Kiemelt ajánlatok
Legfrissebbek

Eladó Téglalakás, Budapest, II. kerület, 202 m2, 4 Szoba
673.5 millió Ft
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
------------------------------------------------------------------------------
A II. Kerület Legújabb Ékköve
Álmodozott már valaha arról, hogy egy olyan helyen éljen, ahol a természet szépsége és a modern világ kényelme tökéletes harmóniában van? Most pontosan egy ilyen ritka gyöngyszemet kínálunk eladásra!
Engedje meg, hogy bemutassam Önnek Budapest II. kerületének legújabb büszkeségét, a festői Apáthy-szikla lábánál, Rubik Ernő legendás Villájának a szomszédságában, egy lélegzetelállító természetvédelmi terület mellett, 4.500 nm-es ősfás parkban, egy újépítésű, 7 lakásos, 2 liftes társasház 1. emeletén, egy 202 nm-es, nappali + 3 hálószobás, 3 fürdőszobás lakás, 45 nm-es terasszal eladó.
Élvezze a déli tájolást, a János-hegyi kilátóra néző panorámát, és a zöldövezeti nyugalmat.
Egyedülálló koncepciója és kivitelezési minősége révén ez a projekt a város legkívánatosabb lakóhelyévé válik, ahol a modern építészet, a kifinomult stílus és a természet harmonikus összhangja példátlan életminőséget kínál.
Prémium Minőség és Exkluzív Építészeti Megoldások
Ez a Luxus Társasház az I. osztályú anyaghasználat és a legmagasabb színvonalú kivitelezési és műszaki tartalom révén garantálja a prémium minőséget, ennek köszönhetően az Ön otthona nem csak esztétikailag lesz lenyűgöző, hanem tartós és hosszú távon is értékálló marad.
A lakás közel 3 méteres belmagassága rendkívüli eleganciát és térérzetet kölcsönöz az ingatlannak. A közel 100 négyzetméteres amerikai konyhás nappali mellett 3 hálószoba, 3 fürdőszoba, valamint egy vendég toalett gondoskodik a kényelemről. Mindegyik szoba közvetlen teraszkapcsolattal rendelkezik, így a természetes fény és a friss levegő zavartalanul árad be otthonába, miközben a lenyűgöző kilátás minden nap újra és újra elkápráztatja Önt.
Zöld Oázis a Város Szívében
Minden lakás saját, kizárólagos használatú, déli tájolású terasszal vagy kerttel rendelkezik, kilátással a János-hegyre, gondosan megtervezett növényzettel és modern öntözőrendszerrel kerülnek átadásra. A kertekben és a teraszokon található vízvételi helyek, valamint az öntözőrendszer gondoskodik növényei egészségéről és szépségéről.
Okosotthon
A lakások a legfejlettebb KNX alapú okosotthon rendszerrel vannak felszerelve, amely lehetővé teszi a fűtés, világítás, árnyékolás, biztonsági rendszerek, bejárati kapuk, video kapucsengő stb. távoli vezérlését egyszerűen, akár egy érintéssel a világ bármely pontjáról, így az élete még kényelmesebbé és energiatakarékosabbá válik. A fenntartható életvitel érdekében minden technológiai megoldás a legújabb trendeknek megfelelően került kiválasztásra.
A Legmodernebb Technológiai Megoldások
A kiemelkedően gazdaságos levegő-víz hőszivattyús rendszer biztosítja otthona fűtését és hűtését, míg a hővisszanyerős szellőztetőrendszer friss és tiszta levegőt garantál. A szaniterek a legmagasabb minőségi követelményeknek megfelelően kerültek kiválasztásra, biztosítva ezzel az otthoni wellness élményt minden nap. A 2 db 8 személyes liftnek köszönhetően a lakás megközelítése akadálymentes a garázsból.
Parkolás és Tárolás
A lakáshoz 1, 2 vagy 3 parkolóhely (összesen 16 db áll rendelkezésre) vásárolható a teremgarázsban, elektromos autó töltési lehetőséggel, így a környezettudatos életmód egyszerűen megvalósítható. Lakásonként 1 tároló helyiség is vásárolható, amelyben elektromos áram is kialakításra kerül. A legmodernebb technológiákkal felszerelt társasház - okostelefonról vezérelhető kapuk, videókaputelefon és 24 órás biztonsági rendszer - gondoskodik a lakók nyugalmáról és privát szférájáról.
Merüljön el a Prémium Életérzésben
Ne hagyja ki azt a ritka lehetőséget, hogy részese legyen egy olyan elit közösségnek, akik értékelik a legfejlettebb technológiai megoldásokat, a természet szépségét, valamint a modern világ stílusát és kényelmét. A déli tájolás, a János-hegyi panoráma és a zöldövezeti nyugalom mind hozzájárulnak ahhoz, hogy új otthona valóban a pihenés és a feltöltődés helyszíne legyen, amelyről mindig is álmodott.
