Kiemelt ajánlatok
Legfrissebbek

Eladó Családi ház, Szentendre, 160 m2, 3 Szoba
318 millió Ft
MODERN ÁLOMOTTHON KÜLTÉRI MEDENCÉVEL ÉS ELVEHETETLEN
PANORÁMÁVAL SZENTENDRÉN
Szentendre közkedvelt részén, Pismányban, déli tájolású, 1.548 nm-es telken
kétszintes, brutto 160 nm-es, 3 szobás, hatalmas üvegfelületekkel, minimál stílusban épült,
LÉLEGZETELÁLLÍTÓ panorámás, MEDENCÉS, újszerű, hőszivattyús, napelem-rendszerrel felszerelt luxus családi ház melléképülettel együtt eladó!
A 2021-ben épült, nappali + 2 hálószobás, 2 fürdőszobás, kétszintes, 108 nm-es
nettó alapterületű ház egy 1.548 nm-es dupla telken fekszik, amely lenyűgöző
panorámát kínál a Dunára, a Gellért-hegyre és a Citadellára (kiváló színhely lehet a tűzijáték nézésére baráti társasággal).
A déli tájolásnak, a tágas, napfényes tereknek és a 114 nm-es nagy terasznak
köszönhetően minden reggel a természetben, nyugalomban kezdődhet.
A nagy üvegfelületek még inkább fokozzák a világos, nyitott érzést, miközben
folyamatos kapcsolatot biztosítanak a környező tájjal, csodás látvánnyal.
A kertszinten a tágas, világos, panorámás amerikai-konyhás-étkezős nappali
található (mely Miele gépekkel felszerelt), kis tárolóval, ahol a mosógép és a
gépészet is helyet kapott.
A tolóajtón keresztül jutunk ki a medencés teraszra és a
kültéri épített medencéhez (7x4 m-es, 150 cm mély, fűtőpatronos), ahonnan kis
lépcső vezet a kellemes, teraszos kialakítású kerthez.
E szinthez kapcsolódik egy lépcső alatti tároló, illetve egy mellékhelyiség
kézmosóval.
Az emeleten két lakrész lett kialakítva:
- az egyik hálószoba kádas, Wc-s fürdőszobával,
- a másik hálószoba zuhanyzós fürdőszobával és saját gardróbbal rendelkezik.
Mindkét szoba tágas, világos, erkélykapcsolatos és GYÖNYÖRŰ kilátással
rendelkezik a
környező tájra.
A kivételes minőségű kivitelezés és a prémium anyaghasználat minden részletében a
legmagasabb elvárásoknak felel meg, rendkívüli komfortot biztosít.
A kültéri medence és a tágas, panorámás terasz egy valódi oázist teremt, amely
tökéletes hátteret nyújt pihenéshez, családi programokhoz és exkluzív társasági
eseményekhez.
A ház minden részlete a kényelmet, eleganciát és a modern, fenntartható életvitelt
szolgálja.
JELLEMZŐK
Energiahatékonyság és intelligens technológia hőszivattyú – padlófűtés, mennyezeti
hűtés
13 db napelem inverterrel
Hővisszanyerős szellőztetés – friss, pormentes levegő minimális hőveszteséggel
3 rétegű Hofstadter nyílászárók
Riasztórendszer mozgás- és nyitásérzékelőkkel
Elektromos alumínium redőnyök minden helyiségben
Elektromos kapu
Térkövezett, 50 nm-es gépkocsibeálló két autó számára
Prémium belsőépítészet és anyaghasználat
Egyedi gyártású edzett üveg zuhanyajtók, Hofstadter beltéri üvegajtók
Prémium hideg- és melegburkolatok
Biztonsági bejárat
Automata öntözőrendszer
MELLÉKÉPÜLET
Kb 25 nm-es, kétszintes, erkélyes, felújítandó, jó adottságú ház
1 szoba + zuhanyzó + konyha + wc + pince/szoba
PISMÁNY VÁROSRÉSZ KÜLÖNLEGESSÉGEI
Panorámás elhelyezkedés: páratlan kilátás Szentendre városára és a Dunakanyarra
Csendes, családias környezet: ideális a nyugalmat keresők számára
Kiváló befektetési potenciál: hazai és külföldi vásárlók körében egyaránt
Ha a legmagasabb elvárásoknak megfelelő, igazán exkluzív és modern otthont
keres, amely minden apró részletében a luxust képviseli, akkor ez az ingatlan Önre vár!
Élvezze a panorámát, a medencét, a luxust és a kivételes kényelmet!
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal.
Hívását szeretettel várom.
Irányár: 318 M Ft
ÜDVÖZLETTEL:
BACSA BRIGITTA
INGATLANSZAKÉRTŐ - REALTY SPECIALIST
+3630-815-2512
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT
WWW.CITYCARTEL.HU

Eladó Családi ház, Törökbálint, 2 000 m2, 15 Szoba
4.5 millió €
LUXUS VILLA Törökbálint Rózsadombján
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Csak a CITYCARTEL kínálatában
Törökbálint Rózsadombján 19.133 nm-es parkosított, intim telken, közel 2000 nm-es, PANORÁMÁS, átalakítás alatt álló, LUXUS VILLA keresi leendő tulajdonosát!
Az eredeti házat 2000-ben építették és impozáns privát rezidenciaként használták. A fő lakótér egy szinten helyezkedik el, a hatalmas, földig érő ablakok egyaránt lehetőséget adnak a napfény és a csodálatos kilátás mindenkor zavartalan élvezetének lehetőségére.
Jelenlegi tulajdonosa megkezdte az ingatlan teljes korszerűsítését: lecserélte a vezeték-hálózatot, korszerűsítette a fűtésrendszert (beszerelésre került 2 új, nagy teljesítményű gázkazán – a gáz jelenleg tartályos, de a vezetékes gáz a telek közelében megtalálható – emellett rendelkezik hőszivattyúval, pellet- és vegyes-tüzelésű kazánnal, valamint egy 52 kW-os napkollektor rendszerrel) funkcióját tekintve pedig egy luxus-magán-rendezvényközpontot álmodott meg, ahol ideálisan különül el a szálláshelynek kialakított intimszféra: ennek megfelelően az egyik szárnyban 11, saját fürdőszobával rendelkező hálószobát alakítottak ki, a másik szárnyat pedig az összenyitott hatalmas terek adottságainak kihasználásával társasági összejövetelek színhelyéül szánták.
