezve.
A befejezés a vásárlásától számított rövid időn belül lehetséges és jelenleg még mindkét ikerfél eladó. A házak egyenként 200 nm-esek és 500 nm saját használható telekrész tartozik hozzájuk.
A ház 3 szintes, alsó szintjén enyhe emelkedésű felhajtón állhatunk be a tágas garázsba. A garázs szintjén akár további helyiség kialakítható, leválasztható a garázson belül gardróbnak vagy más helyiség céljára. Itt található a mosókonyha és a gépészeti helyiség is.
Az első, már panorámás szinten helyezkedik el a tágas, amerikai konyhás nappali széles előtérrel és egy vendég WC. A konyhából külön kamra rész is kialakítható.
A második, csodálatos és elvehetetlen panorámával bíró emeleti részen kerültek kialakításra a hálószobák, egy szülői háló saját gardróbbal és fürdővel és még további két szoba, plusz egy fürdőszoba.
A nappali szintjén és a második emeleten is 10-10 nm-es panorámás erkélye van a háznak, hátrafelé pedig egy további terasza a sík kerttel összekötve.
A jobboldali ikerfélben még választhatóak a burkolatok és szaniterek, a bal oldalon már elkészült a burkolás.
A ház 30-as téglából épült 15 cm-es austrotherm szigeteléssel, a nyílászárók 6 kamrás, 3 rétegű Hofstadter ablakok kívül grafit színben. Az árnyékolásról elektromos redőnyök gondoskodnak, a kényelmes beállásról elektromos kapu és szigetelt Hörmann garázskapu antracit színben.
Az állandó hőmérséklet és páratartalom garantált a légcserélő rendszernek köszönhetően, a fűtést pedig hőszivattyús mennyezeti hűtés-fűtés és a szobákban padlófűtés biztosítja.
A modern erkélyek és belső lépcsők biztonságáról üvegkorlát gondoskodik, a házba kerül még riasztó és kaputelefon kiépítés.
Tömegközlekedés
Az ingatlan a nyugalmas, zöldövezeti elhelyezkedése ellenére kivételesen jó közlekedési adottságokkal rendelkezik: mindössze 1-2 perc sétára található a buszmegálló, ami összeköttetés biztosít a Széll Kálmán tér irányába, valamint Budapest belvárosába.
A közelből induló járatok sűrű menetrenddel közlekednek, így akár autó nélkül is tökéletesen élhető a mindennapok ritmusa – ami ritkaság az ilyen panorámás budai övezetekben!
Oktatási intézmények
A környék kiváló infrastruktúrája az oktatási lehetőségekre is kiterjed – legyen szó óvodáról, általános iskoláról vagy nemzetközi tanulmányokról.
Nemzetközi iskolák: A közelben több elismerésre méltó nemzetközi iskola is található, ahol magas színvonalú, többnyelvű képzés zajlik, a világra nyitott szemlélet jegyében.
Magánóvodák és bölcsődék: A környék családbarát, prémium intézményekkel büszkélkedhet – személyre szabott figyelem, kreatív fejlesztő programok várják a legkisebbeket is.
Sportolási lehetőségek
A környék a sportolni vágyók paradicsoma is.
Fitnesz központok: A közelben számos magas színvonalú fitneszterem működik, modern felszereltséggel, személyi edzőkkel és széleskörű szolgáltatásokkal várják a vendégeket.
Tenisz klubok: Több tenisz- és squash klub működik, amelyek kiváló lehetőséget biztosítanak a sport szerelmeseinek. Ezek a létesítmények gyakran szerveznek versenyeket és társasági eseményeket is, elősegítve ezzel a közösségi kapcsolatok építését.
Természetközeli sportolás: A környék zöldövezeti jellegéből adódóan kiválóan alkalmas futásra, kerékpározásra és túrázásra. A lenyűgöző természeti környezete ideális helyszínt biztosít a szabadtéri sportok kedvelőinek.
A kertben a kivitelező elvégzi a durva tereprendezést, az ár pedig már a kulcsrakész állapotra vonatkozik.
Ha az ingatlan felkeltette érdeklődését, további kérdése van vagy szeretné megtekinteni, forduljon hozzám bizalommal, készséggel állok rendelkezésre.