Az Új Otthona Már Várja
Élje át azt az életérzést, amelyet csak a legmagasabb színvonalú otthonok nyújtanak! Lépjen be egy olyan világba, ahol minden nap inspirációt és nyugalmat talál és kezdjen el egy új és kényelmesebb életet.
Ára: 673.500.000 Ft
Ezen felül garázs vásárolható 12 millió Ft/db áron, valamint lehetőség van külön tároló megvásárlására is.
Üdvözlettel:
DR VINCELLÉR VALÉRIA
ÜGYVEZETŐ, CEO, LUXURY SPECIALIST
+3630-815-1999
[email protected]
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT
CITYCARTEL - International Luxury Real Estate Agency
A CITYCARTEL Magyarország legnagyobb luxus ingatlaniroda hálózata, több mint 23 éve foglalkozik professzionális ingatlanközvetítéssel belföldön és külföldön. A több ezres exkluzív portfólióban a belföldi és külföldi ingatlanpiac legjobb ingatlanjai találhatóak.
A CITYCARTEL ingatlanirodák szeretettel várják Önt is országszerte.

Kiadó Téglalakás, Budapest, V. kerület, 105 m2, 2 Szoba
3.49 ezer €
5. kerületben KIADÓ Parlamentnél, frekventált helyen egy erkéllyel rendelkező, BERENDEZETT, 2 szobás DESIGNE lakás
105 nm-es ingatlan elosztása: előszoba, wc, konyha, étkező, nappali, háló, fürdő.
Klimatizált, designe bútorokkal berendezett, kandallós, okos rendszerrel felszerelt.
Az ingatlanhoz 20 nm-es saját terasz tartozik.
Bérleti díj: 3 490 eur+rezsi/ hó, kaució szükséges

Eladó Családi ház, Törökbálint, 2 000 m2, 15 Szoba
4.5 millió €
LUXUS VILLA Törökbálint Rózsadombján
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Csak a CITYCARTEL kínálatában
Törökbálint Rózsadombján 19.133 nm-es parkosított, intim telken, közel 2000 nm-es, PANORÁMÁS, átalakítás alatt álló, LUXUS VILLA keresi leendő tulajdonosát!
Az eredeti házat 2000-ben építették és impozáns privát rezidenciaként használták. A fő lakótér egy szinten helyezkedik el, a hatalmas, földig érő ablakok egyaránt lehetőséget adnak a napfény és a csodálatos kilátás mindenkor zavartalan élvezetének lehetőségére.
Jelenlegi tulajdonosa megkezdte az ingatlan teljes korszerűsítését: lecserélte a vezeték-hálózatot, korszerűsítette a fűtésrendszert (beszerelésre került 2 új, nagy teljesítményű gázkazán – a gáz jelenleg tartályos, de a vezetékes gáz a telek közelében megtalálható – emellett rendelkezik hőszivattyúval, pellet- és vegyes-tüzelésű kazánnal, valamint egy 52 kW-os napkollektor rendszerrel) funkcióját tekintve pedig egy luxus-magán-rendezvényközpontot álmodott meg, ahol ideálisan különül el a szálláshelynek kialakított intimszféra: ennek megfelelően az egyik szárnyban 11, saját fürdőszobával rendelkező hálószobát alakítottak ki, a másik szárnyat pedig az összenyitott hatalmas terek adottságainak kihasználásával társasági összejövetelek színhelyéül szánták.
A két szárny között ideális méretű fogadóterem kerül kialakításra.
A nagyméretű, rendezvények lebonyolítására is alkalmas teraszra számos helyiségből biztosított a kijárás, innen pedig könnyen megközelíthető a gyermekek számára kialakított játszótér, a teniszpálya (amely mellett praktikus öltözőrész lett kialakítva), de ha valaki csak a természet lágy ölén szeretné élvezni a kilátást, azt is megteheti.
Az alsó szinten wellness rész (6 m x 20 m-es medencével, terv szerinti gőzkabinnal), vizesblokkal, konyha (ahonnan étellift vezet fel), bár rész, kiszolgáló helyiségek, tárolók és a kb. 10 autó befogadására alkalmas teremgarázs kapott helyet. Ezen a szinten az egyes helyiségek igény szerinti funkciót kaphatnak: eredetileg biliárdszoba, konditerem és további játékszobák voltak megtalálhatóak.
A medencetérből hangulatos üvegajtón keresztül kiléphetünk a hatalmas, intim oldal teraszra, ahol kinti bár, infra- és finn szauna kapott helyet.