A két szárny között ideális méretű fogadóterem kerül kialakításra.
A nagyméretű, rendezvények lebonyolítására is alkalmas teraszra számos helyiségből biztosított a kijárás, innen pedig könnyen megközelíthető a gyermekek számára kialakított játszótér, a teniszpálya (amely mellett praktikus öltözőrész lett kialakítva), de ha valaki csak a természet lágy ölén szeretné élvezni a kilátást, azt is megteheti.
Az alsó szinten wellness rész (6 m x 20 m-es medencével, terv szerinti gőzkabinnal), vizesblokkal, konyha (ahonnan étellift vezet fel), bár rész, kiszolgáló helyiségek, tárolók és a kb. 10 autó befogadására alkalmas teremgarázs kapott helyet. Ezen a szinten az egyes helyiségek igény szerinti funkciót kaphatnak: eredetileg biliárdszoba, konditerem és további játékszobák voltak megtalálhatóak.
A medencetérből hangulatos üvegajtón keresztül kiléphetünk a hatalmas, intim oldal teraszra, ahol kinti bár, infra- és finn szauna kapott helyet.
Kialakításra került továbbá egy kb. 70 fő befogadására alkalmas, két oldalról megközelíthető boros pince, valamint egy külön bejáratú lakrész (amely önálló lakhatást biztosíthat a házvezetőnek).
A gondozott kert betonkerítéssel, mellette vas kerítéssel van bekerítve, telken belül 40, telken kívül további 40 autó parkolása biztosított, valamint 3 db elektromos töltő oszlopot helyeztek el.
Az ingatlan rengeteg lehetőséget rejt magában, akár privát, akár üzleti cél vezérli a leendő tulajdonost, a kialakításnak csak a képzelet szab határt - a megvalósításban pedig akár a jelenlegi tulajdonosa is szívesen segít. Rendezvény- és cégközpontnak is ideális.
Amennyiben további információra lenne szüksége, esetleg megtekintené az ingatlant, keressen bizalommal - nézzük meg együtt, hogyan valósíthatja meg Ön is álmait ezen a különleges helyen!
ÜDVÖZLETTEL:
DR VINCELLÉR ZSUZSA
ÜGYVEZETŐ, CEO, LUXURY SPECIALIST
+3630-815-2510
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Családi ház, Mogyoród, 229 m2, 5 Szoba
275 millió Ft
Eladó a mogyoródi LUXUS VILLAPARK legjobb fekvésű háza a Sissy-ben!
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
ELADÓ A SISSY VILLAPARK LEGJOBB FEKVÉSŰ ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZA!
A Sissy Villapark Budapesttől csupán 15 percre, az M3 autópálya második lehajtójánál, Szada mellett fekszik egy természetes tó köré épülve. Viakoloros utcákkal rendelkező zárt LUXUS lakópark egységes környezetet biztosít, magas nívójú minimál házakkal, amelyek közül ez az egyik legjobb fekvésű ingatlan.
Ez a ház az autópályától egyik legmesszebb lévő ingatlan, a park túlsó felén helyezkedik el, nappalija és a szülői háló a tó felé panorámás. Déli fekvésű, egész nap beragyogja a nap, két szinten összesen nappali + 4 szobája van, 3 fürdője és 700 nm telken foglal helyet dupla garázzsal.
Burkolatai és a szaniterek még választhatóak, a légcserélő rendszer előkészítése megtörtént.
A ház hatalmas üvegfelületekkel rendelkezik, a kilátás gyönyörű, a játszótér egy karnyújtásnyira van. A gyerekeket kiengedhetik az utcára játszani, a parkot körbe ölelő erdőkben élmény kirándulni, kutyát sétáltatni. Ez a prémium kategóriás park minőségi életszínvonalat kínál lakóinak hosszú távra.
Jelenleg hét eladó ingatlan elérhető itt, ikerházak és önálló házak, többnél még választhatóak a burkolatok, míg mások már szinte készen várják új tulajdonosukat.
A helyiségek méretei a következők:
FÖLDSZINT
ELŐTÉR: 7,2 m2 KONYHA / ÉTKEZŐ: 20,13 m2 NAPPALI: 29,28 m2 SZOBA:14,72 m2
VENDÉGSZOBA: 10,39 m2 FÜRDŐ: 6.38 m2 TERASZ: 40 m2 FÜRDŐ: 5,26 m2 GARÁZS: 36 m2
GARDRÓB: 5,5 m2
EMELET
FÜRDŐ: 6.2 m2 HÁZTARTÁSI HELYSÉG: 10,08 m2 KÖZLEKEDŐ: 8.8 m2 SZOBA: 15.19 m2 SZOBA: 9.28 m2
SZOBA:13,02 m2
ÖSSZESEN
SZOBA: 5 db FÜRDŐ: 3 db TELEKRÉSZ: 700 m2 LAKÁS NETTÓ: 211 m2 TERASZOK: 40 m2
LAKÁS + TERASZ (1/2): 229 m2
Részletes műszaki tartalommal, egyéb információkkal kapcsolatban készséggel állok rendelkezésre, minden környékbeli lakóparkot nagy alapossággal ismerek, ingatlanforgalmi szakjogászként jogi hátterükkel kapcsolatban is széleskörű ismeretekkel rendelkezem. Tíz éve én is ezek egyikében élek, így személyes kapcsolatokkal rendelkezem a területen.
Ha szeretne első kézből tájékozódni a Sissy Villapark, Szentjakab Parkfalu, Szentjakab Lakópark, Lake Forest Villapark ingatlanaival és a környék más házaival és birtokaival kapcsolatban, forduljon hozzám bizalommal!