DR. LÁSZLÓ TÍMEA
INGATLANFORGALMI SZAKJOGÁSZ - INGATLANSZAKÉRTŐ
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Ikerház, Mogyoród, 133 m2, 5 Szoba
125 millió Ft
Tóra néző teraszos ikerházfél a LUXUS minőségű mogyoródi Sissy Villaparkban eladó!
Eladó ikerházfél TÓRA NÉZŐ terasszal a LUXUS minőségű mogyoródi Sissy Villaparkban!
A Sissy Villapark Budapesttől csupán 15 percre, az M3 autópálya második lehajtójánál, Szada mellett fekszik egy természetes tó köré épülve. Viakoloros utcákkal rendelkező zárt LUXUS lakópark egységes környezetet biztosít, magas nívójú minimál házakkal, amelyek közül ez az egyik legjobb fekvésű ingatlan.
Ennek az újépítésű ikerháznak a teraszáról egyenesen a buja, természetes tóra látni, két szinten összesen nappali + 4 hálószobája van, 2 fürdőszobája, 3 terasza és 350 nm telken foglal helyet, saját beállóval.
Az ingatlan a következő helyiségekből áll:
FÖLDSZINT
Előtér: 10,8 nm
Konyha / étkező: 10,38 nm
Nappali: 26,78 nm
Szoba: 12.76 nm
Fürdő: 2.85 nm
Wc: 1.35 nm
Kamra: 2,28 nm
Terasz: 14,69 nm
EMELET
Közlekedő: 7.6 nm
Szoba: 8.1 nm
Szoba: 13,44 nm
Szoba: 12,9 nm
Terasz:13,28 nm
Terasz: 5,7 nm
Fürdő: 6,9 nm
ÖSSZESEN
Hálószoba: 4 db
Fürdőszoba: 2 db
Telekrész: 350 nm
Lakás nettó: 116.14 nm
Teraszok: 33,67 nm
Lakás + terasz (1/2): 132,9 nm
Az újépítésű, energiatakarékos megoldásokkal felszerelt ingatlan fenntartása költséghatékony: 15 cm Dryvit hőszigetelés, hőszivattyús hűtés-fűtés, a szobákban és a közösségi terekben padlófűtés, a fürdőszobákban kiegészítésként fehér színben törülközőszárítós radiátor. 7 légkamrás műanyag nyílászárók szürke színben, beépített tokos redőnnyel.
Burkolatai és a szaniterek még választhatóak, a légcserélő rendszer előkészítése megtörtént.
A konyhabútort az ár nem tartalmazza.
A ház hatalmas üvegfelületekkel rendelkezik, a kilátás gyönyörű, a játszótér az utca végén található. A gyerekeket kiengedhetik az utcára játszani, a tó körül egy sétány került kialakításra, a parkot körbe ölelő erdőkben élmény kirándulni, kutyát sétáltatni,
Ez a prémium kategóriás Villapark minőségi életszínvonalat kínál a lakóinak hosszú távra.
A Sissy Villapark Mogyoródon, közvetlenül a Gödöllői dombság lábnál helyezkedik el, a Pusztaszentjakabi Tó körül, mely Erzsébet királyné egyik kedvenc helye volt Gödöllőn töltött hónapjai alatt. Amikor csak tehette kilátogatott a tó melletti vadászházba. Élvezte a tó szépségét, a tó körüli erdő hangját, illatát, nyugalmát.
Ezért is kapta a Sissy nevet a villapark.
Megközelíthetőség:
Autóval az M3-as autópályán: Mogyoród-Szadai kihajtó után pár perc
HÉV-vel: a Szentjakab-Tölgyes HÉV megállónál kell leszállni, innen rövid séta
Bevásárlási és szolgáltatási lehetőségek:
Dunakeszi, Szada, Mogyoród, Gödöllő közelsége miatt minden fontosabb létesítmény (óvoda, iskola, egészségügyi intézmény, üzletek) könnyen elérhető.
Részletes műszaki tartalommal, egyéb információkkal kapcsolatban készséggel állok rendelkezésre, minden környékbeli lakóparkot nagy alapossággal ismerek, ingatlanforgalmi szakjogászként jogi hátterükkel kapcsolatban is széleskörű ismeretekkel rendelkezem. Tíz évig én is ezek egyikében éltem, így személyes kapcsolatokkal rendelkezem a területen.