Kialakításra került továbbá egy kb. 70 fő befogadására alkalmas, két oldalról megközelíthető boros pince, valamint egy külön bejáratú lakrész (amely önálló lakhatást biztosíthat a házvezetőnek).
A gondozott kert betonkerítéssel, mellette vas kerítéssel van bekerítve, telken belül 40, telken kívül további 40 autó parkolása biztosított, valamint 3 db elektromos töltő oszlopot helyeztek el.
Az ingatlan rengeteg lehetőséget rejt magában, akár privát, akár üzleti cél vezérli a leendő tulajdonost, a kialakításnak csak a képzelet szab határt - a megvalósításban pedig akár a jelenlegi tulajdonosa is szívesen segít. Rendezvény- és cégközpontnak is ideális.
Amennyiben további információra lenne szüksége, esetleg megtekintené az ingatlant, keressen bizalommal - nézzük meg együtt, hogyan valósíthatja meg Ön is álmait ezen a különleges helyen!
ÜDVÖZLETTEL:
DR VINCELLÉR ZSUZSA
ÜGYVEZETŐ, CEO, LUXURY SPECIALIST
+3630-815-2510
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Családi ház, Balatonföldvár, 184 m2, 2 + 2 Szoba
223 millió Ft
BALATONFÖLDVÁR KÖZPONTJÁBAN ÚJ ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
BALATONFÖLDVÁR KÖZPONTJÁBAN ÚJ ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Balatonföldvár központjában eladásra kínáljuk ezt a 184 nm-es, új építésű, kétgenerációs, de akár egybe is nyitható prémium családi házat.
A ház 2021-ben épült, 2 lakásból áll, melyekhez egyenként 2 hálószoba, fürdőszoba, amerikai konyhás nappali és terasz tartozik. A ház energiagazdaságosságáról a napelem gondoskodik.
A jelenlegi tulajdonosok gyönyörű parkosított kertet alakítottak ki, mindkét lakáshoz egyenként 19 négyzetméteres terasz tartozik.
A kert napos, a szomszédokhoz való átláthatást a növényzet akadályozza, a fűthető jacuzzi az őszi napok fénypontja, nyáron pedig kellemes hűsítési lehetőséget biztosít.
A ház kétgenerációs, de akár egybe is nyitható.
Ideális nyaralónak, családi háznak nagycsaládosoknak, vagy azoknak akik közel szeretnék tudni szüleiket.
Elhelyezkedését tekintve a városközpont, a Balatonföldvári strand 5 perces séta távolságra található.
Irányára: 223.000.000 HUF
Ha felkeltette érdeklődését ez a kíváló balatoni ingatlan, kérem keressen az alábbi elérhetőségeken és nézzük meg együtt.
ÜDVÖZLETTEL:
REGŐS VERONIKA
LUXURY SPECIALIST
+3630-815-2528
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Családi ház, Balatonszárszó, 240 m2, 7 Szoba
0.01 ezer Ft
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Különleges lehetőség Balatonszárszón!
830 nm-es, sík, közvetlen VÍZPARTI, panorámás telken, 240 nm-es, kétszintes, 7 szobás nyaraló keresi leendő tulajdonosát saját, privát nádas-mentes partszakasszal.
Az 1996-ban téglából épült meghitt, otthonos családi villa földszintjén található a konyha, két hálószoba, zuhanyzós fürdőszoba és egy finn szauna, amely a hideg téli estéken igazi kikapcsolódást kínál. A nappali közvetlen terasz- és kertkapcsolatos,a működő fa kandalló pedig biztosítja a kellemes hangulatot.
Az emeleten egy panorámás erkélyes, fürdőszobás lakrész található, továbbá egy külön erkélyes hálószoba gardróbbal, külön fürdőszoba és további két hálószoba. Összesen három WC áll a rendelkezésére.
A fűtést villany cirkó és radiátorok biztosítják, a házban telefonvonal, klíma és riasztó is megtalálható.
A tulajdoni lap szerint hétvégi házként van nyilvántartva.
A garázs egy autónak biztosít helyet, de a telken belül további gépjárműveket is elhelyezhet.
Ez az ingatlan tökéletes választás családoknak és baráti összejövetelekhez, valamint mindazoknak, akik a vízparti életstílust szeretik és élvezik. Itt a lehetőség az életre szóló emlékek megteremtésére egy csodálatos környezetben. Egyedi lehetőséget keres? Megtalálta!
Ár: 535 millió Ft
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, további információra lenne szüksége, vagy szívesen megtekintené ezt a gyönyörű villát, keressen bizalommal.
Hívását szeretettel várom!