DR. LÁSZLÓ TÍMEA
INGATLANFORGALMI SZAKJOGÁSZ - INGATLANSZAKÉRTŐ
+36 30 815 2504
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Villa, kastély, kúria, Pomáz, 801 m2, 21 Szoba
1380 millió Ft
Lenyűgöző birtok a Pilis szívében
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Budapest határától mindössze 12 km-re, a Pilis és a Visegrádi-hegység festői ölelésében, Pomáz egyik legszebb részén, Nagykovácsipusztán található ez a páratlan lehetőséget kínáló, közel egyhektáros - 9412 nm-es birtok. A természetvédelmi területen fekvő ingatlan garantálja az örök nyugalmat, ugyanakkor kiválóan alkalmas luxusotthonnak, boutique hotelnek vagy exkluzív wellness központnak is.
Főépület:
2011-ben épült kúria stílusban, minőségi alapanyagokkal
801 nm nettó alapterület
5 különálló lakás, melyek mindegyike prémium kialakítású
A legnagyobb lakás 8 szobával és 7,5 fürdőszobával rendelkezik
Impozáns nappali 8 m-es belmagassággal
70 cm vastag falazat, szibériai vörösfenyő nyílászárók, tölgyfa parketta
Fal- és mennyezetfűtés-hűtés egyedi termosztátokkal
Márvány és mészkő díszítések
Kandalló minden lakásban
Siemens konyhai gépek, egyedi konyhabútorok, gránit munkapultok
Központi porszívó rendszer, riasztó- és villámhárító rendszer
Természeti adottságok és közművek:
1100 nm-es halastó folyamatos természetes vízutánpótlással, alkalmas fürdésre és horgászatra is
11,5 x 4,2 m-es fedett medence jakuzzival és modern gépészettel
Parkosított kert automata öntözőrendszerrel és díszburkolatú sétautakkal
136 m mély saját kút biztosítja az ivóvizet
Megújuló energia: 24 kWh teljesítményű napelemrendszer telepítés alatt
Modern hőszivattyús fűtés és hűtés (2022)
Almérőkkel ellátott egyedi fogyasztásmérés
Kiegészítő létesítmények:
6 állásos fedett gépkocsi-tároló
16 állásos szilárd burkolatú parkoló
50 nm-es szolgálati épület
170 nm fedett uszoda
22 nm-es borspince mosdóval és bortárolóval
Tárolók, kazánház, gépház
Hasznosítási lehetőségek:
Sport- és rekreációs övezet besorolás (Ksr-4)
20% beépíthetőség – további 1158 nm beépíthető terület
Ez a birtok nem csupán egy ingatlan, hanem egy valódi életstílus! Ha egyedülálló lehetőséget keres, ahol a luxus és a természet harmóniában élhet, ne hagyja ki ezt a rendkívüli ajánlatot!
További információért és megtekintésért vegye fel velem a kapcsolatot!
Ára: 1.380.000.000. Ft
Kapcsolat:
DR. BOZÓ JÁZON
Értékesítési munkatárs
LUXURY SPECIALIST
+36 30 815 2517
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Családi ház, Solymár, 388 m2, 5 Szoba
449 millió Ft
Medencés, modern luxus családi ház 3 állásos garázzsal eladó a II. kerület és Solymár határán csendes mellékutcában!
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
PRÉMIUM MINŐSÉGŰ MODERN LUXUS CSALÁDI HÁZ SOLYMÁRON!
Saját részre épült 2 szintes, nappali + 4 szobás ház 3 állásos garázzsal, medencével, kondi részleggel és boros pincével eladó egy erdő közeli csendes zsákutcában a II. kerület és Solymár határán.
Az elrendezés teljesen a mai igények magas szintű kiszolgálására lett kialakítva, a földszinten tágas nappali és abból nyíló világos konyha kapott helyett beépített AEG gépekkel felszerelve, a nappaliből széles terasz nyílik, az alsó szinten széles előszoba fogadja az érkezőket a bejárat és a garázs felől is. Az alsó szinten található egy külön dolgozószoba, fürdőszoba és mosókonyha.
Szintén lent helezkedik el a kondi-vagy hobby szoba, amelyből üvegfallal elválasztva a medencéhez jutunk. A medence tér a házon belül kapott helyet hatalmas üvegfelületekkel és nyitható nagy teraszajtókkal, így nyáron a külső terasszal és a kerttel egybenyitva használhatjuk a medencét. Itt a wellnes részen található még egy szauna és tusoló is.
Az emelet elegáns és teljesen privát szférájában lettek kialakítva a családtagok saját szobái: egy nagy méretű szülői háló, amelyből az egyik irányba extra méretű gardrób szoba, a másik irányba pedig egy hatalamas méretű és napfényben úszó fürdőszoba került. Ebben a fürdőben kád és épített tusoló valamint szennyes ledobó is kialakításra kerültek.
Az emeleten van még további 2 gyerekszoba, mindkét gyerekszoba saját fürdőszobával (az egyik tusolóval, a másik káddal) rendelkezik és mindkettő magas minőségű beépített bútorokkal felszerelt.
Az emeleti szobákat öszekötő felső kis térben modern beépített konyvespolc és olvasósarok kapott helyet.
A ház terasza és a medencetér teljesen privát, a hátsó kert felé tájolt, az utcáról semmi nem látszik beőle. A hatalmas terasz tökéletesen alkalmas kerti sütögetésre, vendéglátásra és még egy kinti konyhapult és mosogató is kialakításra került itt.
A ház extrája még a tágas és jól pakolható garázs valamint a garázs alatt kaialkított egyedi francia borospince, ahova egy csigalépcsőn keresztül jutunk le, borkedvelőknek igazi kincs ez a helyiség!
A lokáció előnye a csednes mellékutcán túl az Amerika és a Francia Iskolák közelsége, de a buszmegáló is csak néhán perc sétára található.
Ha az ingatlan felkeltette érdeklődését, forduljon hozzám bizalommal, készséggel állok rendelkezésre.