Ha szeretne első kézből tájékozódni a Sissy Villapark, Szentjakab Parkfalu, Szentjakab Lakópark, Lake Forest Villapark ingatlanaival és a környék más házaival és birtokaival kapcsolatban, forduljon hozzám bizalommal!
DR. LÁSZLÓ TÍMEA
INGATLANFORGALMI SZAKJOGÁSZ - INGATLANSZAKÉRTŐ
+36 30 815 2504
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Ikerház, Balatonföldvár, 184 m2, 2 + 2 Szoba
223 millió Ft
BALATONFÖLDVÁR KÖZPONTJÁBAN ÚJ ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
BALATONFÖLDVÁR KÖZPONTJÁBAN ÚJ ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Balatonföldvár központjában eladásra kínáljuk ezt a 184 nm-es, új építésű, kétgenerációs, de akár egybe is nyitható prémium családi házat.
A ház 2021-ben épült, 2 lakásból áll, melyekhez egyenként 2 hálószoba, fürdőszoba, amerikai konyhás nappali és terasz tartozik. A ház energiagazdaságosságáról a beépített napelem gondoskodik.
A jelenlegi tulajdonosok gyönyörű parkosított kertet alakítottak ki, mindkét lakáshoz egyenként 19 négyzetméteres terasz tartozik.
A kert napos, a szomszédokhoz való átláthatást a növényzet akadályozza, a fűthető jacuzzi az őszi napok fénypontja, nyáron pedig kellemes hűsítési lehetőséget biztosít.
A ház kétgenerációs, de akár egybe is nyitható.
Ideális nyaralónak, családi háznak nagycsaládosoknak, vagy azoknak akik közel szeretnék tudni szüleiket.
Elhelyezkedését tekintve a városközpont, a Balatonföldvári strand 5 perces séta távolságra található.
Irányára: 223.000.000 HUF
Ha felkeltette érdeklődését ez a kíváló balatoni ingatlan, kérem keressen az alábbi elérhetőségeken és nézzük meg együtt.
ÜDVÖZLETTEL:
REGŐS VERONIKA
LUXURY SPECIALIST
+3630-815-2528
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Családi ház, Budapest, III. kerület, 335 m2, 6 Szoba
598 millió Ft
Exkluzív Luxusotthon Varázslatos Kerttel!
CITYCARTEL
bemutatja:
Eladásra kínálunk Testvérhegyen, egy lenyűgöző, örök panorámás hegyoldalon fekvő, 1918 m²-es, gyönyörűen parkosított telken elhelyezkedő exkluzív luxusotthont. Az ingatlan minden igényt kielégít: tágas nappali, konyha-étkező, 4 hálószoba, dolgozószoba, gardrób, 3 fürdőszoba, 1 külön mosdó és dupla garázs.
Az otthon csúcstechnológiás megoldásai jelentősen csökkentik az üzemeltetési költségeket: hőszivattyú, napelem rendszer, hővisszanyerős szellőztető rendszer, csapadékvíz-gyűjtő tartály, a legkorszerűbb nyílászárók és a legjobb hőszigetelő anyagok a homlokzati falakon, födémeken és a felszín alatti részeken. Az ingatlan energetikai besorolása AA++ (minimális energiaigényű), a legjobb a 'közel nulla energiaigényű' kategórián belül.
Felszereltség és Extrák:
- Internorm alu-műanyag nyílászárók beépített nyitásérzékelőkkel és Internorm alumínium bejárati ajtó oldalbevilágító ablakkal, 4 rétegű üvegezéssel.
- Rámpafűtés a garázsajtó előtti részen és a nyélen a kerék nyomvonalakon automata vezérléssel és fagyérzékelővel (igény esetén az egész rendszer lekapcsolható).
- Padló- és mennyezet hűtés/fűtés (a garázsban is egyedileg szabályozható hőmérséklet).
- Automata kerti öntözőrendszer és csepegtető.
- Nappaliba és konyha-étkezőbe vezetékezett/beépített hangrendszer.
- Paradox biztonsági rendszer minden helyiségben mozgásérzékelővel, fali LCD kezelőpanellel minden szinten, és külön a garázsban is + nyílászárókba épített nyitásérzékelők.
- Hikvision videós kaputelefon és biztonsági kamerarendszer (épület falazatán 9 kamera, kertben 8 kamera, melyekből kettő zoom-os, mozgatható és programozható; fali LCD kezelőpanel minden szinten).