ÜDVÖZLETTEL:
DR VINCELLÉR ZSUZSA
ÜGYVEZETŐ, CEO, LUXURY SPECIALIST
+3630-815-2510
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Téglalakás, Budapest, XII. kerület, 269 m2, 5 Szoba
2.38 millió €
Fedezze fel a kifinomult elegancia és modern luxus tökéletes harmóniáját Budapest szívében, a 12. kerület presztízs értékű lokációjában!
Új építésű, exkluzív lakások várnak Önre egy privát megközelítéssel rendelkező, zárt lakóparkban.
A magánúttal rendelkező, zárt lakóparkban található épületben 4 lakást alakítottak ki 3 szinten, amelyek akár egyben, akár külön-külön megvásárolhatóak.
Jelen lakás az épület földszintjén helyezkedik el, egyedüli lakásként, bruttó 269,2 nm-es (225 nm nettó lakóterület, 88,3 nm terasz), kb. 245 nm saját kertrésszel rendelkezik.
A rendkívül világos lakás közel 80 nm-es nappalival, 4 szobával, 3 fürdőszobával, gardróbokkal és háztartási helyiséggel rendelkezik.
Az ár tartalmazza két autóbeállási lehetőséget is a teremgarázsban (2x14,58 nm), valamint egy 23 négyzetméteres tárolót.
Helyiséglista bővebben:
Nappali, Étkező, Konyha: 79,08 nm
Szülői háló: 18,97 nm
Szoba: 15,43 nm
Szoba: 15,20 nm
Vendégszoba: 13,27 nm
Fürdő: 14,87 nm
Fürdő: 9,39 nm
Fürdő: 5,82 nm
Gardrób: 6,34 nm
Gardrób: 5,71 nm
Gardrób: 3,82 nm
Gardrób: 3,23 nm
Közlekedő: 12,95 nm
Előtér: 11,11 nm
Háztartási helyiség: 7,46 nm
WC: 1,99 nm
Összesen: 224,64 nm
Minden lakás rendelkezik 2 parkolóhellyel a garázsban, amelyek közül az egyik elektromos autók gyors töltésére alkalmas töltővel van felszerelve, míg a további elektromos kapacitás bővítéséhez szükséges kiegészítő kábelezés előkészítésre kerül.
A magánúton, a gyalogos bejáratok mellett további 5 közös vendégparkoló hely kerül kialakításra.
A fűtés-hűtés rendszer alapja a Daikin víz-levegő hőszivattyús rendszere.
A lakások fűtése és hűtése távolról is irányítható. A redőnyök intelligensen, az időjárás-érzékelő állomás jelei alapján szabályozódnak.
A melegvíz-ellátás is része ennek a rendszernek, és környezettudatos módon, hőszivattyúval, megújuló energiák felhasználásával történik.
A lakásokban vízlágyító működik.
Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget, hogy megtekinthesse ezt a különleges és exkluzív ingatlant, ahol a luxus és a kényelem minden részletében megjelenik.
Vegye fel velünk a kapcsolatot még ma, tekintsük meg együtt!
dr. Vincellér Zsuzsa
+36 30 815 2510

Eladó Téglalakás, Budapest, XII. kerület, 216 m2, 4 Szoba
729.4 millió Ft
PANORÁMÁS LUXUS VILLALAKÁS a XII. KERÜLET legpatinásabb részén ELADÓ!
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Panorámás Mártonhegyi LUXUS VILLALAKÁS eladó exkluzív zöld környezetben!
XII. kerület legpatinásabb részén, pár percre a BAH csomóponttól, ezt az exkluzív, legmodernebb adottságokkal rendelkező, panorámás luxus villalakást kínálom eladásra. Az ingatlan egyike Hegyvidék utolsó erdőközeli, zsákutcás telkeinek. Észak-déli fekvése és örökpanorámája a Duna felé teszi igazán különlegessé.
A belső 2 szintes, 4 szobás lakás alapterülete 216 nm, melyhez 94 nm-es fűthető terasz, és 99 nm parkosított kert tartozik. Az ingatlan számos modern kényelmi és biztonsági funkcióval rendelkezik. Az elektromosan állítható zsalúziák és a mennyezet-hűtés, padló-fűtés gondoskodnak a kényelmes klímáról bármely időjárási körülmények között. A szellőztető rendszer friss levegőt biztosít, míg a fűthető nagyméretű faburkolatos teraszokon kellemes időtöltést nyújtanak akár a hűvösebb napokon is. A parkosított kert öntözőrendszerrel ellátva gondoskodik a zöld környezetről, melyet az épített tűzrakók egészítenek ki.
A fűtött mélygarázs és fűtött rámpa ideális megoldást jelentenek a járművek tárolására és könnyű hozzáférésére. Az e-autó töltés minden garázson belül biztosított, míg a videós kaputelefon és kamerarendszer, valamint a rendszámfelismerős kapunyitás maximális biztonságot nyújtanak az ingatlanban lakóknak.