DR. LÁSZLÓ TÍMEA
INGATLANFORGALMI SZAKJOGÁSZ - INGATLANSZAKÉRTŐ
+36 30 815 2504
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Családi ház, Budapest, XII. kerület, 948 m2, 14 Szoba
2200 millió Ft
✦✧✦ Luxus Lakópark a Normafa Közelében ✦✧✦
Engedje meg, hogy elkalauzoljam Önt Budapest egyik legexkluzívabb újépítésű társasházába, ahol páratlan élmény lakni. A XII. kerületben, a Normafa szomszédságában, Svábhegy egyik festői, ősfás utcájában, 4 lakásos, liftes, 948 nm-es,16 szobás társasház 128 nm-es terasszal eladó.
Ez a lakás a luxus és a modern technológia tökéletes kombinációját kínálja, miközben a természet közelségét és friss levegőjét is élvezhetjük, így garantálva a nyugalmat és a kikapcsolódást.
Okosotthon Rendszer
A ház okosotthon rendszerrel van felszerelve, amely lehetővé teszi, hogy a fűtést, a hűtést, az árnyékolás technikát és a biztonsági rendszereket egyszerűen, egy érintéssel szabályozhassuk. Ez az intelligens technológia nem csak a kényelmet szolgálja, hanem a fenntarthatóságot és az energiahatékonyságot is elősegíti.
Modern technológia: hőszivattyús mennyezet hűtés-fűtés, padlófűtés
A házhoz 8 parkoló hely és 4 tároló is tartozik a mélygarázsban.
Normafa: Budapest Kedvelt Pihenőhelye
A Normafa Budapest egyik legkedveltebb kirándulópontja és pihenőhelye, ahol a város zaját magunk mögött hagyva merülhetünk el a természet nyugalmában. Itt minden évszakban találunk magunknak valamilyen jó programot:
legyen szó kutyasétáltatásról vagy sportolásról, egy kellemes piknikről vagy szánkózásról és síelésről (sípálya is van). Ez a hely tökéletes környezetet biztosít a szabadidő aktív és egészséges eltöltéséhez.
A Normafa környéke nem csak a pihenésre és kikapcsolódásra tökéletes, hanem kiváló oktatási intézmények is találhatóak itt (ez teszi ezt az ingatlant ideális választássá a családosok számára is), mint például angol és nemzetközi iskolákat, óvodákat, amelyek gyalogosan vagy rövid autóúttal is elérhetőek:
Óvodák, Iskolák:
- Budapesti Nemzetközi Iskola - International School of Budapest és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium
- Britannica Angolnyelvű Nemzetközi Általános Iskola és Gimnázium – Britannica International School
- Osztrák-Magyar Európa Iskola - Österreichische-Ungarische Europaschule
- Tüskevár Általános Iskola és Gimnázium
- Testnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium
- Művész úti Óvoda és Bölcsőde
- Normafa Óvoda
- A-Z nemzetközi óvoda és bölcsőde
- Bárányfelhő Svábhegyi Református Óvoda
- Csillebérci Cseperedő Óvoda
- Erdőszéli Magánóvoda
Tervezett Átadás: 2024. III. negyedév
Ne maradjon le erről a páratlan lehetőségről, hogy Budapest egyik legcsodálatosabb pontján élhessen! A Normafa közelsége és a környék nyugodt atmoszférája teszi ezt a helyszínt Budapest egyik legvonzóbb és legkeresettebb helyévé, ahol a természet csak egy karnyújtásnyira van.ű
/A képeken látható, különböző enteriőr látványtervek nem képezik a vételár részét!/
-------------------------------------
Ára: 2.220.000.000 HUF
-------------------------------------
Várjuk szeretettel, hogy bemutathassuk Önnek ezt az egyedülálló életstílust és otthonra leljen Budapest egyik legelőkelőbb helyén.
Üdvözlettel:
DR. VINCELLÉR VALÉRIA
ÜGYVEZETŐ, CEO, LUXURY SPECIALIST
7-szeres „Év Értékesítője” díjas ingatlanszakértő
+36-30-815-1999
[email protected]
Egyéb elérhetőségek:
+36-30-815-2500
+36-30-815-2525
[email protected]
1118 Budapest, Hegyalja út 54.
Nyitvatartás:
H-P: 09.00 - 17.00
Tel.: +361-365-1450
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT
1026 Budapest, Szilágyi Erzsébet fasor 121.Nyitvatartás:
H-P: 10.00 - 19.00, SZ: 10.00 - 15.00
Tel.: +361-200-5990
Tekintse meg exkluzív ingatlan kínálatunkat:
www.citycartel.hu
Nézze meg gyönyörű ingatlan videóinkat:
https://youtube.com/@citycartel-realty-specialist
Kövessen minket:
https://www.facebook.com/citycartel
https://www.instagram.com/citycartelhungary/
CITYCARTEL
International Luxury Real Estate Agency
Az elmúlt 25 év során a CITYCARTEL Magyarország legnagyobb luxus ingatlaniroda-hálózatává vált, professzionális ingatlanszakértőink és irodáink kemény munkájának köszönhetően, belföldön és külföldön egyaránt.
Exkluzív portfóliónk a magyar és a nemzetközi ingatlanpiac legjobb ingatlanjait mutatja be.
A nemzetközi szinten is egyedülálló, professzionális szolgáltatás csomagunkat úgy fejlesztettük ki, hogy az maximalizálja mind az eladók, mind a vevők érdekeit, garantálva ezzel mindkét fél elégedettségét.
Szolgáltatásaink közé tartozik például az ingatlanforgalmi szakjogászaink által nyújtott jogi segítség, a Magyarországon elsőként általunk bevezetett értékesítés-orientált home staging, a professzionális tartalomgyártás és marketing stratégia belföldön és külföldön (több, mint 120 országban, kiemelve), mely több milliós nézettséget generál az általunk kezelt ingatlanoknak, valamint a „pitbull” tárgyalástechnikánk stb.
Velünk garantáltan a legjobb kezekben van!