Az ingatlan szintenként:
Első szint:
- Garázs: 41.14 m²
- Gépészet: 6.58 m²
- Előtér: 26.71 m²
- Fürdő: 4.96 m²
- Összesen: 79.39 m²
Második szint:
- Nappali: 55.99 m²
- Konyha-Étkező: 25 m²
- Dolgozó: 15.23 m²
- Wc: 1.75 m²
- Terasz: 78.06 m²
- Összesen: nettó 97.97 m², terasszal: 176.03 m²
Harmadik szint:
- Szülői háló: 17.78 m²
- Szülői fürdő: 10.86 m²
- Gyerekszoba: 14.7 m²
- Gyerekszoba: 14.7 m²
- Gyerek gardrób: 6.72 m²
- Gyerek fürdő: 4.47 m²
- Vendégszoba: 14.43 m²
- Közlekedő: 10.72 m²
- Lépcsőtér: 8.16 m²
- Erkélyek: 32.98 m²
- Összesen: nettó 102.54 m², erkélyekkel 135.52 m²
A telken végig térkövezett nyél, 1 gépkocsi beállási lehetőséggel, valamint a ház előtti hatalmas, szintén térkövezett tér további akár 6-7 autó parkolására alkalmas.
Az ingatlan nettó hasznos alapterülete:** 279.9 m², a teraszok és erkélyek felével számolva nettó 335 nm.
Ára: 598.000.000 Ft
Kapcsolat:
DR. BOZÓ JÁZON
Értékesítési munkatárs
LUXURY SPECIALIST
+36 30 815 2517
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Villa, kastély, kúria, Monoszló, 1 615 m2, 9 Szoba
4.9 millió €
Balatoni Luxus Birtok eladó!
FESTŐI környezetben, a Balatonhoz közel kínálok eladásra egy francia Chateaux stílusban megépített, eklektikus, CSODÁLATOS panorámás, 1615 nm alapterületű, FELÚJÍTOTT, 3 szintes, 9 szobás BORBIRTOKOT a hozzá tartozó 10 hektárnyi szőlőtermő területtel!
A "Magyarország legszebb szőlőbirtoka" címet elnyert birtok pincéje kb. 300 éves, 2012-ben épült újjá.
A magyar Toscana területén a 2000-es évek legelején vásárolt 10 ha szőlőültetvényt újra telepítették, amely az első szőlőtermést 2004-ben adta és a tulajdonos azóta is kiváló minőségű, világhírű, díjnyertes vörösborokat állít elő.
A főépület lakóterülete 1615 nm, melyben 9 egyedien, különlegesen berendezett, a Káli-medencére és a teljes birtokra panorámás EXKLUZÍV szoba és 12 fürdőszoba található. A szobákhoz „KONE” típusú lifttel is el lehet jutni.
A középső szinten egy elegáns, kulináris élményeket nyújtó nagy teraszos étterem és konyha, valamint tágas, otthonos fogadótér található hatalmas kandallóval. Innen a panorámás teraszra léphetünk ki. Ezen a szinten helyezkedik el egy iroda, 25 fő befogadására alkalmas tárgyalóterem, egy Delux szoba és egy lakosztály.
Az emeleten 1 lakosztály és 7 Delux szoba található.
A legalsó szinten Wellness részleget alakítottak ki: a hangulatos belső medence és a hozzá tartozó 15 nm-es szauna a 3 nm-es hideg merülő medencével kellemes kikapcsolódást nyújt.
Ezen a szinten található külön a borászat és a borpince (a leszüretelt szőlő szinte 200 m-en belül bekerül a pincébe).
Az ingatlan különlegessége a hozzá tartozó közel 300 éves, teljesen restaurált borospince, melynek nevéhez több nívós díj tapad. Világhírű borai arany, ezüst, bronz éremmel rendelkeznek. Jegyzetten az ország legértékesebb szőlődűlője (2017.).
A kültéri medencéből (6,5 m x 17,5 m) is gyönyörű kilátás nyílik a birtokra.
Az épületet több mint 17 távvezérlésű kamera felügyeli. Szélessávú internet rendelkezésre áll a közösségi térben.
Fűtése: faelgázosítós, számítógép által vezérelt pellet kazán + napkollektor.