Az otthon számos része hang- és okoseszközökről vezérelhető, így a hűtés-fűtés, árnyékolás, kert és garázskapu automatizálás könnyedén és rugalmasan állítható a lakók igényei szerint. Az ujjlenyomatolvasós és NFC alapú telefonnyitás lehetővé teszi a zárt környezet biztonságos használatát, míg a programozható, távvezérelhető világítás és okos konnektorok a komfortot és energiatakarékosságot szolgálják. A füst-, gáz-, CO-, vízfolyás-érzékelők és a riasztórendszerek pedig tovább növelik az otthon biztonságát és lakói nyugalmát.
Az ingatlan tervdokumentációval rendelkezik, és 10% előleggel már elérhető. Kriptovalutával való fizetés is lehetséges.
Ha a XII. kerület elegáns részén egy igazán exkluzív otthont keres, amely a luxus kényelmet és a legmodernebb technológiákat kínálja, ne habozzon! Vegye fel velem a kapcsolatot további információkért vagy megtekintésért!
Irányár: 729.400.000 Ft.
DR. BOZÓ JÁZON
Értékesítési munkatárs
LUXURY SPECIALIST
+36 30 815 2517
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Villa, kastély, kúria, Pomáz, 801 m2, 21 Szoba
1380 millió Ft
Lenyűgöző birtok a Pilis szívében
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Budapest határától mindössze 12 km-re, a Pilis és a Visegrádi-hegység festői ölelésében, Pomáz egyik legszebb részén, Nagykovácsipusztán található ez a páratlan lehetőséget kínáló, közel egyhektáros - 9412 nm-es birtok. A természetvédelmi területen fekvő ingatlan garantálja az örök nyugalmat, ugyanakkor kiválóan alkalmas luxusotthonnak, boutique hotelnek vagy exkluzív wellness központnak is.
Főépület:
2011-ben épült kúria stílusban, minőségi alapanyagokkal
801 nm nettó alapterület
5 különálló lakás, melyek mindegyike prémium kialakítású
A legnagyobb lakás 8 szobával és 7,5 fürdőszobával rendelkezik
Impozáns nappali 8 m-es belmagassággal
70 cm vastag falazat, szibériai vörösfenyő nyílászárók, tölgyfa parketta
Fal- és mennyezetfűtés-hűtés egyedi termosztátokkal
Márvány és mészkő díszítések
Kandalló minden lakásban
Siemens konyhai gépek, egyedi konyhabútorok, gránit munkapultok
Központi porszívó rendszer, riasztó- és villámhárító rendszer
Természeti adottságok és közművek:
1100 nm-es halastó folyamatos természetes vízutánpótlással, alkalmas fürdésre és horgászatra is
11,5 x 4,2 m-es fedett medence jakuzzival és modern gépészettel
Parkosított kert automata öntözőrendszerrel és díszburkolatú sétautakkal
136 m mély saját kút biztosítja az ivóvizet
Megújuló energia: 24 kWh teljesítményű napelemrendszer telepítés alatt
Modern hőszivattyús fűtés és hűtés (2022)
Almérőkkel ellátott egyedi fogyasztásmérés
Kiegészítő létesítmények:
6 állásos fedett gépkocsi-tároló
16 állásos szilárd burkolatú parkoló
50 nm-es szolgálati épület
170 nm fedett uszoda
22 nm-es borspince mosdóval és bortárolóval
Tárolók, kazánház, gépház
Hasznosítási lehetőségek:
Sport- és rekreációs övezet besorolás (Ksr-4)
20% beépíthetőség – további 1158 nm beépíthető terület
Ez a birtok nem csupán egy ingatlan, hanem egy valódi életstílus! Ha egyedülálló lehetőséget keres, ahol a luxus és a természet harmóniában élhet, ne hagyja ki ezt a rendkívüli ajánlatot!
További információért és megtekintésért vegye fel velem a kapcsolatot!
Ára: 1.380.000.000. Ft
Kapcsolat:
DR. BOZÓ JÁZON
Értékesítési munkatárs
LUXURY SPECIALIST
+36 30 815 2517
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Téglalakás, Budapest, V. kerület, 121 m2, 4 Szoba
339.99 millió Ft
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
V. kerületben, Váci utca szomszédságában található ingatlan, rendkívül vonzó lehet azok számára, akik a város központjában szeretnének élni, egy igényes, modern, felújított Luxus otthonban.
A lakás 121 nm alapterületű (tulajdoni lapon 110nm), ami lehetővé teszi, hogy az új tulajdonosok kényelmesen és tágasan érezzék magukat. A nappali és a 3 hálószoba világos és szellős, egy 5 méteres erkélyről élvezhetjük a nyugalmat.