Az ingatlanvásárlás és értékesítés komoly lépés, ezért elengedhetetlen, hogy egy képzett és gyakorlott ingatlanszakértő álljon Ön mellett, aki a lehető legjobb eredményeket éri el az Ön számára.
Bízza profi ingatlanközvetítőinkre az érdekeinek a védelmét (és a nehéz feladatokat), hogy végül garantáltan a lehető legjobban járjon.
Így Ön zökkenőmentesen élvezheti az ingatlanvásárlás és értékesítés teljes folyamatát.
CITYCARTEL
International Luxury Real Estate Agency

Eladó Ikerház, Balatonberény, 121 m2, 3 + 1 Szoba
128 millió Ft
PANORÁMÁS ÚJ ÉPÍTÉSŰ IKERHÁZ BALATONBERÉNYBEN
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Ki ne álmodna balatoni panorámáról egy modern környezetben. Ez a Balatonberényi új építésű belső két szintes ikerház fél valóra váltja ezt az álmot. Az ikerház belső kétszintes elrendezésű, mindkét szinthez terasz, hálószoba és fürdőszoba is tartozik.
Az ikerház a modern életvitelhez igazodva hőszivattyúval, legkorszerűbb technológiák beépítésével kerül megépítésre.
Balatonberény ideális az M7-es autópályán közlekedőknek, vagy akár Ausztria, Horváth ország felől utazó balaton szerelmeseinek.
A ház kielakításánál nagy figyelmet fordítottak a praktikus elrendezésre, a modern minimál designra és a kényelmes szobaméretekre. Ez az ikerház fél 3,5 hálószobával, 2 terasszal, 2 fürdőszobával várja első lakóját.
Átadás: 2023 I. negyedév.
A falak már állnak, ha felkeltette érdeklődését ez a kivételes új építésű ingatlan, kérem keressen bizalommal.
ÜDVÖZLETTEL:
REGŐS VERONIKA
LUXURY SPECIALIST
+3630-815-2528
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Kiadó Téglalakás, Budapest, V. kerület, 122 m2, 3 Szoba
4.2 ezer €
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
3 szobás luxuslakás közvetlenül a József Nádor téren
Budapest V. abszolút prémium helyen, a József Nádor térre panorámás kilátással kínáljuk ezt a lenyűgöző lakást.
Az elrendezés egyszerűen tökéletes. 19. századi, szépen felújított épület 2. emeletén összesen 122 négyzetméteren terül el egy előszoba egy hozzá tartozó nyitott konyhával, 3 nagy világos szoba, egy fürdőszoba és egy külön WC. A két nagyobb szoba a gyönyörű, felújított térre néz.
A lakás felújítása most fejeződött be. Csak a legjobb minőségű anyagokat használtuk. Ezek közé tartozik a kézzel készített stukkó, az intarziás masszív tölgy parketta, az olasz dizájner világítások és bútorok (B&B Italia, Calligaris, Luceplan, Ditre Italia…), a teljesen felszerelt csúcskonyha SMEG készülékekkel, a Smart Home funkciók, mint az intelligens üveg, klíma, riasztó…
Üzletek, éttermek, tömegközlekedés és mélygarázs közvetlenül a küszöbön található. A fő sétálóövezet, a következő Vörösmarty téri metróállomás, a világhírű Café Gerbeaud, a Four Seasons Hotel, a Lánchíd és a Duna mindössze 2 perces sétával elérhető.
Budapesten eddig semmi hasonlót nem talál.
Bérleti díj: 4.200 EUR/hó
incl. bútorok plusz közös költség (26.910 Ft) és rezsi
min. 18 hónap, 3 havi kaució

Csak nálunk
Eladó Családi ház, Budapest, II. kerület, 800 m2, 7 Szoba
3.3 millió €
KIZÁRÓLAGOS MEGBÍZÁS
ÉLJEN ÚGY, MINT EGY HOLLYWOOD-I SZUPERSZTÁR!
RUBIK VILLA
Budapest II. kerületében, a varázslatos Apáthy-szikla mellett, egy lenyűgöző, 4.827 nm-es óriási telken található ez a 2000-ben épült, 2019-ben felújított, déli tájolású, panorámás, 800 nm-es, nappali + 6 szobás, 6 fürdőszobás, belső medencés villa.
EXTRÁK
Okos otthon rendszer, hőszivattyú, légtechnika, klimatizált szobák, kétszintes melléképület (üvegház), moziszoba, konditerem, széfszoba, kártyaszoba, szauna, 5 hálószoba saját fürdőszobával, ősfás kert, privát kamerarendszer, kandalló, motoros zsalúzia, hatalmas háztartási helyiség, 3 gardróbszoba, beépítetlen tetőtéri rész (+1 szobának), 8 wc, hatalmas kerti sütögető, konyhakert, 3 állásos garázs + 4-5 parkoló.
RUBIK ERNŐ ÉPÍTETTE
Ezt a rendkívüli villát Rubik Ernő, a világhírű Rubik-kocka feltalálója tervezte és építette 2000-ben, majd 19 évig volt itt az otthona. A villa minden részlete Rubik Ernő zsenialitását tükrözi. Az átrium közepén felállított kültéri kockaszobor Rubik Ernő tiszteletére készült.
FELÚJÍTÁS
2019-ben az új tulajdonosa az alsó három szintet teljeskörűen felújította, beleértve a légtechnikát, klimatizálást, szigetelést, új nyílászárókat, burkolatokat, konyhát, szanitereket, medencét, motoros zsalúziát stb. – mindezeket telefonról vezérelhetően. A legfelső szintet viszont eredeti állapotában meghagyta, ahogyan Rubik Ernő használta, beleértve a híres toronyszobát is, amely csodálatos kilátást nyújt a János-hegyi kilátóra. A torony egyedi formáját három egymásra helyezett kocka ihlette.
MELLÉKÉPÜLET
A kertben található egy kétszintes, fűthető üvegház mosdóval, teakonyhával, gázkazánnal és fatüzelésű kazánnal. Az épület tárolásra, növénytermesztésre vagy akár vendégházként is használható.