Az épület magas színvonalon kivitelezett, több funkció ellátására alkalmas, további emeletekkel és tagépületekkel bővíthető.
Az ár magában foglalja a teljes berendezést és bútorzatot, a birtok karbantartásához szükséges eszközöket és gépeket, valamint a márkanév használatának jogát, illetve a készleten lévő borokat is.
A birtok körül nagy vadászterület van.
Kifejezetten alkalmas turisztikai célokra, de akár modern családi birtoknak is ideális!
Megközelítése lehetséges gépkocsival, de saját helikopterleszállóval is rendelkezik.
A közkedvelt, exkluzív szálláslehetőséget biztosító ingatlan bor és kulináris élvezeteket nyújtó családi, baráti, céges rendezvényeknek, bortúráknak, borkostolóknak, esküvőknek a helyszíne.
Ára: 4 900 000 EUR
Tervek: 5 csillagos S Gourmet Hotel kialakítására, melynek fejlesztési költsége: Kb. 18,5 M EURO. Befektetési megtérülés kb. 13-15 év ( 20 éves futamidejű hitelfelvétel és pályázati lehetőségek vannak).
A bővítés során figyelembe vehető teleknagyság 6500 nm (a bővítésre teljes tervdokumentáció áll rendelkezésre). A jelenlegi tulajdonos akár levezetné a fejlesztést.
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, hívását szeretettel várom!
Dr. Vincellér Zsuzsa
+36 30 815 2510
[email protected]

Eladó Téglalakás, Budapest, XII. kerület, 146 m2, 4 Szoba
598 millió Ft
C I T Y C Λ R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
ÚJ ÉPÍTÉSŰ PENTHOUSE LAKÁS LÉLEGZETELÁLLÍTÓ PANORÁMÁVAL
XII. kerületben, Kútvölgyben, a legfrissebb éptészeti trendek alapján épülő, 4 lakásos társasházban, legfelső emeleti, 146 nm-es, nappali + 3 hálószobás, gardrobos, kétszintes, panorámás PENTHOUSE lakás eladó.
Budapest, XII. kerületének klasszikus városrésze Kútvölgy, ami kiváló infrastruktúrával és tömegközlekedéssel
rendelkezik, ugyanakkor hegyvidéki zöldövezetekre jellemző hangulatot és nyugalmat áraszt. A mindennapok kényelmét és a praktikus teendők gondtalanságát kiváló oktatási intézmények, valamint a környéken és a közeli bevásárlóközpontokban megtalálható üzletek, bankok és színvonalas szolgáltatások biztosítják.
Az exkluzív épület modern dizájnjával, egyéni igényekre szabható lakás-enteriőrjével és praktikus, ám stílusos élettereivel ideális választás a budai belső kerületekben lakást kereső vásárlóknak.
A lakás magas minőségű anyagokkal épül. Az épületben a kényelmes közlekedést privát lift segíti, a hőellátást környezetbarát levegő-víz hőszivattyú biztosítja, a lakásban felület hűtés-fűtés készül, a nappaliban fan-coil kiegészítéssel.
A lakáshoz 2 nagyméretű garázsbeálló, valamint egy tárolóhelyiség is tartozik.
Ugyanitt kialakításra kerül 1 db elektromos gépjármű töltőállomás is.
A nappali és a hálószobák déli tájolásúak, csakúgy, mint a közös használatú kertrész is.
A falfelületeknél nemes vakolat, illetve ragasztott mészkőburkolat kerül felhasználásra, a nyílászárókat pedig antracit színben porszórt alumínium tokok keretezik. A délre, keletre és nyugatra néző nyílászárók külső árnyékolásként az ablakkeretekkel színazonos zsaluziát kapnak.
A lakás „Okosotthon” vezérléssel lesz ellátva, amely alkalmas lesz a hűtés, fűtés, árnyékolás és a biztonságtechnikai rendszerek vezérlésére és távelérésére.
Egyszerre élvezhető a városközeli hegyvidék nyugalma és a felsőkategóriás életstílus. Ez a minden igényt kielégítő lakás kényelmet, nyugalmat és biztonságot kínál, ne maradjon le róla!