A két fürdőszoba nagy előnyt jelenthet azok számára, akik sokat tartózkodnak az ingatlanban, vagy gyakran fogadnak vendégeket.
Az ingatlan melegét hatékonyan és gazdaságosan lehet használni, padló és falfűtés különleges kényelmet nyújt.
Minden helyiségben távirányítóval vezérelt motoros redőny, légkondicionálás, és 5.1-es házimozi rendszer működik
A hangszigetelt falak lehetővé teszik, hogy az új tulajdonosok nyugodt és békés környezetben éljenek, a LED TV és a projektor még színesebbé teszi az otthoni szórakozást.
Ár: 339,99 millió Ft

Eladó Családi ház, Szentendre, 160 m2, 3 Szoba
275 millió Ft
MODERN ÁLOMOTTHON KÜLTÉRI MEDENCÉVEL ÉS ELVEHETETLEN
PANORÁMÁVAL SZENTENDRÉN
Szentendre közkedvelt részén, Pismányban, déli tájolású, 760 nm-es telken
kétszintes, 160 nm-es, 3 szobás, hatalmas üvegfelületekkel, minimál stílusban épült,
LÉLEGZETELÁLLÍTÓ panorámás, MEDENCÉS, új építésű, hőszivattyús, napelem-
rendszerrel felszerelt luxus családi ház, csendes kis utcában eladó!
A 2021-ben épült, nappali + 2 hálószobás, 2 fürdőszobás, kétszintes, 108 nm-es
nettó alapterületű ház egy 760 nm-es telken fekszik, amely lenyűgöző, elvehetetlen
panorámát kínál.
A déli tájolásnak, a tágas, napfényes tereknek és a 114 nm-es nagy terasznak
köszönhetően minden reggel a természetben, nyugalomban kezdődhet.
A nagy üvegfelületek még inkább fokozzák a világos, nyitott érzést, miközben
folyamatos kapcsolatot biztosítanak a környező tájjal, csodás látvánnyal.
A kertszinten a tágas, világos, panorámás amerikai-konyhás-étkezős nappali
található (mely Miele gépekkel felszerelt), kis tárolóval, ahol a mosógép és a
gépészet is helyet kapott.
A tolóajtón keresztül jutunk ki a medencés teraszra és a
kültéri épített medencéhez (7x4 m-es, 150 cm mély, fűtőpatronos), ahonnan kis
lépcső vezet a kellemes, teraszos kialakítású kerthez.
E szinthez kapcsolódik egy lépcső alatti tároló, illetve egy mellékhelyiség
kézmosóval.
Az emeleten két lakrész lett kialakítva:
- az egyik hálószoba kádas, Wc-s fürdőszobával,
- a másik hálószoba zuhanyzós fürdőszobával és saját gardróbbal rendelkezik.
Mindkét szoba tágas, világos, erkélykapcsolatos és GYÖNYÖRŰ kilátással
rendelkezik a
környező tájra.
A kivételes minőségű kivitelezés és a prémium anyaghasználat minden részletében a
legmagasabb elvárásoknak felel meg, rendkívüli komfortot biztosít.
A kültéri medence és a tágas, panorámás terasz egy valódi oázist teremt, amely
tökéletes hátteret nyújt pihenéshez, családi programokhoz és exkluzív társasági
eseményekhez.
A ház minden részlete a kényelmet, eleganciát és a modern, fenntartható életvitelt
szolgálja.
JELLEMZŐK:
Energiahatékonyság és intelligens technológia hőszivattyú – padlófűtés, mennyezeti
hűtés
13 db napelem inverterrel
Hővisszanyerős szellőztetés – friss, pormentes levegő minimális hőveszteséggel
3 rétegű Hofstadter nyílászárók
Riasztórendszer mozgás- és nyitásérzékelőkkel
Elektromos alumínium redőnyök minden helyiségben
Elektromos kapu
Térkövezett, 50 nm-es gépkocsibeálló két autó számára
Prémium belsőépítészet és anyaghasználat
Egyedi gyártású edzett üveg zuhanyajtók, Hofstadter beltéri üvegajtók
Prémium hideg- és melegburkolatok
Biztonsági bejárat
Automata öntözőrendszer
PISMÁNY VÁROSRÉSZ KÜLÖNLEGESSÉGEI
Panorámás elhelyezkedés: páratlan kilátás Szentendre városára és a Dunakanyarra
Csendes, családias környezet: ideális a nyugalmat keresők számára
Tömegközlekedés elérhetősége: autóval vagy helyi buszjáratokkal gyorsan elérhető
a belváros, a HÉV állomás
Kiváló befektetési potenciál: hazai és külföldi vásárlók körében egyaránt
Ha a legmagasabb elvárásoknak megfelelő, igazán exkluzív és modern otthont
keres, amely minden apró részletében a luxust képviseli, akkor ez az ingatlan Önre vár!