STRATÉGIAI ELHELYEZKEDÉS
A villa Budapest II. kerületében, a Pasaréti tér vonzáskörzetében, az Apáthy-szikla mellett, a budai hegyvidék egyik legexkluzívabb részén, természetvédelmi övezet szomszédságában található.
FEJLESZTÉSI LEHETŐSÉGEK
Az ingatlan különleges adottságai lehetővé teszik további fejlesztések megvalósítását is. A tetőtérben további szobák kialakítása lehetséges, a kertben található üvegház pedig vendégházként is használható. A telek mérete sportpályák kialakítására is lehetőséget nyújt, tovább növelve az ingatlan értékét és vonzerejét.
KÖZLEKEDÉS
A Villa ideális közlekedési kapcsolatokkal rendelkezik, amelyek biztosítják a belváros könnyű és gyors elérését. A közelben található villamosmegálló és rendszeres autóbuszjáratok biztosítják a kényelmes közlekedést, míg az autóval néhány perc alatt elérhetők a főbb közlekedési csomópontok. A közelben található: 56A és 61-es villamos megálló (3 perc gyalog), 29-es buszmegálló (6 perc gyalog).
BEVÁSÁRLÁS
A környéken minden szükséges infrastruktúra adott a mindennapi élet kényelméhez. Közeli szolgáltatások: kávézó, pékség, étterem, rendelő (4 perc gyalog), CBA, éttermek, virágbolt, kórház (2 perc autóval).
SPORTOLÁS
Pár perces sétára találhatók sportlétesítmények, mint strandröplabda pályák, teniszpályák, fitneszközpont és síiskola, amelyek biztosítják az aktív életmódot. Emellett a villa közvetlen környezete tökéletes helyszínt nyújt futáshoz, kerékpározáshoz és túrázáshoz.
ÓVODÁK, ISKOLÁK
A Villa közelében számos kiváló állami és magán óvoda, iskola található, köztük a Völgy utcai Óvoda, a SEK nemzetközi iskola, a Közép-budai Waldorf Iskola, a Pasaréti Szabó Lőrinc magyar-angol kéttannyelvű iskola, a Budenz József általános iskola és gimnázium. Ezek az intézmények a legmagasabb színvonalú oktatást biztosítják, így gyermekei számára a legjobb lehetőségeket nyújtják.
LÁTNIVALÓK A KÖRNYÉKEN
A Villa közvetlen szomszédságában található az Ördög-árok völgye felett magasodó, 30 méter magas dolomitszirt, az Apáthy-szikla, amely a panoráma és a természet kedvelőinek egyaránt kihagyhatatlan úti cél. A dolomitképződmény látványos tájképi értéket képvisel. A terület 1977 óta helyi természetvédelmi terület, 26 védett növényfaj és 7 védett futrinkafaj található. Olyan növényritkaságok, mint a Szent István-szegfű, a budai nyúlfarkfű és a magyar gurgolya. Az erdőkben négy különleges orchideafaj is él, mint a fehér és piros madársisak, a széleslevelű nőszőfű és a madárfészek békakonty. A szikla körül kialakított tanösvény 7 állomáson keresztül mutatja be a terület gazdag természeti és történelmi kincseit.
TÖRTÉNELEM
A Villa környezete gazdag történelmi múlttal rendelkezik, amely csak tovább növeli az ingatlan értékét és vonzerejét. A középkorban ezen a területen királyi vadászkastély és vadaskert volt, ahol előszeretettel tartózkodott Mátyás király. A vadaskert egzotikus állatoknak – például tevéknek és oroszlánoknak – is otthont adott. A feljegyzések szerint Mátyás király 1490-es halála napján az egyik oroszlánja is elpusztult. A környéken még Szulejmán szultán is vadászott egy gepárddal. Az Ördög-árok patakja biztosította az állatok számára az ivóvizet, míg a környező erdők élelmet nyújtottak.
A vadászkastélytól a sziklához vezető gyalogút valahol éppen a szikla mellett szelhette át az Ördög-árkot, amely most már csak időszakos patak.
A XIX. század derekára a hely már kedvelt kirándulóhellyé vált, amit nagyban elősegített az Apáthy család vendégfogadója az Ördög-árok szép kőhídjánál, a szikla a nevét is az Apáthy családról kapta.
Mindezek tükrében nem meglepő, hogy 2000-ben Magyarország leghíresebb feltalálója, Rubik Ernő éppen ezt a kivételes helyet választotta családi otthona megépítésére, amelynek egyik legkülönlegesebb eleme a három Rubik-kockát szimbolizáló, panorámás torony.
TUDTA-E?
Rubik Ernő, a világ egyik legismertebb magyar feltalálója nemrég ünnepelte 80. életévét. 50 évvel ezelőtt alkotta meg az ikonikus Rubik Kockát, amely mára a gondolkodás és a problémamegoldás jelképe lett. Rubik Ernő élete és munkássága generációk számára jelent inspirációt, a kreativitása, valamint az innováció iránti szenvedélye minden egyes alkotásában, így a Rubik Villában is megmutatkozik.
MIÉRT EZ AZ INGATLAN A LEGJOBB VÁLASZTÁS?
Ez az ingatlan nemcsak Rubik Ernő kezeinek a nyomát hordozza, hanem lehetőséget nyújt a személyes és üzleti ambíciók kiteljesítésére is. A hatalmas kert és a négyszintes villa belső elrendezése egyedülálló kényelmet és privát szférát biztosít Önnek és családjának vagy akár vállalkozásának. Ez az ingatlan nem csupán egy ház, hanem egy státuszszimbólum és egy hosszú távú befektetés is egyben.
Ez a Villa a budai hegyek egyik legkülönlegesebb ékköve, tökéletes választás azok számára, akik szeretnének egy privát, luxus magánbirtokon élni a II. kerület belső részén.
NE HAGYJA KI EZT A LEHETŐSÉGET
Itt az idő, hogy valóra váltsa álmait, hogy maradandó értéket teremtsen, egy olyan örökséget, amely generációkon át fennmarad!