ÜDVÖZLETTEL:

Eladó Családi ház, Törökbálint, 300 m2, 5 + 1 Szoba
350 millió Ft
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Törökbálinton, Tükörhegyen, 850 nm-es telken, 2021-ben minőségi alapanyagokból épült, korszerű, 3 szintes, 5+1 szobás eladó luxus családi ház eladó.
A ház alapterülete 200 nm, a garázs és tároló rész 100 nm, 50 nm-es terasz, gyönyörű panorámával.
A kert parkosított, medence és gyerekjátszótér került kialakításra.
Fűtése mennyezeti és padlófűtés, valamint kandalló.
Extrák: automata kapu, garázsajtó, külső, belső kamera, video kaputelefon, biztonsági ajtó, elektromos redőny, légkondi, külső medence, vízlágyító rendszer.
ÜDVÖZLETTEL:
DR VINCELLÉR ZSUZSA
ÜGYVEZETŐ, CEO, LUXURY SPECIALIST
+3630-815-2510
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Családi ház, Budapest, XVII. kerület, 257 m2, 5 Szoba
293 millió Ft
Luxus családi ház a XVII. kerület csendes részén
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Luxus családi ház a XVII. kerület csendes részén!
Ha egy tágas, modern és szinte rezsimentes luxus otthont keres, amely minden igényt kielégít, akkor ne keressen tovább! Ez a 217 nm-es családi ház 29 nm-es terasszal és kiváló elrendezéssel várja új tulajdonosát. Az ingatlan 90%-ban kész, így még van lehetőség az utolsó simítások személyre szabására!
Prémium elosztás és tágas terek
- 66 nm-es nappali-étkező-konyha, ahol a családi és baráti összejövetelek garantáltan különleges hangulatban telnek.
- Hálószoba lakosztály: egy tágas hálószoba, saját gardróbszoba és egy nagyméretű fürdőszoba.
- Három további szoba, mindegyik saját zuhanyzós fürdőszobával, melyek könnyedén átalakíthatók wellness részleggé, vendégszobává vagy akár tárgyalóvá.
- Praktikus helyiségek: mosókonyha, kazánház, tároló, kamra és közlekedő.
- Dupla garázs + térkövezett kocsibeálló további három autó számára.
Korszerű technológia és extrák
- AA++ energetikai besorolás, napelemek, 3 fázisú H tarifa.
- Panasonic hőszivattyú, energiavisszanyerős szellőztető rendszer, padlófűtés és mennyezethűtés – a maximális kényelemért.
- Okosotthon rendszer és riasztó a biztonság és kényelem érdekében.
- Motoros kapuk és redőnyök a modern életvitelhez igazítva.
- A telek rendezett, körbekerített és parkosításra előkészített.
Ajándék konyhabútor a látványterv alapján!
Ez az ingatlan egyedi lehetőséget kínál azok számára, akik a minőséget, a kényelmet és a privát életteret keresik. A befejezés még Önre vár – formálja álmai otthonává!
Ára: 293.000.000 Ft.
Keressen bizalommal, és nézze meg ezt a különleges ingatlant személyesen!
Ha az ingatlan felkeltette érdeklődését, szeretettel várom megkeresését.
DR. BOZÓ JÁZON
Értékesítési munkatárs
Luxury Agent
+36 30 815 2517
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Kiadó Téglalakás, Budapest, V. kerület, 217 m2, 4 Szoba
4 ezer €
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
BELGRÁD RAKPARTON PANORÁMÁS ÁLOMLAKÁS KIADÓ
V. kerületben, a Belgrád rakpart egyik leghíresebb és leggyönyörűbb házában,
217 nm-es, Dunára és Citadellára panorámás, nappali + 3 hálószobás, luxus lakás kiadó.
A lakást 2018-ban teljeskörűen felújították, azóta alig volt használva, ezért a bérlő
az újszerű állapotot fogja élvezni. Kiváló minőségű nyílászárók, klimatizált szobák.
A polgári lakás hatalmas, tágas terekben gazdag, 4 méteres belmagassággal rendelkezik.
Három lakás összeépítéséből alkották meg a jelenlegi elrendezést, ami egészen egyedi
életérzést kölcsönöz a benne lakóknak.