Élvezze a panorámát, a medencét, a luxust és a kivételes kényelmet!
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal.
Hívását szeretettel várom.
Az ingatlan melletti telek is megvásárolható, amely ugyancsak 760 nm-es.
Irányár: 275 M Ft
ÜDVÖZLETTEL:
BACSA BRIGITTA
INGATLANSZAKÉRTŐ - REALTY SPECIALIST
+3630-815-2512
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT
WWW.CITYCARTEL.HU

Eladó Villa, kastély, kúria, Budapest, III. kerület, 460 m2, 6 Szoba
460 millió Ft
Szerkezetkész Panorámás Luxusvilla Eladó Aranyhegyen
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
A III. kerületben, az Aranyhegy egyik legszebb részén kínáljuk megvételre ezt a kivételes adottságokkal rendelkező, modern, egyedi tervezésű villaépületet, amely örökpanorámás kilátással tárul elénk: a város látképe és Péterhegy fenyvesei egyaránt lenyűgöző hátteret biztosítanak az otthon mindennapjaihoz.
A 1500 négyzetméteres telek lehetőséget adott arra, hogy a belső terek kialakítása kompromisszumok nélkül valósulhasson meg. A villa minden szeglete egy-egy építészeti élmény: gondosan megkomponált részletek, harmonikus arányok és látványos megoldások váltják egymást.
Az épület tervezése során a Zen filozófia szolgált vezérfonalként: a belső béke, a nyugalom és az áramló terek egysége adja meg a villa karakterét. A megtört vonalvezetésű tető harmonikusan követi a domborzat ívét, miközben megnyitja a belső tereket a természetes fény és a kilátás felé. A ház középpontjában elhelyezett bonsai kert különleges fény-árnyék játéka egyszerre látványos és meditatív élmény, amely az előszobából, a nappaliból, a wellnessrészlegből, valamint a szaunából és medencéből is megcsodálható lesz.
A hatalmas üvegfelületek és a különböző szinteken kialakított, nagyméretű teraszok révén a beltér és a természet szinte észrevétlenül kapcsolódik össze, így az otthonosság élménye bármelyik pontján átélhető.
Főbb jellemzők:
Telek: 1500 nm
4 állásos garázs (78 nm)
5 fürdőszoba
Nappali + 4 hálószoba + dolgozószoba + gardrób
+ Nappali + étkező + konyha egyben: 68 nm
Szülői lakosztály: 46 nm
Wellness és fitnesz: 33 nm
A villa jelenleg szerkezetkész állapotban van, így többféle kivitelezési terv is megvalósítható, az Ön igényeihez és életstílusához igazítva.
Irodánk segítséget tud nyújtani a luxus kivitelezés és belsőépítészeti megvalósítás terén, legyen szó akár kortárs designról vagy természetközeli luxusról.
A megtekintésért forduljon hozzánk bizalommal – örömmel mutatjuk meg személyesen ezt a különleges otthont.
Ára: 460.000.000 Ft.
DR. BOZÓ JÁZON
Értékesítési munkatárs
Luxury Specialist
+36 30 815 2517
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Csak nálunk
Eladó Családi ház, Budaörs, 243 m2, 4 + 2 Szoba
369 millió Ft
Páratlan panoráma, exkluzív fő- és vendégház, vagy két különálló design luxusotthon – letisztult elegancia, épített jacuzzi, friss levegő, csend, nyugalom és a természet ölelése
A természetközeli életstílus és a modern luxus tökéletes harmóniáját kínálja ez a páratlan adottságokkal rendelkező ingatlan Budaörs egyik legkedveltebb részén, a Frankhegy–Tűzkőhegy találkozásánál.
Az 1017 nm-es telken két, különálló, igényesen kialakított épület kapott helyet, valamint egy panorámás épített jacuzzi, hangulatos kültéri sütögetőrész és egy tágas, kétállásos garázs.
A csendes, átmenő forgalomtól mentes zsákutcában fekvő ingatlan közvetlenül az erdőszegély mellett helyezkedik el – mindössze néhány percre Budapest határától, mégis teljes nyugalomban.
Az építkezés jelenlegi fázisa lehetővé teszi, hogy a végső kialakításba a vevő még beleszólhasson.
Az ingatlanról
Főépület: háromszintes kialakítású, összesen 139 nm lakóterülettel, melyhez egy 44 nm-es terasz és egy 8 nm-es erkély is tartozik. Az ingatlan 3+1 szobás elrendezésű, praktikus és tágas belső térrel.