Legyen része a történelemnek! Nincs még egy ilyen ingatlan! Ne hagyja ki ezt a fantasztikus lehetőséget!
4.900.000 EUR helyett: 3.300.000 EUR
ÜDVÖZLETTEL:
DR. VINCELLÉR VALÉRIA
CEO, Lead Agent
Ingatlanforgalmi szakjogász7-szeres „Év Értékesítője” Luxury Specialist Hungary’s Best Real Estate Coach
+36-30-815-1999
[email protected]
ELÉRHETŐSÉGEK:
1118 Budapest, Hegyalja út 54.H-P: 09.00 - 17.00 Tel.: +361-365-1450
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT1026 Budapest, Szilágyi Erzsébet fasor 121.H-P: 10.00 - 19.00, SZ: 10.00 - 15.00 Tel.: +361-200-5990
TOVÁBBI ELÉRHETŐSÉGEK:
+3630-815-2500 | +3630-815-2525 [email protected]
TEKINTSE MEG EXKLUZÍV INGATLAN KÍNÁLATUNKAT:
www.citycartel.hu
NÉZZE MEG GYÖNYÖRŰ INGATLAN VIDEÓINKAT:
www.youtube.com/@citycartel-realty-specialist
KÖVESSEN MINKET:
www.facebook.com/citycartelwww.instagram.com/citycartelhungary
CITYCARTELInternational Luxury Real Estate Agency

Kiadó Téglalakás, Budapest, VII. kerület, 118 m2, 3 Szoba
3.9 ezer €
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
VII. kerületben, az Andrássy út közelében, felújított, liftes házban frissen kialakított, különleges hangulatú, 118 nm lakóterű, két (60+30 nm) panorámás teraszos, nappali+2 szobás luxus-penthouse lakás minimum 6 hónapos időtartamra keresi leendő bérlőjét.
A lakás reprezentatív, 66 nm-es gépesített amerikai konyhás, mégis térben szeparált nappaliból és 2 különálló, saját fürdőszobás hálószobából áll, amelyen kívül tároló és vendég toalett kapott még helyet.
Minden helyiség saját teraszkijárattal rendelkezik.
Napfényes, reggeltől estig fényárban úszik - az egyik teraszról a Zeneakadémia homlokzata, a másikról pedig a Szabadság-hegy és a budai Vár látható.
Berendezett - bútorozott és gépesített. A konyha és a háztartási helyiség Bosch eszközökkel gépesített (beépített hűtő, főzőlap elszívóval, mikrohullámú sütő, sütő, mosógép, hőszivattyús szárítógép, fagyasztószekrény).
A 3 rétegű üveggel és elektromos redőnnyel ellátott ablakok gyakorlatilag teljes hangszigetelést biztosítanak.
A fűtést és hűtést (amely szobánként szabályozható) fan coil készülékek biztosítják padlófűtés rásegítésével, az energiafelhasználás lakossági H tarifával működik, egyedi fogyasztás alapján.
A lakás közel nulla energiaigényre vonatkozó követelményeknek megfelelő.
A Liszt Ferenc tér, Nagymező utca és Andrássy út is néhány lépésre található.
Parkolás a közelben megoldható.
A lakás 2 havi kaucióval november 1-től költözhető.
Amennyiben kérdése lenne, keressen bizalommal.
Hívását szeretettel várom.
ÜDVÖZLETTEL:
DR VINCELLÉR ZSUZSA
ÜGYVEZETŐ, CEO, LUXURY SPECIALIST
+3630-815-2510
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT
WWW.CITYCARTEL.HU

Eladó Családi ház, Budapest, XVI. kerület, 399 m2, 6 Szoba
399 millió Ft
650 nm-es álom családi ház hőszivattyúval a XVI. kerület gyönyörű utcájában 6 állásos garázzsal eladó!
CITYCARTEL INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY bemutatja:
Exkluzív családi ház a XVI. kerület egyik legszebb utcájában!
Eladó egy tágas, mediterrán stílusú családi ház a XVI. kerületben, amely nemcsak elhelyezkedésével és hangulatával, hanem korszerű gépészetével is kiemelkedik a piacon. Az ingatlan nappali + 5 szobával, 4 fürdőszobával és egy 1067 nm-es, gondozott telekkel rendelkezik.
Modern, energiatakarékos fűtési rendszer
A házban egy új, 3 év garanciával rendelkező hőszivattyús rendszer biztosítja a kedvező fenntartási költségeket, melyet kiegészít egy vegyes tüzelésű fűtési lehetőség is. A korszerű gépészet garantálja az energiahatékonyságot és a kényelmet minden évszakban.
Elrendezés és kényelmi funkciók
A földszinten egy világos nappali, két külön nyíló szoba, egy fürdőszoba káddal és tusolóval, valamint egy szeparálható konyha található, amelyhez kamra is tartozik. A nappali előtt egy széles, fedett terasz nyílik a hátsó kert felé, amely zavartalan pihenést biztosít.
Az emeleten három tágas hálószoba helyezkedik el, melyek közül kettő saját fürdőszobával és gardróbbal rendelkezik. Ezen a szinten egy további fürdőszoba és egy külön WC is található. Az emeleti teraszról a buja, zöld kert panorámája tárul elénk.
A szuterén szinten háztartási helyiségek, egy nagy tároló és egy külön szoba kapott helyet, amely hobbi- vagy egyéb célokra is kiválóan alkalmas.
Biztonság és luxus extrák
Az ingatlanban vadonatúj kamera-, riasztó- és kaputelefon rendszer lett kiépítve, így a biztonság maximálisan garantált. A tágas teremgarázs akár nagy méretű autó számára is kényelmes parkolást biztosít, és még egy szerelőakna is kialakításra került.
Ez a ház tökéletes választás azok számára, akik egy igényes, hosszú távon fenntartható és értékálló otthont keresnek egy csodás környezetben.
Amennyiben szeretné megtekinteni vagy további információra van szüksége, forduljon hozzám bizalommal!