Elrendezése:
-hatalmas, Dunára, Gellért hegyre, Budai Várra néző nappali és étkező
-3 lakosztály: 3 hálószoba 3 fürdőszobával, mindegyikben TV, beépített szekrények
-felszerelt, gépesített konyha
-háztartási helyiség mosógéppel és szárítóval
-infraszauna
Minden a képen és a videón látható berendezés a bérleti szerződés tárgyát képezi.
Az ingatlan 1 havi bérleti díj és 2 havi kaució megfizetésével azonnal bérbe vehető legalább 1 évre.
Az ingatlant azoknak ajánlom, akik imádnak Budapest lenyűgöző panorámájára ébredni és exkluzív körülmények között élni!
Hívjon bizalommal és egyeztessünk egy időpontot megtekintésre!
Garantáltan beleszeretős, egyedi lakás!
--------------------------------------- ENGLISH ---------------------------------------------
BELGRADE RAKPART PANORAMIC DREAM APARTMENT FOR RENT
Luxury apartment for rent in the V. district, in one of the most famous and most beautiful houses on the Belgrade rakpart. It is a 217 sqm, with panoramic view to the Danube and the Citadel, living room + 3 bedrooms.
The apartment was completely renovated in 2018, since then it hasn’t been used much, so the tenant will enjoy the new condition. There are high-quality doors and windows, and air-conditioned rooms.
The apartment is rich in spacious rooms and has a ceiling height of 4 meters.
The current layout was created by building three separate apartments together, which gives a unique sense of life to its inhabitants.
Layout:
- huge living room and dining room with a view of the Danube, Gellért Hill, and Buda Castle
-3 suites: 3 bedrooms with 3 bathrooms, each with TV, built-in wardrobes
-equipped, mechanized kitchen
-household room with washing machine and dryer
-infrared sauna
All the equipment shown in the photos and the video is the subject of the rental agreement.
The property can be rented immediately for at least 1 year by paying 1 month rent and 2 months deposit.
I recommend the property to those who love waking up to the stunning panorama of Budapest and living in exclusive conditions!
Feel free to call me and let's make an appointment for a viewing!
Unique apartment guaranteed to make you fall in love!
ÜDVÖZLETTEL:
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Családi ház, Budapest, III. kerület, 361 m2, 7 Szoba
1.8 millió €
Szerelem első látásra!
Panorámás, medencés minimál ház eladó Aranyhegyen!
Fedezze fel a modern minimalizmus csúcsát Budapest III. kerületében, Aranyhegyen!
Nem álom többé, hogy minden reggel és este a saját teraszáról csodálja a mesés napfelkeltéket és naplementéket. A ház nettó 351 négyzetméteres, hozzá tartozik 150 négyzetméter kültéri burkolt felület és egy 1558 négyzetméteres gondozott kert. Az épület 2017-ben épült, déli tájolású, 7 szobás, 4 fürdőszobás.
Saját edzőterem a földszinten.
Az egyedi tervezésű ingatlan kiváló elhelyezkedéssel rendelkezik, zöldövezeti környezetben található, ugyanakkor könnyen megközelíthető a belváros is.
Lenyűgöző jellemzők:
- Nappali + 6 szoba - 4 a földszinten, 3 az emeleten, tágas és fényárban úszó terek.
- 4 fürdőszoba - 2 a földszinten, 2 az emeleten, minden luxus kényelmet biztosítva.
- Okos otthon rendszer- Világítás, fűtés, hűtés és kamera riasztórendszer távoli vezérlése.
- Geotermikus hűtés-fűtés - Hőszivattyú, mennyezeti hűtés-fűtés + padlófűtés
-20 cm szigetelés - alacsony rezsi
- 20 nm-es medence - Sós vizes fertőtlenítő rendszerrel a tökéletes kikapcsolódásért.
- 2 állásos garázs (4 db autó be tud állni a belső udvarra is) - Kényelmes és biztonságos parkolási lehetőség.
Exkluzív jellemzők:
- Magyarország legnevesebb építészei és belsőépítészei által tervezett épület - Óriási ablakfelületek, amelyek a természetes fényt biztosítják, Josko ablakok a kiváló hőszigetelésért és biztonságért.
- Luxus minőségű alapanyagok és burkolatok - Minden részlet egyedi tervezésű, a legmagasabb minőségű anyagok felhasználásával.
- Nagy medence és nyári konyha- Kényelmes pihenés és szórakozás a földszinti és emeleti teraszokon, 2 személyes jacuzzi az emeleten.