- A kertszinten két szoba és egy zuhanyzós fürdőszoba került kialakításra, közvetlen kertkapcsolattal és egy 20 nm-es terasszal. Erről a szintről is csodás kilátás nyílik, ami különlegessé teszi az ingatlant – hiszen még a kertből is panoráma tárul elénk. Ezen a kertrészen akár egy kisebb medence is kialakítható, tovább fokozva a megélhető nyugalmat és luxust.
- A középső szinten található a főbejárat, ahonnan a tágas nappali-étkezővel egybenyitott konyha, egy vendégmosdó, gardrób, valamint a gépészeti helyiség érhető el. A szinthez két terasz (8 nm és 16 nm), illetve egy 8 nm-es erkély is kapcsolódik.
A főbejárat gépkocsival is akadálymentesen megközelíthető, ami tovább növeli a mindennapi kényelmet.
- A felső szinten egy kádas fürdőszoba, valamint egy galériás, jelenleg nyitott, de igény esetén könnyedén zárttá alakítható 34 nm-es szoba kapott helyet.
Kisebb ház (vendégház): az 50 nm-es, 1+1 szobás, galériás kialakítású kisebb épülethez egy 24 nm-es terasz, egy külön 24 nm-es grillterasz, valamint egy 6,5 nm-es erkély is tartozik.
- A földszinten előtér, kis konyharész, zuhanyzós fürdőszoba, valamint egy fával fűthető szauna kapott helyet, amelyet úgy alakítottak ki, hogy az onnan áradó meleg levegő az egész épület fűtésére is alkalmas legyen – tudatosan megtervezett, különleges és otthonos megoldásként.
A szaunázás élményét pedig tovább fokozza, hogy a biztonsági ablakon keresztül gyönyörködhetünk a panorámában, így testünk és lelkünk is feltöltődhet a megnyugtató látvány által.
- Az emeleten egy napfényes, panorámás közösségi tér kapott helyet, erkélykapcsolattal, ahonnan egy lépcsőn keresztül közelíthető meg a galéria, amely igény esetén zárt szobává is alakítható.
A fotódokumentációban a vendégházról készült fényképek és látványtervek találhatóak meg.
Garázs: tágas, 35 nm-es kialakítású, két autó számára is kényelmes beállást biztosít. A hozzá tartozó lépcsőház 5 nm-es, a praktikus tároló pedig 3 nm alapterületű.
Kültér:
A kertben épített jacuzzi kapott helyet, amely fával vagy elektromosan is fűthető – mindehhez csodálatos panoráma társul.
Több gépjármű számára kényelmes udvari beállás biztosított.
A telek hátsó részén igény szerint közvetlen kijárat is kialakítható az erdő felé, tovább erősítve a természet közelségét.
Műszaki tartalom, komfort
- Víz és villany telken belül
- Bio-ülepítő, hőszivattyú, központi szellőztető rendszer
- A főépületben mennyezethűtés és padlófűtés
- A vendégházban mindkét szinten hűtő-fűtő klíma
- Nagy ablakfelületek, világos terek, praktikus térkiosztás
- Prémium anyaghasználat, igényes kivitelezés
- Az épületek harmonikusan illeszkednek a természeti környezetbe, a kertben cserjékkel, zöld növényzettel való vizuális átmenet kerül kialakításra
Lokáció és környezet
- Budaörs egyik legkeresettebb, páratlan kilátással rendelkező területe
- Zsákutca, nyugodt, csendes lakókörnyezet, csak célforgalommal
- Természetvédelmi övezet szomszédsága, közvetlen erdei kapcsolat lehetősége
- MOM Park bevásárlóközpont kb. 10 perc autóval
- Budapest közelsége miatt ideális mindazoknak, akik a zöldövezet nyugalmáról nem mondanának le, ugyanakkor fontos számukra a városi kapcsolódás kényelme és gyors elérhetősége
Hasznosítási lehetőségek
Különleges adottságai következtében több célra is ideális:
Családok számára: szeparált lakrészek, természetközeli elhelyezkedés, tágas terek, zavartalan nyugalom.
Többgenerációs otthonként: a vendégház különálló egységként használható.
Befektetésként: a kis ház lehet vendégszállás, alkotóműhely, wellness részleg, dolgozó vagy pihenőhely, akár felnövő gyermekek külön élettere is.
Állapot és birtokbavétel
A vendégház szinte teljesen elkészült
A főépület belső kialakítása folyamatban van, helyiségek szerkezeti elrendezése megtörtént
A vásárlástól számított kb. 3 hónapon belül költözhető
Az ár a teljesen befejezett állapotra vonatkozik, a főépületben a konyhabútor kivételével
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, forduljon hozzám bizalommal.
Tekintsük meg együtt - engedje, hogy személyesen ragadja magával a hely különleges varázsa.