DR. LÁSZLÓ TÍMEA
Ingatlanforgalmi szakjogász - Ingatlanszakértő
CITY CARTEL BUDA KFT.CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 Budapest, Hegyalja út 54.
1026 Budapest, Szilágyi Erzsébet fasor 121.(Budagyöngye Bevásárlóközpont)

Eladó Villa, kastély, kúria, Vác, 1 506 m2, 15 Szoba
1399 millió Ft
DUNAKANYARRA PANORÁMÁS NEORENESZÁNSZ KASTÉLY
DUNAKANYARRA PANORÁMÁS NEORENESZÁNSZ KASTÉLY
Festői környezetben, Dunakanyarra panorámás, 1800-as évek végén épült, a 2000-es évek elején teljes körű renováláson átesett, exkluzív, impozáns, különleges neoreneszánsz kastély keresi leendő tulajdonosát.
A KASTÉLY RÖVID LEÍRÁSA
A gyönyörűen parkosított, ősfákkal borított, romantikus kialakítású telekterület ÖSSZESEN 14.685 nm, amelyet egy kis utca választ ketté:
- Az úttest egyik oldalán, 10.396 nm-es telken áll a csodás dunai panorámával rendelkező, impozáns, NEORENESZÁNSZ KASTÉLY, amely 876 nm-es, 3 emeletes a hozzá tartozó negyedik szintnek is tekinthető 3 állásos garázzsal, illetve a 164 nm-es, panorámás USZODA ÉS WELLNESS, 16 m-es, elhúzható tetővel fedett, feszített víztükrű, fűthető kültéri medencével, felszerelt bárral, szaunával, jakuzzival, öltözőhelyiségekkel: a nagyteraszon kültéri grillezővel. A kastélyparkban különleges szobrok találhatóak.
- Az úttest másik oldalán, 4.289 nm-es telken mediterrán VENDÉGHÁZAT alakítottak ki három, külön bejáratú apartmannal (2 db egyszobás; illetve 1 db kétszobás, amerikai konyhával), ehhez kapcsolódó zárt, belső három állásos bowling pályát bárrésszel, vizesblokkal, öltözővel, valamint kültéri, műfüves SPORTPÁLYÁT, amely alkalmas lehet akár futball-, tenisz-, kosár- vagy kézilabdajátékok helyszínéül is, továbbá a kerti tó mellett minigolf-pályát.
A két belterületi telek egyenként teljesen zárt, kerítéssel körbekerített, külön kapuval ellátott, valamint további kültéri parkolóhelyek biztosítására is lehetőséget adnak (a sportpálya oldalán 5+1, a kastély oldalán igény szerint).
A KASTÉLY TÖRTÉNETE
A francia renaissance-stilusú kastélyt Ybl Miklós egyik ismert tanítványa tervezhette, aki dolgozott az Első Magyar Általános Biztosító székházának építkezésén, a Vámpalota (mai Corvinus Egyetem), a Budapesti Operaház és az Uránia mozi épületén, a Haggenmacher-palotán, a Belvárosi Takarékpénztár székházának épületén, és a Brudern-ház (avagy a Párizsi udvar) épületén is. 1887-ben kapott megbízást a villa munkálataira, azonban mivel az egyik oromzaton korábbi dátum (1871) szerepel, így ez valószínűleg egy eredeti épület átépítése volt.
Leghíresebb tulajdonosa egy burlesque színész volt, aki 1932-ben belsőleg teljesen modernizáltatta az épületet, fayence burkolatú, nagyméretű fürdőszobával és modern mellékhelyiségekkel szereltette fel.
A 2000-es évek elején a kastély teljes körű felújításon esett át, megtartva az eredeti stílusjegyeket, de a felszín alatt a lehető legmodernebb technikát építették be.
Ekkor alakították ki a kastéllyal szomszédos telken található apartmanokat és sportpályát.
A KASTÉLY ELRENDEZÉSE
A főépület 876 nm-es, az uszoda 164 nm-es, a sportpálya oldalán található felépítmény apartmanokkal együtt 504 nm.
A FŐÉPÜLET
- A földszinten a loggiáról belépve impozáns előtér fogad minket, amelyből nyílik a közlekedő, a lépcsőház, a szalon és a vendég toalett. A szalonhoz egyedi hangulatú télikert, étkező, konyha kapcsolódik, a szinten 2 hálószoba került kialakításra a hálószobák hozzájuk tartozó vizesblokkal.
- Az emeleten két dolgozószoba és egy Dunakanyarra örökpanorámás könyvtárszoba található.
- A legalsó szint külön bejáróval is rendelkezik: itt található egy rendezvényszoba biliárdasztallal, bárpulttal, bortárolóval, egy, a földszinten elhelyezkedő tálalókonyhával ételszállító lifttel összekötött nagy konyha kamrával, mosókonyha, 3 szoba a hozzájuk tartozó vizesblokkokkal, valamint tároló helyiségek.
Az egyes szinteket lift közi össze. 3 autó számára a garázs biztosít parkolási lehetőséget.
A kastély a felújítás következtében megfelel a mai modern kor elvárásainak, miközben eredeti stílusjegyeit megtartotta.
EGYÉB KÜLÖNLEGESSÉGEK
- Zárt wellness panorámás, kültéri medencével, kültéri sütögetővel
- A sportpálya funkcionálhat kosárlabdapályaként, futballpályaként
- Beltéri bowling- és kültéri golfpálya
- Kerti tó
- A hangulatos, ősfás telek panorámás a Dunakanyarra.
Ideális lehet luxus családi otthonnak, esküvő- és rendezvényhelyszínnek, befektetési célzattal gyógyüdülőnek, vendégháznak vagy akár vállalkozás székhelyének is, mivel rövid távú hasznosítása is engedélyezett.
Kitűnő a lokáció, hiszen a Dunakanyar központjában, kiváló infrastruktúrával ellátott részen található.
Hívását szeretettel várom!
Dr. Vincellér Zsuzsa
+36 30 815 2510