- Hajó parketta és luxus minőségű kerámialapok- Elegáns és tartós burkolatok, amelyek kiemelik az otthon egyedi stílusát.
Méretek:
Garázs, tároló: 51,3 m2
Földszint: 197,77 m2
Emelet: 94,38 m2
Teraszok: 21,8m2 (emelet) + 15,43m2 (földszint)
Kiváló elhelyezkedés és közlekedés:
- Panorámás kilátás - Mesés napfelkelték és naplementék minden nap.
- Zöldövezeti környezet - Nyugalom és természetközelség.
- Könnyű megközelíthetőség - A belváros gyorsan elérhető, buszmegálló mindössze 1 percre.
Kiváló infrastruktúra:
- Iskolák, óvodák, bevásárlási lehetőségek, éttermek - Minden, amire szüksége lehet, karnyújtásnyira.
- Játszótér és strand - Szórakozási és kikapcsolódási lehetőségek a közelben.
Az ingatlan tehermentes és azonnal költözhető.
Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget, és élvezze az életet a természet ölén, de mégis Budapest második legnagyobb kerületében!
Hívjon, foglaljon időpontot a megtekintésre, hogy le ne maradjon erről a fantasztikus ajánlatról!
Ára: 1.800.000 EUR
Lépjen kapcsolatba velünk és élvezze a luxus életérzést ebben a csodálatos, panorámás, egyedi designnal rendelkező otthonban!
Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget!
Vegye fel velünk a kapcsolatot még ma, hogy felfedezze Magyarország egyik legjobb ingatlanát!
Üdvözlettel:
DR. VINCELLÉR VALÉRIA
7-szeres „Év Értékesítője” díjas ingatlanszakértő.
CEO, Luxury Specialist, Ingatlanforgalmi szakjogász
+3630-815-1999
[email protected]
CITYCARTEL
International Luxury Real Estate Agency
1118 Budapest, Hegyalja út 54.
H-P: 09.00 - 17.00 | Tel.: +361-365-1450
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT, 1026 Budapest, Szilágyi Erzsébet fasor 121.
H-P: 10.00 - 19.00, SZ: 10.00 - 15.00 | Tel.: +361-200-5990
További elérhetőségek:
+3630-815-2500
+3630-815-2525
[email protected]
Tekintse meg exkluzív ingatlan kínálatunkat:
www.citycartel.hu
Nézze meg a gyönyörű ingatlan videóinkat:
www.youtube.com/@citycartel-realty-specialist
Kövessen minket:
www.facebook.com/citycartel
www.instagram.com/citycartelhungary
CITYCARTEL - International Luxury Real Estate Agency
Az elmúlt 25 év során a CITYCARTEL Magyarország legnagyobb luxus ingatlaniroda-hálózatává vált, professzionális ingatlanszakértőink és irodáink kemény munkájának köszönhetően, belföldön és külföldön egyaránt.
Exkluzív portfóliónk a magyar és a nemzetközi ingatlanpiac legjobb ingatlanjait mutatja be.
A nemzetközi szinten is egyedülálló, professzionális szolgáltatás csomagunkat úgy fejlesztettük ki, hogy az maximalizálja mind az eladók, mind a vevők érdekeit, garantálva ezzel mindkét fél elégedettségét.
Szolgáltatásaink közé tartozik például az ingatlanforgalmi szakjogászaink által nyújtott jogi segítség, a Magyarországon elsőként általunk bevezetett értékesítés-orientált home staging, a professzionális tartalomgyártás és marketing stratégia belföldön és külföldön (több, mint 120 országban, kiemelve), mely több milliós nézettséget generál az általunk kezelt ingatlanoknak, valamint a „pitbull” tárgyalástechnikánk stb.
Velünk garantáltan a legjobb kezekben van!
Az ingatlanvásárlás és értékesítés komoly lépés, ezért elengedhetetlen, hogy egy képzett és gyakorlott ingatlanszakértő álljon Ön mellett, aki a lehető legjobb eredményeket éri el az Ön számára.
Bízza profi ingatlanközvetítőinkre az érdekeinek a védelmét (és a nehéz feladatokat), hogy végül garantáltan a lehető legjobban járjon.
Így Ön zökkenőmentesen élvezheti az ingatlanvásárlás és értékesítés teljes folyamatát.